BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chciałem obejrzeć Barcelone, a przez przypadek chyba włączyłem mecz Polski same wrzutki, brak innych akcji. Tylko chyba kolor koszulek zmienili
4
Nie da się słuchać tego jak wszyscy w tym studio i komentatorzy lizą dupe temu Bayernowi
4
Boje się że Frenkie do jong za niedługo będzie miał tego wszystkiego dojść i poprosi o transfer, a bez nie go to już nie będziemy mieć pomocy
0
W przodzie nie ma do kogo zagrać, brak szkrzydel i luuk de jong to kompletne nie porozumienie
3
Podobno są poszukiwania ronaldo po meczu Young Boys z United. Ostatnio byl widziany na basenie old trafford
0
Adeyemi koks, warto mu się przyjrzeć
1
Mam takie pytanie. Dalibyście szanse Balde na lewej obronie w takim meczu z takim przeciwnikiem z racji kontuzji Alby?
1
Sklad marki tylko Mingueza za Roberto i cacy! Do boju Barca!!
26
No co tu dużo mówić, Laporta wywiózł go na taczce
0
Spokojnie real przegrywa bo gra na ciężkim terenie xd
2
@KrwawiaceoczyVEB zgadzam się, ale jeżeli tracisz piłkarzy którzy gwarantują ci mnostwo goli w sezonie. W tym najlepszego piłkarza na świecie to trochę można patrzeć na ten sezon z przymrużeniem oka. Klub jest w ogromnym kryzysie, a Koeman wziął tą sytuację na barki i przez moment byl trenerem i prezesem w jednym na konferencjach. Jako pierwszy tez chcial obniżyć swoje wynagrodzenie zeby pomoc klubowi.
2
Oj ten ostatni akapit nie jest do spełnienia bo jego najlepszy kolezka z P$G musiałby duzo zapłacić xd
1
@Kgorecki2500 zobaczenie jeszcze kiedyś Pepa na ławce Barcy marzenie
3
Mozna gdzies obejrzeć ten mecz?
0
@socha Mysle, ze Laporcie zależy przede wsyztskim na tym żeby kupowac i stawiać ma wychowanków tego klubu i najprawdopodobniej takich transferów z jego strony mozemy się spodziewać
2
@Kgorecki2500 A czemu nie, kluby mogą negocjować i się dogadać, a kupno zawodnika ogłaszą jak zacznie się okienko transferowe
0
@Songo91 na flash score jest, że przełożyli wiec nie wiem
0
Przełożyli w końcu mecz z Sevilla?
1
Dani Olmo na jakiej on gra dokładnie pozycji?
31
Liczę, ze Balde dostanie swoje minuty w tym sezonie, bo Alba narazie formą nie zachwyca
6
Czyżby początek kolejnej pięknej historii. Mlody Fati, który po fantastycznym początku swojej kariery doznaje bardzo poważnej kontuzji. Niewiadomo czy nie odbije się to na jego karierze w przyszłości. Jednak klub postanawia mimo to na niego postawić i dać mu numer 10 po jednej z największych legend jak nie największej w historii klubu. Fati dzwiga ciężar i staje się liderem zespołu z katalonii i prowadzi ich do licznych sukcesów jak jego idol Leo. Przepiękna by to była historia
0
@Carlosss problemem zapewne nie były jego chęci, a zbyt wysoka pensja, ktora odstraszała lepsze klubu no i również jego wiek
0
Wiadomo którego września konferencja Lapcia na temat audytu?
1
@arek82 jeżeli oglądasz kazdy mecz Barcelony to powinieneś wiedzieć czemu nie gra. Dostawał szanse, ale ich nie wykorzystał
1
Kurde to jak Laporta stawia takie warunki, ze Koeman musi grac 4-3-3 albo, ze ma wystawiać Puiga to może niech sam zostanie prezydentem i trenerem w jednym. Bo tylko niepotrzebnie pensje płacimy Koemanowi
0
Ale ile powinno byc? Do 50%?
0
@anxted A tego to nie słyszałem. Jak to prawda to zwracam honor
12
@anxted co ty gadasz mogl odejść, ale chcial tylko do druzyn grających w lidze mistrzow, takowe się nie zgłosiły więc zostal. Raczej po 3 pierwszych kolejkach, gdzie nawet nie został powołany powinny dac mu do myślenia, ze tu nie ma szans na grę
1
Jest to jasny przekaz dla Fatiego, ze to on może zostać jednym z naszych liderów. Jest to tez wielki krok naprzód w przyszłych negocjacjach nt. Przedłużenia kontraktu. Naprzód Ansu!! Cos czuje, ze wstapi w niego wujek Leo i będzie śmigał jak z nut na lewym skrzydełku