1

@Lordzi co z tego skoro gol z dupy i 3 punkty

0

@Tithak czy ty widziałeś jaki trik zrobił po prezentacji?

0

Pokładam duze nadzieje w tym chlopaku, niech rozrusza ta prawa stronę

19

Bardzo obiecujace zwycięstwo niedosyc ze grali z celta na wyjeździe to jeszcze druga połowa w 10. Połączenie coutinho i messiego swietnie wygladala i poprawiona gra w defensywie. Nie zapeszając jest naprawdę dobrze. No i ansu to jest po prostu ansu nic więcej mówić nie trzeba. Martwi jedynie grizi

2

Perez znowu posmarował ja j*bie to juz się zaczyna robić nudne cały czas dostają ogórków

0

Witamy, wierze w tego chłopaka niech pokaze na co go stać.
Forca Barca❤

0

@MaziFCB spokojnie dla bartomeu to niezły interes odda zawodnika za darmo. Bartomeu wychodzi z założenia im mniej ktos zaplaci tym lepiej no czy to nie jest cudowne

0

Trochę nie rozumiem tego ze koeman miał mieć swobodę w tym kto zostaje i kogo chce kupić a tu nagle mówi że to klub zdecyduje czy go sprzedać czy nie, dziwne

2

@JarekS zgadzam się z tobą szczególnie że garcie można ściągnąć za rok za darmo a przecież jest todibo który nawet nie dostał szansy

1

Gra naprawde obiecujaca ale to Villarreal z którym barca przewaznie zawsze swietnie sobie radzi np ostatni sezon gdzie gra była fatalna a w meczu z Villarrealem wygrany 4 : 1 był bardzo dobry wiec lepiej poczekać i później oceniać

0

@m4ti220 ja wiem ze sobie poradzi tu mi bardziej chodziło o wczorajsza grę całego zespołu ze jest obiecująca

0

Złoty chlopak i po co wydawać miliony jak mamy takie diamenty w szkolce

1

@Magicc89PL no bo jak jest na dobrej pozycji to nikt mu nie podaje ale przynajmniej walczy chociaż to i tak mało na 120 mln

1

@CuleB mysle ze bartomeu sprzeda go za free i opłaci połowę pensji

1

Ansu jest niesamowity oby gral tak dalej ale niezapominajmy ze to Villarreal który gra wysoko ciężej będzie z drużynami które graja autobusem ale nie zapeszając narazie wygląda to bardzo obiecująco

0

No to chyba Pep potrzebuje Barcelony a Barcelona Pepa

1

Może jest jeszcze szansa na anulowanie tego transferu gosciu gwarantuje 20 goli na sezon a oni go sprzedają...

0

No i co Luis juz się nadaje? Bartomeu kolejny świetny ruch

0

Za rok przyjdzie emerson i będziemy mieli 2 mlodych perspektywistycznych zawodników na po oby któryś z nich albo najlepiej obaj wypalili. No i za rok na kontrakcie kupic garcie bo bez sensu wydawać teraz na niego te ok.20mln jak jest pique, lenglet, araujo i umtiti którego nikt nie chce kupić

0

@xBoMBoWiECx garcia raczej napewno bo gdzieś było napisane ze jak city sciagnie obronce to wtedy garcia do Barcy a podobno city kupiło Rubena diasa

0

Widzę że sędziowie w formie od samego początku to jest hit co ci sędziowie robią w meczu srealu szkoda slow

0

@PiterBarca10 tylko ze rafinhi nikt nie chce kupic za 15 mln i kto wezmie umtitiego który cały czas ma kontuzje i pensje na poziomie 12mln

3

Aleña który nic nie pokazal w słabym betisie zostaje a puig na wylocie... Brak słów

0

Nie wiem ten gościu jest zdrowy na umyśle napewno sprzedadzą Messiego bo powiedział prawdę o zarządzie

1

W dalszym ciągu nie rozumiem jakim cudem on nie jest jednym z kapitanów a taki Roberto jest ktoś mi to wytłumaczy

21

@yla Messi jest w tym klubie od 20 lat strzelil tyle bramek ze nikt nawet w połowie tyle nie strzeli oddał serce dla tego klubu i probuje go ratować dzięki niemu ruszyła inicjatywa wotum nieufności. Nie jest ślepy widzi co sie dzieje z tym klubem i próbuje go uratować przed takimi ludźmi jak bartomeu a ty masz jeszcze do niego jakies pretensje

1

Gościu chyba za dużo wypił przed tym wywiadem albo po prostu robił sobie jaja z Barcelony bo żaden normalny człowiek znajacy cala sytuacje nigdy by tak nie powiedział

0

@Rewolucja123 dzięki

0

Mam takie pytanie na ile lat wybierany jest prezydent?

0

@Tomek54321 ale czy Xavi i iniesta odchodzili do ligowego rywala który będzie walczył o mistrza? A poza tym Xaviego i inieste nie żegnali jednym krótkim telefonem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?