0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Obecnie nie ma na rynku trenera ktory moglby tu coś diametralnie zmienic. Koeman jest tu już rok dostanie nowych zawodników trzeba dać mu jeszcze jeden sezon a jak przyjdzie ktos nowy to zaś będzie trzeba czekać aż się zaklimatyzuje i wprowadzi swoją filozofie, dwa musielibyśmy wypłacać mu odszkodowanie czyli kolejne wydatki więc uważam że byłby to słaby ruch bo zmiana trenera co chwile nie jest dobra

2

Messi proszę cię uciekaj z tego szamba

1

Naprawdę ciężko jest byc kibicem Barcy

2

Mam nadzieje ze zobacze rysia puća bo ostatnio wszedł i rozchustal rywala w koncowce

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Mam nadzieje ze w przyszłości dostanie szanse jako trener pierwszej druzyny

3

@Senyer również odciążyłoby to budżet po Neto nie zarabia malych pieniędzy

2

Szkoda strzepic ryja widać że biora przykład z jedynki

2

Co tam się dzieje w tych karnych każdy nie trafia

28

Koeman odwiesi buty z kołka i pokaze im jak się gra

4

Szczerze to na ten moment w Barcelonie nie ma takiego prawdziwego przywódcy z krwi i kosci jak niezapomniana i wieczna legenda Puyol więc nawet nie pokuszę się o podanie nazwiska kto miałby być kapitanem bo po prostu nie wiem

29

Brac go i się nie zastanawiać razem z Destem by się nakręcali mielibyśmy wtedy dwóch niezwykle perspektywicznych a zarazem mlodych prawych obrońców. Mam nadzieje ze zobacze go w przyszłym sezonie w koszulce Barcelony

2

Tu nie chodzi o grę ofensywna Barcy a bardziej o wykończenie bo oczy tylu okazjach Barca musi strzelać więcej goli jak np. Pedri z levante albo z Valencia on musi takie sytuacje wykorzystywać

2

Wiadomo nikomu nawet najgorszemu wrogowi nie zyczy się kontuzji, szybkiego powrotu do zdrowia Roberto, ale w moim odczuciu nie jest to zawodnik na druzyny z topu

0

Tez trzeba wziąć pod uwagę że w tej końcówce sezonu wygra zespół najsilniejszy mentalnie my mamy bardzo mloda kadrę ktora dopiero nabiera doświadczenia, miejmy nadzieję jak ci wszyscy młodzi dorosnąć tak z 3-4 lata i dalej będą grac w Barcelonie mowa tu o Właśnie Gonzalezie, Araujo, Descie, Minguezie, Collado, De jong, Moriba, Pedri, Puig, Fati i De la Fuente

9

Nawet nie wiecie jak jestem w*urwiony, ale Polecam ochłonąć, odłożyć telefon bo szkoda nerwow, położyć się spać. Miłej nocki miejmy nadzieję że jeszcze nadejdą dla nas dobre czasy trzymajcie się Cules!

1

No co można napisać. No jesteśmy frajerami i tyle, z taką kadra to my se możemy ogrywać jedynie ogórków, a nie czekaj...

0

Powoli tracę cierpliwośc do Koemana. ROBERTO!!!!!!!!!

11

Jest i dzik moj ulubiony stoper Araujo. Obronca kompletny fajnie, że to Barca wychaczyla ten diament. Jest to obrońca na lata oby tylko został w Barcelonie

0

Czyli Araujo znowu lawka...

0

@Jakchcesz ale wtedy Real nie zdobywał by tylu punktów, a to jest niedopuszczalne

0

Szczerze to nie trawie tego goscia

2

@amanter Juz czas... co może oznaczać potwierdzenie transferu w najbliższym czasie

7

Zobaczcie ostatni post Depaya na insta. Juz czas... chyba potwierdzenie transferu juz blisko. Jak dla mnie ten transfer ma same plusy.

8

Chlop ktory mial zadatki na najlepszego piłkarza swiata, do wygrania min. 1 złotej piłki, na nastepce i nowego lidera Barcy wszystko zaprzepaścił transferem w 2017r. Wybierając pieniądze teraz mial szanse się zrehabilitować i uratować swoją karierę ale cóż niech dalej kopie się w tej wspaniałej lidze francuskiej. Potężny bonus za wygranie ligi Mistrzow mogę jedynie podsumować tak XD

3

Nawet mi nie zal Neymara został tam, a nawet ligi nie wygrają no cóż ważne że hajs się zgadza XD

36

Jak zawsze się tym prześcieradłom uda w końcówce strzelić

0

Skad on k*rwa wziął 6 minut doliczonych jakby barca tam grała yo moze ze 2 by doliczył

0

Gooooooool Rakitic kocham cie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?