1

Zastanawiające jest to, ze to zostało ogłoszone tak nagle i raczej najlepszego piłkarza w historii nie żegnali by tak skromnie. Zaden zawodnik Barcy nie pozegnal się z Messim moze jeszcze nie wszytsko stracone

1

Żegnaj królu :((((((((((( brak mi słów. Mam nadzieję, że to tylko zagrywka Laporty.

23

Transfer kwestią godzin

4

Kurczę myślałem, że się obejdzie bez karnych ;)

1

@Tatazolwinia pytanie czy on sam zgodzi się zeby pol roku nie grac w piłkę, mysle ze to bardzo wątpliwe

23

Cale szczęście, że Club Brugge nie bedzie miał możliwości wykupu, a Collado nabierze doswiadczenia i za rok powalczy o miejsce w Barcelonie. Same plusy

7

Liczę na to, ze Koeman da mu szanse w lidze a on ją wykorzysta

5

Jedyny kierunek mozliwy dla tego pana to P$G albo City tam też lubią sypnąć piniądzem

5

@JarekS przykład zasłużony pilkarz Alaba, chcial więcej zarabiać Bayern się nie zgodził i cyk transfer. Brawa dla Laporty tak powinien działać zarząd

0

Widzę, że lekarze identyczni jak w Barcelonie, zla diagnoza i za szybki powrot. Niech te igrzyska się lepiej już kończą

12

@amanter nawet gdyby nie bieda to nie powinni ulegać juz raz podwyższyli młodemu zarobki, gdzie nigdy tego wcześniej nie robili. Jakby ulegli to każdy kolejny przychodziłby i chcialby podwyżki szczególnie, że Moriba jeszcze praktycznie nieczego nie pokazal

7

Neymar witamy w Barcelonie :)))

2

Przypominam, że Goretzka ma kontrakt do 2022. Byloby to ogromne wzmocnienie do środka pola, za rok za darmo

0

Mozna zaśpiewać fragment pewnej piosenki "ja pokochałem dolary "

9

Moriba myśli, że jak raz Barcelona ustąpiła i podniosła mu pensje jeszcze w zespole młodzieżowym, gdzie zwykle tego nie robiła to znowu to zrobi. Jest jedna malutka różnica teraz jest Laporta, a nie bartomeu. Jeżeli woli pieniądze od gry w Barcelonie droga wolna

15

@tbas no bo Bayern to jest wyższa półka, zobacz sobie jak nabral miesni w Bayernie Coutinho albo jak tam zmienił się Goretzka

0

Pogba najprawdopodobniej trafi do Psg cos czuje, ze jak kupili tylu piłkarzy, wydali tyle na pensje. Wniosek nasuwa się sam Mbappe moze odejść do realu

2

Niech więcej turniejów robią bo przecież pilkarze to roboty, wiec po co im odpoczynek brawo. Jak Pedri dozna kontuzji to j*pierdole

3

Dostal tyle minut bo nie bylo żadnego napastnika, teraz jest Aguero i Depay to wątpię, ze sobie pogra, ale hajsik wpadnie zyc nie umierać

0

Ktos wie do kiedy on ma kontrakt, bo mam nadzieję, że ta perełka zostanie w Barcelonie. @JarekS moze ty wiesz?

1

Obyśmy nie zapłakali jak za Suarezem

1

@JarekS oceniasz wymianę Griezmanna na Saula za dobrą?

0

Mam pytanie czy l'esportiu jest wiarygodne? Podali oni informacje, ze w czwartek lub piątek Messi ma podpisać nową umowę. Czy to po prostu jakieś ich wymysly?

55

Griezmann > coutinho,dembele,umtiti,pjanic razem wzięci

5

@kaamil1910 Na własne życzenie. Jeżeli woli pieniądze od gry w koszulce Barcy nie ma prawa tu być

41

Co za piękny widok tak szczęśliwego Messiego, cos niesamowitego. Zasłużył na to w 200%. Pierwsze trofeum krola Argentyny i Barcelony. Piękny widok!!!!!❤❤

8

Nie ma co się spieszyć z jego powrotem. Czuję, ze w przyszłości da nam jeszcze mnostwo pięknych chwil

14

No i to jest to powrot do korzeni, stawianie na mlodych perspektywistycznych zawodników ze szkółki, a nie 30 latków z innych klubow

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja rozumiem, ze sędzia mogl nie widzieć tej sytuacji, ale dlaczego nie podbiegl do monitora to ja nie wiem. Ale nie ma co brawa dla uefy są w finale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?