BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lordzi co z tego skoro gol z dupy i 3 punkty
0
@Tithak czy ty widziałeś jaki trik zrobił po prezentacji?
0
Pokładam duze nadzieje w tym chlopaku, niech rozrusza ta prawa stronę
19
Bardzo obiecujace zwycięstwo niedosyc ze grali z celta na wyjeździe to jeszcze druga połowa w 10. Połączenie coutinho i messiego swietnie wygladala i poprawiona gra w defensywie. Nie zapeszając jest naprawdę dobrze. No i ansu to jest po prostu ansu nic więcej mówić nie trzeba. Martwi jedynie grizi
2
Perez znowu posmarował ja j*bie to juz się zaczyna robić nudne cały czas dostają ogórków
0
Witamy, wierze w tego chłopaka niech pokaze na co go stać.
Forca Barca❤
0
@MaziFCB spokojnie dla bartomeu to niezły interes odda zawodnika za darmo. Bartomeu wychodzi z założenia im mniej ktos zaplaci tym lepiej no czy to nie jest cudowne
0
Trochę nie rozumiem tego ze koeman miał mieć swobodę w tym kto zostaje i kogo chce kupić a tu nagle mówi że to klub zdecyduje czy go sprzedać czy nie, dziwne
2
@JarekS zgadzam się z tobą szczególnie że garcie można ściągnąć za rok za darmo a przecież jest todibo który nawet nie dostał szansy
1
Gra naprawde obiecujaca ale to Villarreal z którym barca przewaznie zawsze swietnie sobie radzi np ostatni sezon gdzie gra była fatalna a w meczu z Villarrealem wygrany 4 : 1 był bardzo dobry wiec lepiej poczekać i później oceniać
0
@m4ti220 ja wiem ze sobie poradzi tu mi bardziej chodziło o wczorajsza grę całego zespołu ze jest obiecująca
0
Złoty chlopak i po co wydawać miliony jak mamy takie diamenty w szkolce
1
@Magicc89PL no bo jak jest na dobrej pozycji to nikt mu nie podaje ale przynajmniej walczy chociaż to i tak mało na 120 mln
1
@CuleB mysle ze bartomeu sprzeda go za free i opłaci połowę pensji
1
Ansu jest niesamowity oby gral tak dalej ale niezapominajmy ze to Villarreal który gra wysoko ciężej będzie z drużynami które graja autobusem ale nie zapeszając narazie wygląda to bardzo obiecująco
0
No to chyba Pep potrzebuje Barcelony a Barcelona Pepa
1
Może jest jeszcze szansa na anulowanie tego transferu gosciu gwarantuje 20 goli na sezon a oni go sprzedają...
0
No i co Luis juz się nadaje? Bartomeu kolejny świetny ruch
0
Za rok przyjdzie emerson i będziemy mieli 2 mlodych perspektywistycznych zawodników na po oby któryś z nich albo najlepiej obaj wypalili. No i za rok na kontrakcie kupic garcie bo bez sensu wydawać teraz na niego te ok.20mln jak jest pique, lenglet, araujo i umtiti którego nikt nie chce kupić
0
@xBoMBoWiECx garcia raczej napewno bo gdzieś było napisane ze jak city sciagnie obronce to wtedy garcia do Barcy a podobno city kupiło Rubena diasa
0
Widzę że sędziowie w formie od samego początku to jest hit co ci sędziowie robią w meczu srealu szkoda slow
0
@PiterBarca10 tylko ze rafinhi nikt nie chce kupic za 15 mln i kto wezmie umtitiego który cały czas ma kontuzje i pensje na poziomie 12mln
3
Aleña który nic nie pokazal w słabym betisie zostaje a puig na wylocie... Brak słów
0
Nie wiem ten gościu jest zdrowy na umyśle napewno sprzedadzą Messiego bo powiedział prawdę o zarządzie
1
W dalszym ciągu nie rozumiem jakim cudem on nie jest jednym z kapitanów a taki Roberto jest ktoś mi to wytłumaczy
21
@yla Messi jest w tym klubie od 20 lat strzelil tyle bramek ze nikt nawet w połowie tyle nie strzeli oddał serce dla tego klubu i probuje go ratować dzięki niemu ruszyła inicjatywa wotum nieufności. Nie jest ślepy widzi co sie dzieje z tym klubem i próbuje go uratować przed takimi ludźmi jak bartomeu a ty masz jeszcze do niego jakies pretensje
1
Gościu chyba za dużo wypił przed tym wywiadem albo po prostu robił sobie jaja z Barcelony bo żaden normalny człowiek znajacy cala sytuacje nigdy by tak nie powiedział
0
@Rewolucja123 dzięki
0
Mam takie pytanie na ile lat wybierany jest prezydent?
0
@Tomek54321 ale czy Xavi i iniesta odchodzili do ligowego rywala który będzie walczył o mistrza? A poza tym Xaviego i inieste nie żegnali jednym krótkim telefonem