BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Blagam niech ten zarząd juz wy*ierdala
0
@olek10 to var byl w tym meczu nie wiedzialem
0
Najwiekszy plus to dest i pedri fajnie się zapowiadają
0
Wie ktoś jak dluga jest ta kontuzja alby?
15
Początek sezonu bardzo dobry w wykonaniu pique oby tak dalej niech wprowadzi młodego araujo który zapowiada się bardzo obiecujaco silny, szybki, wysoki, dobrze wyprowadza piłkę, dobra gra w obronie
0
@Kubaa10 w 100% procentach sie z tobą zgadzam postawienie na wychowanków byloby bardzo dobrym pomysłem. Ja osobiście dałbym szanse ze słabszym rywalem moribie on wygląda bardzo ciekawie
1
Uff juz się bałem ze nie bedzie tak wybitnego i świetnego piłkarza jak Marcelo naszczescie nie znalazł się na niej najbardziej utytułowany zawodnik na świecie alves
0
Jak dla mnie to dobrze się stało ze nie kupili garcii gdzie city chciało za niego 20 mln jak kończy mu się za rok kontrakt tak samo w przypadku depaya. Teraz barca powinna postawić na wychowanków przeciez z tego jest dobrze znana np. Taki moriba wyglada ciekawie powinni mu dać szanse
9
Wszyscy się czepiają tego dembele ale jak on by dostał zaufanie od trenera i przede wszystkim więcej minut mysle kosztem griziego który narazie nic nie pokazuje to uważam, że naprawde mógłby odpalić ja naprawdę w niego cały czas wierze i w to ze pokaze na co go stac
0
@totalcrack ale ty rozumiesz ze prezydentem kluby jest bartomeu i on nigdy na takie coś by nie wpadł a poza tym prezes lyonu powiedział że oni w cale nie muszą sprzedawać swoich zawodnikow
7
Wiecie co mnie bardzo martwi pasywność realu na rynku to może zwiastować grube transfery za rok np. mbappe gdy my będziemy tonęli w dlugach mam nadzieję że się mylę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@pienaar w pierwszych dwóch nie ale z sevilla juz tak i było to bardzo widoczne jak de jong gral na ataku gdy messi schodził niżej rozgrywać
0
@Moov spokojnie wyjdzie tak ze to my im damy 16 mln i rafinhe bo przeciez mamy bartomeu a po nim można się wszystkiego spodziewać
0
@totalcrack ponieważ prezydent lyonu nie jest tak głupi jak nasz bo przecież gdyby była taka opcja to napewno barca brała by ją w ciemno tak jak w przypadku desta gdzie teraz zapłacili czesc i chyba za rok resztę a po drugie barca musi obniżyć wydatki na pensje to też może być powód
1
Wiedziałem że nawet te 10 mln za rafhinie to dla bartomeu za dużo dlatego wynegocjował 3 mln w zmiennych brawa. Przynajmniej nie chce dać 20 mln tu akurat dobry ruch za zawodnika który nie jest sprawdzony i za rok będzie dostępny za darmo no i 9 w klubie brakuje pytanie nasuwa się samo potrzebna była sprzedaż suareza w momencie gdy w klubie nie ma dla niego zmiennika. Ah szkoda, gadać trzeba przygotować taczke dla bartomeu i jego przydupasow
4
Czyli zostajemy bez nominalnego lewego obrońcy bo alba i firpo kontuzja
2
Przecież i tak nie będzie gral a lepiej zarobić na nim chociaż te 10 mln albo trochę więcej niż zeby odszedł za darmo za rok
0
Ale nie byl zdecydowany przedłużyć umowę czy odejść do man utd?
10
I bardzo dobrze mam nadzieje ze w tym sezonie pokaze na co go stac
5
Sprzedaż dembele i kupno depaya i garcii ktorym za rok kończy się kontrakt jest dla mnie głupotą ale czego można się spodziewać po tym zarządzie
0
dziwi mnie fakt ze dembele nie dostal szansy. Pierwszy sprawdzian z mocnym rywale wyszedł tak średnio miejmy nadzieję że z getafe uda się wygrać bo taktyka getafe to bus w polu karnym i może się coś uda z przodu trafić
1
@Matix90 alba doznal kontuzji
31
A co w przypadku gdy xavi się nie sprawdzi to co w tedy z tym projektem? Chyba wszystko pójdzie w p*zdu
1
@Lordzi co z tego skoro gol z dupy i 3 punkty
0
@Tithak czy ty widziałeś jaki trik zrobił po prezentacji?
0
Pokładam duze nadzieje w tym chlopaku, niech rozrusza ta prawa stronę
19
Bardzo obiecujace zwycięstwo niedosyc ze grali z celta na wyjeździe to jeszcze druga połowa w 10. Połączenie coutinho i messiego swietnie wygladala i poprawiona gra w defensywie. Nie zapeszając jest naprawdę dobrze. No i ansu to jest po prostu ansu nic więcej mówić nie trzeba. Martwi jedynie grizi
2
Perez znowu posmarował ja j*bie to juz się zaczyna robić nudne cały czas dostają ogórków
0
Witamy, wierze w tego chłopaka niech pokaze na co go stać.
Forca Barca❤