BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak mam slaby humor to lubię sobie ich poczytać i wtedy czlowiek sie cieszy, ze nie jest takim debilem jak oni haha
0
Nie wziął winy na sibie?
0
Trzeba wziac pod uwage, ze mamy krotki sklad, a duży maraton meczow wiec takie mecze beda sie zdarzać. Do tego Rayo jest bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla wszystkich z czołówki
0
Cos czuje, ze Atleti wyjdzie cała rezerwową jedenastka na mecz ligowy z nami, bo i tak o nic nie graja, a beda chcieli wyjść wypoczęci na LM
9
https://zapodaj.net/plik-1fG7JdEkNt
Zobaczcie na wynik i czas to jest prosze panstwa FC Barcelona haha
Uprzedzam odrazu tu nie było spalonego xd
0
Brawo ciezko wywalczone 3 punkty o nieludzkiej godzinie i w tym koszmarnym maratonie meczow! Twierdza Camp Nou! Joan bezapelacyjnie MVP tego meczu!!
0
Bernal jak to mawiają jest ulepiony z innej gliny
3
Kartki tylko w jedna strone? Klasyka
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Goool Araujo brawo!!!
0
@turhiay Żeby wyjąć setkę w pierwszej minucie ;)
1
Raphinha dzisiaj cos nie jest sobą
15
Żółta za takie coś? XDD
0
Leci gdzies w tv dzisiejszy final City-Arsenal?
5
Jak sobie przypomnę, ze Chelsea oferowała za niego 40mln euro to chce mi sie lać ze śmiechu haha
0
To ta sytuacja gdzie chłop mogl mu skończyć kariere, a oni obniżyli mu kare z trzech meczow do dwoch, zeby zagral w el clasico?
4
W polsce 20-latek o dużym potencjale jest wprowadzany stopniowo i obchodzą sie z nim jak z jajkiem. W Barcelonie rzut karny bierze 18-latek w meczach pucharowych ligi mistrzów gdzie na boisku jest jedną z najlepszych dziewiątek XXI wieku oraz swietny wykonawca Raphinha. To sa te detale
0
Według mnie gdyby nie nauczka w Pucharze króla to mogłoby byc różnie w tym dwumeczu. Jesteśmy młodym zespołem i musimy nabrać jeszce trochę doświadczenia jak prowadzić te dwumecze i nie zawsze grać na 100%
3
Tańcz Yamalku ta samba ci sie nalezy ;)
0
TVP sport pokaże kolejny mecz realu, oczywiście znowu nie Barcelona zalosne...
17
Fermin to dla mnie kosmiczny zawodnik, mega duzo daje drużynie
2
@Derean Podejście w pierwszym meczu raczej nie bylo przypadkowe dać im sie wyszaleć i dzisiaj w drugiej polowie spuchli
1
Brawo Barca piękny mecz!!!
0
To jest NOKAUT 7:2 MR ChAMPIONS LEAGUE!!! RAPHAEL DIAS RAPHINHA!!!
0
Ku*wa co wyszli na drugą polowe haha Brawo Yamal brawo Lewy!!!
0
Wreszcie przełamanie Roberta!!!
1
Kozacko się to ogląda, ale takim stylem ciezko wygrac LM to sa mecze 50/50 moze pójść w jedna albo w drugą
1
Balde jest jaki jest, ale w obronie o klasę wyzej od Cancelo
1
Pilka na gola dla Newcastle, strzelenie 60 metrów na pustą bramke z piątego metra i na koniec fartownie strzelony karny po rekach bramkarza Yamal chłopaku obudź sie!
0
To jest ku*wa żart jakis ekspmryment oni se robia jaja