0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chciałem obejrzeć Barcelone, a przez przypadek chyba włączyłem mecz Polski same wrzutki, brak innych akcji. Tylko chyba kolor koszulek zmienili

4

Nie da się słuchać tego jak wszyscy w tym studio i komentatorzy lizą dupe temu Bayernowi

4

Boje się że Frenkie do jong za niedługo będzie miał tego wszystkiego dojść i poprosi o transfer, a bez nie go to już nie będziemy mieć pomocy

0

W przodzie nie ma do kogo zagrać, brak szkrzydel i luuk de jong to kompletne nie porozumienie

3

Podobno są poszukiwania ronaldo po meczu Young Boys z United. Ostatnio byl widziany na basenie old trafford

0

Adeyemi koks, warto mu się przyjrzeć

1

Mam takie pytanie. Dalibyście szanse Balde na lewej obronie w takim meczu z takim przeciwnikiem z racji kontuzji Alby?

1

Sklad marki tylko Mingueza za Roberto i cacy! Do boju Barca!!

26

No co tu dużo mówić, Laporta wywiózł go na taczce

0

Spokojnie real przegrywa bo gra na ciężkim terenie xd

2

@KrwawiaceoczyVEB zgadzam się, ale jeżeli tracisz piłkarzy którzy gwarantują ci mnostwo goli w sezonie. W tym najlepszego piłkarza na świecie to trochę można patrzeć na ten sezon z przymrużeniem oka. Klub jest w ogromnym kryzysie, a Koeman wziął tą sytuację na barki i przez moment byl trenerem i prezesem w jednym na konferencjach. Jako pierwszy tez chcial obniżyć swoje wynagrodzenie zeby pomoc klubowi.

2

Oj ten ostatni akapit nie jest do spełnienia bo jego najlepszy kolezka z P$G musiałby duzo zapłacić xd

1

@Kgorecki2500 zobaczenie jeszcze kiedyś Pepa na ławce Barcy marzenie

3

Mozna gdzies obejrzeć ten mecz?

0

@socha Mysle, ze Laporcie zależy przede wsyztskim na tym żeby kupowac i stawiać ma wychowanków tego klubu i najprawdopodobniej takich transferów z jego strony mozemy się spodziewać

2

@Kgorecki2500 A czemu nie, kluby mogą negocjować i się dogadać, a kupno zawodnika ogłaszą jak zacznie się okienko transferowe

0

@Songo91 na flash score jest, że przełożyli wiec nie wiem

0

Przełożyli w końcu mecz z Sevilla?

1

Dani Olmo na jakiej on gra dokładnie pozycji?

31

Liczę, ze Balde dostanie swoje minuty w tym sezonie, bo Alba narazie formą nie zachwyca

6

Czyżby początek kolejnej pięknej historii. Mlody Fati, który po fantastycznym początku swojej kariery doznaje bardzo poważnej kontuzji. Niewiadomo czy nie odbije się to na jego karierze w przyszłości. Jednak klub postanawia mimo to na niego postawić i dać mu numer 10 po jednej z największych legend jak nie największej w historii klubu. Fati dzwiga ciężar i staje się liderem zespołu z katalonii i prowadzi ich do licznych sukcesów jak jego idol Leo. Przepiękna by to była historia

0

@Carlosss problemem zapewne nie były jego chęci, a zbyt wysoka pensja, ktora odstraszała lepsze klubu no i również jego wiek

0

Wiadomo którego września konferencja Lapcia na temat audytu?

1

@arek82 jeżeli oglądasz kazdy mecz Barcelony to powinieneś wiedzieć czemu nie gra. Dostawał szanse, ale ich nie wykorzystał

1

Kurde to jak Laporta stawia takie warunki, ze Koeman musi grac 4-3-3 albo, ze ma wystawiać Puiga to może niech sam zostanie prezydentem i trenerem w jednym. Bo tylko niepotrzebnie pensje płacimy Koemanowi

0

Ale ile powinno byc? Do 50%?

0

@anxted A tego to nie słyszałem. Jak to prawda to zwracam honor

12

@anxted co ty gadasz mogl odejść, ale chcial tylko do druzyn grających w lidze mistrzow, takowe się nie zgłosiły więc zostal. Raczej po 3 pierwszych kolejkach, gdzie nawet nie został powołany powinny dac mu do myślenia, ze tu nie ma szans na grę

1

Jest to jasny przekaz dla Fatiego, ze to on może zostać jednym z naszych liderów. Jest to tez wielki krok naprzód w przyszłych negocjacjach nt. Przedłużenia kontraktu. Naprzód Ansu!! Cos czuje, ze wstapi w niego wujek Leo i będzie śmigał jak z nut na lewym skrzydełku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?