3

Ja cały chodziłem przed tv, a Rapha wykonczyl to z takim spokojem xd

2

Obyśmy tylko nie siedli fizycznie, bo to jest mordercze tempo!

5

Chkop go popycha i nic hahahah

0

To moja wina, ze real wczoraj przegral, nie obwiniajcie Arobledy!

0

@Kgorecki2500 No tak, ale juz w fazie ligowej puszczali real-city mogliby chociaż Chelsea-p$g, ale oni pewnie mają gowno do gadania i canal plus i to narzuca

0

W TVP 1/8 oczywiście znowu real puszczają... narazie przez te 2 ostatnie lm Barcelonę puścili RAZ z club brugge xddd

1

Juventus znowu rimonta!

2

2

https://zapodaj.net/plik-fFkt6SKU3g
Gdyby nie var ta bramka byłaby nie uznana haha podsumowanie tej żałosnej ligi

3

@ZwyklyKibicBarcy04 Zabrakło czystego konta

1

@norbi77 Bez przesady, ja bym dal Erica jako najrowniejszego zawodnika.

0

Nie ma spalonego Lewy z golem, Pedri z kolejnym niewiarygodnym podaniem

1

Pedri to jest najlepszy pomocnik na swiecie! Yamal z pierwszym hat-trickiem w seniorskiej piłce i Barcelonie!!

1

Lamine dzisiaj partidazo!

0

@boosterman Przecież chłop mu barkiem w plecy wjechał xd

0

O ku*wa ale golazo!!!! Yamala

1

Jak mozna tak uderzyć Kounde...

2

Niesamowite kupili chłopa za nie małe pieniadze, nie sprawdził sie a moga na nim zarobic dwa razy wiecej XD

0

Haha ten sam chłop co w meczu real - Elche czyli nie odgwizadnIe zagrania ręka przy pierwszym golu srealu i kopniak na twarz przy drugim. Jutro mozna przypisać nam strate punktow XD

0

@mr Barca Tu nawet nie chodzi o pomoc sedziow. Oni w tamtych meczach powinni dostawać po 5,6 goli, ale Courtois i niewiarygodny fart ich uratował. Dla nich nie liczy sie styl zwycięstwa tak jak u nas. Bede bronić Częstochowy, a farfocel z przodu zawsze im jakis wpadnie

10

@mr Barca Widze, ze zacząłeś ogladac pilke od niedawna. Polecam ci zobaczyć edycję lm 2021/22 XD

5

Zmiana tego formatu ligi mistrzow to byla jedna z najlepszych decyzji w piłce w ostatnich latach

4

Widze placz, ze real gra z City i ze ma ciezka drabinkę, a ktos im zakazał drugi rok z rzędu byc w top8 czy o co chodzi?

1

Potencjalny ćwierćfinał i półfinał rewanż gramy na wyjeździe

1

Arsenal jaka ścieżka xdddd

0

Czyli ominelismy p$g I potencjalny Liverpool w ćwierćfinale

0

Haha znowu City - real czyli my z p$g

18

Wielki szacunek dla Jagi!!

5

Wyswietlil mi sie przed chwila wynik Jagi. Muszę przyznać, ze troszkę sie zdziwiłem haha Siemieniec Top!

0

@LukaszFan Kolega fonta jest ponoć w radzie miasta :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?