BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Tak tak, tak samo jak praca bartomeu xdd
0
@komentator2951 owszem, ale do poziomu Neymara duzo mu brakuje szczególnie w przedryblowaniu rywala ;)
3
Neymar jest jaki jest no ale nie ma na świecie osoby która kibicuje Barcelonie i nie chciała by zobaczyć go znowu w duecie z Messim oraz jego powrotu do klubu. Jest to taki zawodnik ktory moze zmienic o 180° oblicze meczu. No i w dalszym ciągu jest to jeden z najlepszych zawodników na świecie, ale my mieliśmy wtedy j*ebanego debila za prezydenta. Mówcie co chcecie, ale powrot Neymara byłby fantastyczny dla tego klubu to jest moje zdanie
0
@lukaszmatusiewicz a później powrot na jakieś stanowisko w Barcelonie byloby niezle
6
To była po prostu stara dobra Barcelona i tyle. Panowie swietnie przywitali nowego prezydenta. TO JEST NASZ ROK DO BOJU BARCA!!!!!!!!
0
@Gregor1899 to ty jeszcze się nie przyzwyczaiłeś, że tak jest w każdym meczu ;)
28
No i taka Barca mi się podoba. Jeszcze raz trzeba podkreślić fantastyczna prace Koemana, który niesamowicie odmienił ten zespół brawa!!
0
@JarekS dzięki za info :)
0
Ile trwa takie przeprowadzenie audytu?
19
Uwielbiam takie informacje i to ze Koeman nie boi się postawić na wychowanków :D
8
Gdyby Dembus poprawil skutecznosc to przy takiej szybkości jaka ma i sytuacjach w meczu ładowałby po 2 gole na mecz
6
No prawidłowo, żadna inna nie miala podjazdu do gola Leo
9
@4Fabregas4 oby nie bo Koeman robi świetna robote i zasługuje na poprowadzenie druzyny w przyszłym sezonie ;)
4
@FcBarce to samo pomyślałem Xd
0
To chyba Barca bedzie musiała sięgnąć głębiej do kieszeni przy propozycji nowego kontraktu
0
@chavez okej dzieki
0
Mam pytanko czy to prawda ze wszystkie mecze ćwierćfinałowe są rozgrywane w jeden dzień 6 kwietnia czy będą po 2 mecze na dzień ktos wie?
5
Jak zawsze real ma farta i trafia do łatwiejszej drabinki
2
Śmiem twierdzić, że gdyby to przydarzyłoby się realowi to tebas z własnej kieszeni by się dołożył ;)
0
A co z dyrektorem sportowym Planes zostaje?
0
To co Munuera na sędziego jak myślicie?
8
No zobaczcie po co wydawać fortunę na piłkarzy jak mamy jednego z najbardziej perspektywistycznych pomocników, ma dopiero 18 lat a pokazuje niesamowity poziom za niecałe 25 mln. Świetny transfer oby więcej takich. Jestem wielkim fanem jego talentu :)
25
Chlop ma czelnosc się odzywać gdzie jak mial zorganizować wybory przedłużyły się o kilka miesięcy xdddddddd
23
Chciałbym zobaczyć jak cały stadion skanduje Leo zostan! Mysle ze byłby to jeden z czynników do pozostania króla na Camp Nou
2
Kurcze ten Mendes ciekawy i nie az tak drogi
0
@DamianPSV ty tak na serio?
20
Szczególnie ten ostatni karny mi się podobal taki ewidentny
5
Postawienie na Koemana to byl strzal w setkę, oglada się teraz grę Barcy z przyjemnością swietnie wymieniają podania i wyglądają o wiele lepiej fizycznie, a co najlepsze stawia na mlodych a oni mu się odpłacają brawa dla Koemana!!
1
No ale co wy chcecie karny ewidentny ch*j z tym ze nikt go nie dotknął przewrocil się to jest karny smiech k*rwa na sali czekamy na kolejnego ewidentnego karnego dla Huesci
5
Xddddddddd niezły var i niezły karny pomijając chec zabłyśniecia arbitrów bardzo dobra pierwsza polowa Barcy dla mnie w dalszym ciągu jest 2 : 0 ten karny to jakiś zart