1

Ręka to nie jest karny spokojnie

8

Jak to nie będzie karny dla Sevilli to można kończyć lige bo zwycięzca już będzie znany

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@itmustbejoke oraz obowiązkowo Pjanicia i Neto. Pjanic nic nie daje jest stary a zarabia krocie, a Neto jest bardzo dobrym bramkarzem u nas się marnuje jest tez wiekowym zawodnikiem i dużo zarabia, a lepiej postawić na bramkarza ze szkółki Peña czy Arnau

1

Wie ktoś gdzie można oglądać mecze Barcy b za darmo?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ciekawe co zrobi jak Mbappe nie przedłużyć i odejdzie będzie sobie klepał z Icardim xd. Niech gra sobie dalej w tej śmiesznej lidze francuskiej której i tak nie wygra

1

Jestem ciekaw jakby te wszystkie druzyny z superligi zagrozily ze jak będą jakieś konsekwencje wobec nich to zagroza odejściem z ligi mistrzów jakby wtedy zareagowała uefa bo bez tych drużyn liga mistrzów byłaby na niskim poziomie tak sobie tylko głośno mysle

0

@kielon93 jezeli nie pozwoli teraz a oni się upra i będą chcieli odejść to zagroza ze za rok odejda za darmo a wtedy PSG straci mnostwo kasy bo teraz mogą coś jeszcze na nich zarobić

0

Bierta go ino szybko

3

Ale Tuchel jak odmienil Chelsea to wielki szacunek. Jeden z najlepszych trenerów obecnie

0

Jedno wielkie xdddddddd

0

Grosz do grosza i będzie kokosza

0

Tak jest. Oj teraz się zacznie saga z Neymarem. Bardzo bym chciał jego powrotu ale wątpię żeby w tak trudnej sytuacji finansowej Barca miałaby hajs na niego i na przedłużenie kontraktu Messiego. Gratki dla Pepa najlepszego trenera na świecie oby kiedyś jeszcze wrócił do swojego domu na Camp Nou

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

29

Jest to transfer który daje same plusy takie jak
- kupujemy go za darmo jak się nie sprawdzi to można go sprzedać i na nim jeszcze zarobi
- brakuje nam napastnika a on nim jest
- Koeman wie jak go dobrze wykorzystac jego zalety bo pracowali juz w reprezentacji Holandii
A na lepszego zawodnika nas obecnie nie stać typu Haland, a Aguero juz za stary

1

Szkoda, ze Araujo cały czas grzeje lawe,nie rozumiem tego i ja bym postawił w tym meczu na Dembele od pierwszej kosztem Griziego

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@LUPR pogadałeś to wyp*erdalaj dzieciaczku

0

@MaTt_BarcaFan przypomnę ci, ze real przegral np. Z levante 2-1

0

Ale czy kogoś to dziwi, ze sędzia nie odgwidzuje faulu po czym jest rozny i real strzela gola bo ja juz się do tego przyzwyczaiłem, ale pamiętajcie hiszpańscy sędziowie są najlepsi xD

3

Ter stegen
Araujo Pique Lenglet
Dest De Jong Busquets Pedri Alba
Messi Dembele
Ja bym to tak widzial z Valencią

2

Chlop wyciągnął drużynę z kryzysu i w dalszym ciągu liczy się w walce o dublet i to jeszcze z dość srednia kadrą, a Laporta chce go zwolnić jak dla mnie głupia decyzja oby to były tylko głupie plotki

11

Dwa najważniejsze mecze w końcówce a ci zawieszają trenera za ze powiedział Uwaga cytuje CO ZA TYP. To ja mam pytanie co to k*rwa za jaja w tej lidze

0

Boje się co jeszcze wyjdzie z tego audytu. Skąd się wziął taki łeb bartomeu

4

Tylko dwa mecze za takie słowa to do końca sezonu xdd, ta liga to jeden wielki zart. Oczywiście wiadomo ze nagle ta ewidentny kartka gdy nadchodzi najważniejszy mecz sezonu z Atletico przypadek?

6

Dzisiaj Alba nie byl sobą, widać że też musi odpocząć cały sezon bez zmiennika

3

Rozumiem ze jedna wpadka od bardzo długiego czasu Koemana juz la rambla go zwalnia. Nie patrząc jak poprawiliśmy grę jak wyniósł na wyższy poziom niektórych piłkarzy jak zmienil piłkarzy pod względem fizyczności jak fenomenalnie jego Barca weszła w rok 2021 tego nie pamiętacie rozumiem tylko jedna porażka. Popatrzcie jaka on ma kadrę a co z niej wycisnął przeciez na początku sezonu jestem pewien ze każdy kibiv nie liczył nawet na jakieś trofeum a teraz jest szansa na dublet i trzeba walczyć do końca i przede wszystkim juz bez takich głupich strat punktów

0

@cat_r37 no akurat oglądam każdy mecz, moze zle to ująłem po prostu gral o wiele lepiej niż Roberto, ale racja Dest nie byl na swoim poziomie ostatnio tu akurat moj błąd

0

Nie wiem czy Dest cos zrobil i za karę nie gra, bo kto normalny wystawia Robero a nie Desta który prezentował się nieźle ostatnimi czasy ktos mi to wytłumaczy bo ja tego nie ogarniam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?