7

Tak tak, tak samo jak praca bartomeu xdd

0

@komentator2951 owszem, ale do poziomu Neymara duzo mu brakuje szczególnie w przedryblowaniu rywala ;)

3

Neymar jest jaki jest no ale nie ma na świecie osoby która kibicuje Barcelonie i nie chciała by zobaczyć go znowu w duecie z Messim oraz jego powrotu do klubu. Jest to taki zawodnik ktory moze zmienic o 180° oblicze meczu. No i w dalszym ciągu jest to jeden z najlepszych zawodników na świecie, ale my mieliśmy wtedy j*ebanego debila za prezydenta. Mówcie co chcecie, ale powrot Neymara byłby fantastyczny dla tego klubu to jest moje zdanie

0

@lukaszmatusiewicz a później powrot na jakieś stanowisko w Barcelonie byloby niezle

6

To była po prostu stara dobra Barcelona i tyle. Panowie swietnie przywitali nowego prezydenta. TO JEST NASZ ROK DO BOJU BARCA!!!!!!!!

0

@Gregor1899 to ty jeszcze się nie przyzwyczaiłeś, że tak jest w każdym meczu ;)

28

No i taka Barca mi się podoba. Jeszcze raz trzeba podkreślić fantastyczna prace Koemana, który niesamowicie odmienił ten zespół brawa!!

0

@JarekS dzięki za info :)

0

Ile trwa takie przeprowadzenie audytu?

19

Uwielbiam takie informacje i to ze Koeman nie boi się postawić na wychowanków :D

8

Gdyby Dembus poprawil skutecznosc to przy takiej szybkości jaka ma i sytuacjach w meczu ładowałby po 2 gole na mecz

6

No prawidłowo, żadna inna nie miala podjazdu do gola Leo

9

@4Fabregas4 oby nie bo Koeman robi świetna robote i zasługuje na poprowadzenie druzyny w przyszłym sezonie ;)

4

@FcBarce to samo pomyślałem Xd

0

To chyba Barca bedzie musiała sięgnąć głębiej do kieszeni przy propozycji nowego kontraktu

0

@chavez okej dzieki

0

Mam pytanko czy to prawda ze wszystkie mecze ćwierćfinałowe są rozgrywane w jeden dzień 6 kwietnia czy będą po 2 mecze na dzień ktos wie?

5

Jak zawsze real ma farta i trafia do łatwiejszej drabinki

2

Śmiem twierdzić, że gdyby to przydarzyłoby się realowi to tebas z własnej kieszeni by się dołożył ;)

0

A co z dyrektorem sportowym Planes zostaje?

0

To co Munuera na sędziego jak myślicie?

8

No zobaczcie po co wydawać fortunę na piłkarzy jak mamy jednego z najbardziej perspektywistycznych pomocników, ma dopiero 18 lat a pokazuje niesamowity poziom za niecałe 25 mln. Świetny transfer oby więcej takich. Jestem wielkim fanem jego talentu :)

25

Chlop ma czelnosc się odzywać gdzie jak mial zorganizować wybory przedłużyły się o kilka miesięcy xdddddddd

23

Chciałbym zobaczyć jak cały stadion skanduje Leo zostan! Mysle ze byłby to jeden z czynników do pozostania króla na Camp Nou

2

Kurcze ten Mendes ciekawy i nie az tak drogi

0

@DamianPSV ty tak na serio?

20

Szczególnie ten ostatni karny mi się podobal taki ewidentny

5

Postawienie na Koemana to byl strzal w setkę, oglada się teraz grę Barcy z przyjemnością swietnie wymieniają podania i wyglądają o wiele lepiej fizycznie, a co najlepsze stawia na mlodych a oni mu się odpłacają brawa dla Koemana!!

1

No ale co wy chcecie karny ewidentny ch*j z tym ze nikt go nie dotknął przewrocil się to jest karny smiech k*rwa na sali czekamy na kolejnego ewidentnego karnego dla Huesci

5

Xddddddddd niezły var i niezły karny pomijając chec zabłyśniecia arbitrów bardzo dobra pierwsza polowa Barcy dla mnie w dalszym ciągu jest 2 : 0 ten karny to jakiś zart

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?