1

@theszymox mysle ze to był sarkazm

4

@denks1984 bylo 10 sekund do końca i dynamo mialo piłkę na własnej połowie

1

@FLYP a widziałeś spacery ronaldo z ferencvarosem bo o tym jakoś nikt nie mowi

4

Wszyscy mówią że messi spaceruje i nie presuje a o ronaldo w meczu ferencvaros nic nie słychać jak sobie chodzil i nie walczył o pilke

3

@Fanas7 no i oczywiście gra ter stegena :)

9

Defensywa nie istnieje wogole oprócz oczywiście najlepszego bramkarza na świecie to co on wyprawia nie wiem jak to opisać bo tak długiej przerwie a w ataku tez średnio no ogólnie to jest w pyte

0

@AmigoBlancos bo rummenige powiedział że jak neuer nie będzie grac to zabroni wyjezdac swoim zawodnikom na kadrę

2

Ter stegen chlop jest niesamowity az nie wiem co powiedzieć co on wyprawia w tej bramce szok!

0

Jak dla mnie nie ma sensu wydawać teraz na nich pieniędzy skoro w lato mogą przyjść za darmo

0

@Tatazolwinia mysle ze barca dała mu wszystko okazje na grę w tak młodym wieku w tak wielkim klubie dali mu zaufanie i sam fati nieraz mowil ze nigdzie się nie wybiera wiec mysle ze zostanie :)

0

1

Mam pytanie czy tylko mnie w*urwia takie rozgrywanie rożnych zamiast normalnie wrzucić piłkę to rozgrywają i ch*ja to daje

2

Czytając komentarze wszystkich juz byście z tego klubu wywalili a jak według was mieli się przebić przez ten mur chłopy od pierwszej minuty stali w jedenastu we własnym polu karnym stwarzaliśmy sobie sytuacje pilka nie chciała wejść no co tu dużo mówić w tej lidze po prostu graja zjebane druzyny ktore nic innego nie potrafią tylko ustawić autobus i liczyć na jedną albo dwie akcje w meczu. Pomijając wynik pedri jak dla mnie jest kocurem i powoli wchodzi w buty iniesty

2

Ku*wa wreszcie ta gra wyglądala fajnie az chciało się to oglądać oby tak dalej bo idzie to w dobrym kierunku to klepanie dawno nie było takiego meczu w wykonaniu barcy no i oczywiście sędziowanie na poziomie to odrazu wynik lepszy :)

3

Ale powiem wam ze celem numer jeden na liście transferowej barcy powinien być moukoko z borussi co ten chlopak wyprawia to nie mieści się w głowie a słyszałem ze jest wielkim fanem barcy i messiego

0

@vota nie chciało mi się sprawdzać jak to się pisze xd

0

Ktos mi wytlumaczy jakim cudem przegrywany z realem który nie potrafi wygrać z cadiz szachtarem i borussia

2

@kibic1899 a w czym zawiniła jego rodzina ze jej grozono?

0

Czyli Juve bez Cristiano bonucciego chielliniego i de lighta?

0

@PABLITO81 o kurde pomyliłem się tam miało być lenglet araujo

0

Wreszcie czas przygotować taczki!!!

0

Ja bym to ustawil tak
neto
Dest pique araujo alba
Pjanic de jong
Dembele grizi fati
Messi
Dałbym szanse się wykazać griezmanowi na 10

1

Bardzo dobra wiadomość ;)

3

@prodigy albo dlaczego nie bylo karnego na messim jezeli nie gwizda karnego na messim to na ramosie tez nie proste szczególnie że we wczorajszym meczu Granady z getafe była identyczna sytuacja i tam byl karny

0

@arasz1819 no dobra ale nie chcial byś zobaczyć pojedynku messi vs ronaldo ktory moze byc ostatnim z ich udziałem

0

Szkoda wracał do formy gral niezle no cóż szybkiego powrotu do zdrowia. Za to jest to szansa dla griziego na 10 albo pedriego albo trincao albo dembele

0

@barney21 no tak ale pewnie zagra pedri :) ktory jest w lepszej formie

1

@denks1984 mysle ze to nie jest najlepszy pomysł firpo wygląda słabo jak dla mnie lewa dest, prawa roberto

3

@Yanek mysle ze lepiej jakby wszedł na ostatnie 30 albo 20 minut i odpoczął dzisiaj przed clasico

0

Blagam niech ten zarząd juz wy*ierdala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?