BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ja cały chodziłem przed tv, a Rapha wykonczyl to z takim spokojem xd
2
Obyśmy tylko nie siedli fizycznie, bo to jest mordercze tempo!
5
Chkop go popycha i nic hahahah
0
To moja wina, ze real wczoraj przegral, nie obwiniajcie Arobledy!
0
@Kgorecki2500 No tak, ale juz w fazie ligowej puszczali real-city mogliby chociaż Chelsea-p$g, ale oni pewnie mają gowno do gadania i canal plus i to narzuca
0
W TVP 1/8 oczywiście znowu real puszczają... narazie przez te 2 ostatnie lm Barcelonę puścili RAZ z club brugge xddd
1
Juventus znowu rimonta!
2
@Rupert_Haubica
https://zapodaj.net/plik-kvYJWbH0Ty
A tak z Sociedad XD
2
https://zapodaj.net/plik-fFkt6SKU3g
Gdyby nie var ta bramka byłaby nie uznana haha podsumowanie tej żałosnej ligi
3
@ZwyklyKibicBarcy04 Zabrakło czystego konta
1
@norbi77 Bez przesady, ja bym dal Erica jako najrowniejszego zawodnika.
0
Nie ma spalonego Lewy z golem, Pedri z kolejnym niewiarygodnym podaniem
1
Pedri to jest najlepszy pomocnik na swiecie! Yamal z pierwszym hat-trickiem w seniorskiej piłce i Barcelonie!!
1
Lamine dzisiaj partidazo!
0
@boosterman Przecież chłop mu barkiem w plecy wjechał xd
0
O ku*wa ale golazo!!!! Yamala
1
Jak mozna tak uderzyć Kounde...
2
Niesamowite kupili chłopa za nie małe pieniadze, nie sprawdził sie a moga na nim zarobic dwa razy wiecej XD
0
Haha ten sam chłop co w meczu real - Elche czyli nie odgwizadnIe zagrania ręka przy pierwszym golu srealu i kopniak na twarz przy drugim. Jutro mozna przypisać nam strate punktow XD
0
@mr Barca Tu nawet nie chodzi o pomoc sedziow. Oni w tamtych meczach powinni dostawać po 5,6 goli, ale Courtois i niewiarygodny fart ich uratował. Dla nich nie liczy sie styl zwycięstwa tak jak u nas. Bede bronić Częstochowy, a farfocel z przodu zawsze im jakis wpadnie
10
@mr Barca Widze, ze zacząłeś ogladac pilke od niedawna. Polecam ci zobaczyć edycję lm 2021/22 XD
5
Zmiana tego formatu ligi mistrzow to byla jedna z najlepszych decyzji w piłce w ostatnich latach
4
Widze placz, ze real gra z City i ze ma ciezka drabinkę, a ktos im zakazał drugi rok z rzędu byc w top8 czy o co chodzi?
1
Potencjalny ćwierćfinał i półfinał rewanż gramy na wyjeździe
1
Arsenal jaka ścieżka xdddd
0
Czyli ominelismy p$g I potencjalny Liverpool w ćwierćfinale
0
Haha znowu City - real czyli my z p$g
18
Wielki szacunek dla Jagi!!
5
Wyswietlil mi sie przed chwila wynik Jagi. Muszę przyznać, ze troszkę sie zdziwiłem haha Siemieniec Top!
0
@LukaszFan Kolega fonta jest ponoć w radzie miasta :(