4

Mam nadzieję że zobacze nazwisko puig w pierwszej 11 wiem ze szanse są na to zerowe ale warto marzyc

3

Oby to byl fake news lepiej postawić na wychowanków niż na takich zawodnikow

0

No to chyba koniec gry najlepszego piłkarza w historii Barcelony mysle ze oglosi przejście do Psg. Czy tylko mnie w*kurwia ten klub jak chcieliśmy kogoś kupic to nam nie sprzedali a nam podbierają zawodnikow. No cóż nadzieja umiera ostatnia miejmy nadzieję że Messi zostanie

6

@norbi77 karny by byl gdyby to byl któryś zawodników Barcelony

8

Zapomniałem że łokieć to nie ręką

4

Hahahahahhahahahah i niech mi ktoś powie ze ta liga nie jest sprzedana

0

@Tatazolwinia nie wiem jak mogłem zapomnieć o Ansu i De jong ostatnio tez dobrze się prezentuje

0

Pedri i on dwie perełki oby ich rozwoj szeld cały czas w dobra stronę i mam nadzieje ze będą stanowić o sile zespołu w przyszłości

9

@Messibestplayerintheworld ja bym tam widzial Dembele a na lewym Fatiego. Bo gdyby Dembele nie byl tak kontuzjogenny byłby naprawde bardzo wartościowym zawodnikiem

1

@Messibestplayerintheworld dokładnie i przydal by się jeszcze defensywny pomocnik

6

To jest następca Pique. Ma świetlaną przyszlosc przed sobą

0

Ahhhhhhhhhhh. Brak słów

3

Araujo chlopie jesteś kotem!!!!!!!!

0

Mysle ze lepiej powstrzymać się od komentarza po pierwszej części bo poleciało by kilka niecenzuralnych slow oby w drugiej zmieniła się gra o 180° bo inaczej czarno to widzę

0

@FutbolToMagia jeszcze zostal lekko zachaczony o noge

0

@sheyba po prostu Barcelona nie potrafi gracz drużynami broniącymi się wszystkie.i zawodnikami. Przepis na zwycięstwo z Barca to postawienie autobusu w polu karnym

1

@Abominacja tylko pytanie czy nie będzie już za późno. Czy Messi będzie czekal do 24 stycznia

0

Xavi jak najbardziej powinien w przyszłości zostać trenerem Barcelony jest to nieuniknione ale opieranie całej kandydatury na tym ze on będzie trenerem jest bardzo ryzykowne gdzyz nie jest to pewne ze mu się powiedzie a jak nie to co wtedy jak dla mnie powrót Laporty byłby najlepszy ale zobaczymy co czas pokaże

2

Ten chlop jest po prostu czołgiem. Ten mecz był bardzo dobry w jego wykonaniu oby tak dalej

3

Niezmiernie cieszy tez to ze wygraliśmy po raz pierwszy w tym sezonie po tym jak pierwsi straciliśmy bramkę. Pierwsza połowa super w drugiej powinno być 3 : 1 Grizi ma niesamowitego pecha, Araujo bardzo wielki plus świetnie zastępuje Pique no i bohater czyli pedri dobry mecz w jego wykonaniu, Parada łydką Ter Stegena cudo

0

Jak???????????????

2

@FCBosa mysle ze z Villarreal bylo lepsze ale to też niczemu sobie oby to utrzymali

3

Wreszcie chce się to oglądać pressing fantastyczny szkoda jedynie setek Griziego i Braithwaita no i jeden starał sociedadu i odrazu gol oby w drugie bylo jeszcze lepiej Vamos Barca!!

0

Jordi Alba!!!!!!!!!!

1

Trochę dziwne jak by Messi odszedł jeszcze do Psg spedzil w jednym klubie całą karierę i o tak chce to wszystko zaprzepaścić byloby szkoda

0

@greymid dziękuję bardzo za odpowiedź

5

@dariooo pytam się bo w tamtej edycji było inaczej niż w poprzednich i nie wiem czy zostal ten format czy nie. Ale rozumiem ze nie można się zapytać

0

Mam pytanie czy ćwierćfinały są losowane czy tak jaki jest uklad drabinki? Czyli np. Jak wygramy to gramy z Juventusem

0

50 na 50 psg albo borussia oczywiście psg ale mogło być gorzej

0

Bez wątpienia jest legenda tego klubu ale jego czas juz minął, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?