BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Przeciez chlop mial jeden kontakt z pilka odbiła mu się od nogi i wpadła a poza tym kładł się co kontakt z rywalem i nic takiego nie robil bardzo dobrze ze tu nie trafił
8
@iniesta44 XDDD
1
Zawsze jest opcja Balde z rezerw
0
@Borneo oczywiście nie zapomniałem o fatim ale brakuje takiego zawodnika ktory by wszedł z ławki i dal nowy impuls, ale jak najbardziej Fati i Dembele byliby pierwszym wyborem
0
@AxelF i nie można zapominać o pięknym busie zaparkowanym we własnym polu karnym
1
Jak dla mnie jak najszybciej trzeba się pozbyć zawodników takich jak:
- Umtiti
- Firpo
- Matheus Fernandes (nie wiem skąd oni go wzięli jakaś masakra)
- Pjanic
- Braithwaite
- jak by była dobra oferta to Coutinho
- Trincao wypożyczenie
A trzeba kupić:
- Napastnika
- Skrzydłowego ktory by dawal impuls z ławki
- Defensywnego pomocnika
- Lewego obronce albo dac szanse Balde z rezerw
- koniecznie środkowego obronce
Ale g*wnosi mozna zrobic bez prezydenta i oczywiście z dlugami i bez pieniędzy
1
Wcale nie dziwię się Messiemu ze tak zareagował raz ze mieli zwycięstwo w kieszeni to stracili gola w 90 dwa Bilbao wogole nie grało w piłkę autobus plus przede wszystkim ciągnięcia za koszulke mnostwo bezczelnych fauli a sędzia nie reagował my mieliśmy 15 fauli z czego 2 żółte i jedna czerwona a oni 25 fauli i tylko żółte sędziowanie ponizej jakiegokolwiek poziomu
0
@Masterix mam pytanie czy widziałeś ostatnia akcje meczu sprawdzanie przez dobre 5 minut czy powinien być karny za zagranie ręką gdzie juz w pierwszej powtorce widać że pilka odbiła się od brzucha. Po prostu szukali czegoś na siłę zeby dać karnego
5
Kurcze real znowu przez tą pogode przegrywa alez niefart :))
5
Jakim cudem ten gość jest jeszcze wybierany na sędziego w meczu gdzie gra real po el clasico w tym sezonie. Robili co mogli zeby podyktować tego karnego w ostatnich sekundach
3
@ventriloquist1 i nie można też zapomnieć o Araujo bo gdyby nie on też mogło paść kilka bramek
15
Ter Stegen zapewnia final dziękujemy Mats. Męczarnie ale jest zwycięstwo
1
Ter Stegen to j*bany kocur
1
@Damian11 zapomniałeś jeszcze o De jongu
0
Gooooool! Frenkie
7
No cóż pilkarze to nie roboci nawet najtrwalsi będą doznawać kontuzji grajac praktycznie bez przerwy. Wielka strata oby szybko wrócił. Akurat w momencie kiedy wracał stary dobry Messi
2
Widać że tylko Laporcie zależy na szybszych wyborach a co za tym idzie dobru klubu
0
To kiedy możemy spodziewać się bankructwa bo raczej nie predko wybiorą tego prezydenta a zresztą szkoda słów na tych debili w Madrycie taka sytuacja oczywiście nie miałaby miejsca i prezydent juz by dawno zostal wybrany no cóż transfery także mozna se wsadzić w d*pe
0
@Tomek54321 pamiętajmy ze mamy utalentowanego Balde w la masii który napewno poziomem nie odstaje od Firpo
1
Jak przełożą teraz to do lata poczekamy na wybory bo przecież pandemia nie ustapi a co chwile będą przekładać, a my potrzebujemy prezydenta na wczoraj oby się odbyły
8
@ferdas_rawa nie no super wygra Font Xavi nie wypali i będziemy w d*pie. Laporta wyciągał juz Barce z kryzysu ma doświadczenie i myślę ze lepiej by było jakby wygral. Ma też bardzo dobre kontakty np. Z wieloma agentami zawodników
0
@Kapitan_SW okej dzięki
0
Wie ktoś kiedy Laporta ma ukazac swoj projekt?
33
A mówiłem że nie należy wątpić w Dembele jak jest zdrowym to jest kocurem oby tak dalej i oby bez urazów a będziemy mieli fantastyczne skrzydła Dembele i Fati
1
@norbi77 nie ciężko jest zobaczyć grymas bólu na twarzy zawodnika
4
Pytanie czy jest sens ryzykować kolejnym urazem skoro jeszcze go nie wyleczył
0
Wreszcie Grizi czekaliśmy na ciebie
1
Szczerze mówiąc jestem w szoku bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Messi i De jong najlepsi w tej połowie, Griezmann bardzo dobry mecz wreszcie dopisuje mu szczęście. No i Messi odpalil dawno z wolnego nie strzelił on jeszcze walki o pichichi nie odpuścil. Mały minus dokładność to można jedynie poprawić ale jest super
6
Mysle ze Koeman tak stawia na Busiego bo jest on zawodnikiem bardziej grającym defensywnie niżeli Pjanic czym chce odciążyć De jonga
3
No niestety w Barcelonie prędko nie zadebiutuje ani nie dostanie żadnych minut gdyż musi grac Busquets