BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@theszymox mysle ze to był sarkazm
4
@denks1984 bylo 10 sekund do końca i dynamo mialo piłkę na własnej połowie
1
@FLYP a widziałeś spacery ronaldo z ferencvarosem bo o tym jakoś nikt nie mowi
4
Wszyscy mówią że messi spaceruje i nie presuje a o ronaldo w meczu ferencvaros nic nie słychać jak sobie chodzil i nie walczył o pilke
3
@Fanas7 no i oczywiście gra ter stegena :)
9
Defensywa nie istnieje wogole oprócz oczywiście najlepszego bramkarza na świecie to co on wyprawia nie wiem jak to opisać bo tak długiej przerwie a w ataku tez średnio no ogólnie to jest w pyte
0
@AmigoBlancos bo rummenige powiedział że jak neuer nie będzie grac to zabroni wyjezdac swoim zawodnikom na kadrę
2
Ter stegen chlop jest niesamowity az nie wiem co powiedzieć co on wyprawia w tej bramce szok!
0
Jak dla mnie nie ma sensu wydawać teraz na nich pieniędzy skoro w lato mogą przyjść za darmo
0
@Tatazolwinia mysle ze barca dała mu wszystko okazje na grę w tak młodym wieku w tak wielkim klubie dali mu zaufanie i sam fati nieraz mowil ze nigdzie się nie wybiera wiec mysle ze zostanie :)
0
@RydwanFaraona pique
1
Mam pytanie czy tylko mnie w*urwia takie rozgrywanie rożnych zamiast normalnie wrzucić piłkę to rozgrywają i ch*ja to daje
2
Czytając komentarze wszystkich juz byście z tego klubu wywalili a jak według was mieli się przebić przez ten mur chłopy od pierwszej minuty stali w jedenastu we własnym polu karnym stwarzaliśmy sobie sytuacje pilka nie chciała wejść no co tu dużo mówić w tej lidze po prostu graja zjebane druzyny ktore nic innego nie potrafią tylko ustawić autobus i liczyć na jedną albo dwie akcje w meczu. Pomijając wynik pedri jak dla mnie jest kocurem i powoli wchodzi w buty iniesty
2
Ku*wa wreszcie ta gra wyglądala fajnie az chciało się to oglądać oby tak dalej bo idzie to w dobrym kierunku to klepanie dawno nie było takiego meczu w wykonaniu barcy no i oczywiście sędziowanie na poziomie to odrazu wynik lepszy :)
3
Ale powiem wam ze celem numer jeden na liście transferowej barcy powinien być moukoko z borussi co ten chlopak wyprawia to nie mieści się w głowie a słyszałem ze jest wielkim fanem barcy i messiego
0
@vota nie chciało mi się sprawdzać jak to się pisze xd
0
Ktos mi wytlumaczy jakim cudem przegrywany z realem który nie potrafi wygrać z cadiz szachtarem i borussia
2
@kibic1899 a w czym zawiniła jego rodzina ze jej grozono?
0
Czyli Juve bez Cristiano bonucciego chielliniego i de lighta?
0
@PABLITO81 o kurde pomyliłem się tam miało być lenglet araujo
0
Wreszcie czas przygotować taczki!!!
0
Ja bym to ustawil tak
neto
Dest pique araujo alba
Pjanic de jong
Dembele grizi fati
Messi
Dałbym szanse się wykazać griezmanowi na 10
1
Bardzo dobra wiadomość ;)
3
@prodigy albo dlaczego nie bylo karnego na messim jezeli nie gwizda karnego na messim to na ramosie tez nie proste szczególnie że we wczorajszym meczu Granady z getafe była identyczna sytuacja i tam byl karny
0
@arasz1819 no dobra ale nie chcial byś zobaczyć pojedynku messi vs ronaldo ktory moze byc ostatnim z ich udziałem
0
Szkoda wracał do formy gral niezle no cóż szybkiego powrotu do zdrowia. Za to jest to szansa dla griziego na 10 albo pedriego albo trincao albo dembele
0
@barney21 no tak ale pewnie zagra pedri :) ktory jest w lepszej formie
1
@denks1984 mysle ze to nie jest najlepszy pomysł firpo wygląda słabo jak dla mnie lewa dest, prawa roberto
3
@Yanek mysle ze lepiej jakby wszedł na ostatnie 30 albo 20 minut i odpoczął dzisiaj przed clasico
0
Blagam niech ten zarząd juz wy*ierdala