BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pioter bo sa dobźi i mlodzi, a przecież Busi i Pjanic muszą grac
1
Tam w tej Barcelonie są jacyś lekarze bo to juz druga taka sytuacja jak z Fatim
10
Wszyscy wsiedli na Lengleta a nikt ie mówi o sytuacjach 200% zmarnowanych przez napastników w tym Messi Griezmann,dembele(kilka)
1
Chlop wie ze przegra wybory, wiec próbuje przekonać do siebie ludzi transferami które są na ten moment niemożliwe do wykonania
2
Ktos wie kiedy wraca Fati bo go troszkę brakuje?
2
Jeszcze raz powtorze Gaya albo Grimaldo na lewa obronę, a jak nie ma kasy to Balde albo Miranda, w przyszłości jak finanse pozwolą wymarzonym lewym obrońcą w Barcelonie jest dla mnie Davies, a nie znowu kupujemy szrot i dajemy i mnóstwo kasy, uczmy się na błędach
1
Przy takiej grze i skuteczności strzelenie 4 bramek Psg jest po prostu niemożliwe
19
J*pierdole jaka kompromitacja
0
Tak mnie natchla mysl jak Messi będzie chciał odejść po tym sezonie, czy za jakiś czas na emeryturę. I co wtedy z pożegnaniem przy pustch trybunach przez j*bany covid? Taki pilkarz jak on powinien mieć najpiękniejsze pożegnanie na świecie, caly stadion powinien być zapełniony. Po jego odejściu oglądanie tych meczy bez niego bedzie smutne
0
Gdzie jest k*rwa Moriba
15
@Gregsky10 gościu wez p*erdolni głową w ścianę. Pomysl za nim cos napiszesz chlop dal wszystko temu klubowi gdyby nie on już dawno bylibyśmy zwykłym sredniakiem dzieki niemu inni wchodzą na swój wyższy poziom(oczywiście nie wszyscy), zobacz ile goli i asyt zdobył dla tego klubu. On chce wygrywać trofea a w tym klubie z takimi zawodnikami nie może tego osiągnąć dlatego chcial odejść. Dajmy przykład gdyby on gral w Psg z Mbappe i Neymarem przecież oni byliby nie do zatrzymania po prostu w Barcelonie nie ma z kim grac
0
Mysle ze ktos kto juz raz wyciągnął Barce z kryzysu będzie najlepszym wyborem czyli pan Laporta
23
Freixa pochwalił działania poprzedniego zarządu, który umiał „obronić pozostanie Messiego w klubie”. można to skwitować jednym znakiem XD
0
@Marcel99 rozumiem ze ma wejsc na boisko i zagrać za nich tak?
0
@Rioletto ale takich przypadków masz 1 na milion a poza tym porównaj sobie kadry obu trenerów do dyspozycji
0
@Maniek9444 on się tak droczy po w lecie do nas juz napewno wraca spokojnie
1
Kupic Napastnika,Defensywnego pomocnika i srodkowego obrońce to jest obowiązek
0
@Encore pytanie na które każdy zna odpowiedź HALAND
0
@Yosemite po prostu jest jak dla mnie obecnie najlepszym napastnikiem na świecie
1
@Kgorecki2500 no podobno dobre kontakty z jego agentem Raiolą ma Laporta no cóż pozostaje nam tylko czekać, ale najpierw trzeba sprzedać Griziego
0
@KacperVEB ja to wiem ale my czyli Barcelona nie możemy sobie pozwolić na taki wydatek przy takich długach a inne kluby mogą oto mi chodzi
8
Na miejscu Barcelony zapłaciłbym wszystkie pieniądze zeby kupic tego j*banego kocura HALANDA
0
@KacperVEB to i tak w dalszym ciągu za dużo
0
@BarcaInfo tylko problem w tym ze Haland ma kontrakt do 2024r. A wyceniany jest na ponad 100mln gdzie my takich pieniędzy nie mamy
11
Zobaczyć Halanda w koszulce Barcelony marzenie
3
Ja osobiście bardzo bym chciał, żeby Xavi w przyszłości zostal trenerem Barcy, ale po tym jak sprawdzi się w jakimś lepszym klubie w Europie.
1
Jak dla mnie nie ważny juz jest wynik bo raczej nierealne zeby awansować, ale licze ze zostawią serducho na murawie i będą z*pieprząc zeby za wszelką cenę wygrać i wyjsc z tego z twarzą
2
Tak się zastanawiam kto byłby idealny do duetu z Araujo bo Pique,Lenglet i Umtiti to jest totalna porażka za wolni i za mało zwrotni jakieś propozycje ktos ma? Oczywiście czysto hipotetycznie patrząc na obecną sytuację finansową
5
@drozdi najgorsze nikt ich nie będzie chciał kupic
0
Ter stegem
Dest araujo alaba davies
De jong kimmich pedri
Messi mbappe fati
To TYLKO marzenie
A jak Messi odejdzie to
Fati Haland Mbappe