0

Jak mam slaby humor to lubię sobie ich poczytać i wtedy czlowiek sie cieszy, ze nie jest takim debilem jak oni haha

0

Nie wziął winy na sibie?

0

Trzeba wziac pod uwage, ze mamy krotki sklad, a duży maraton meczow wiec takie mecze beda sie zdarzać. Do tego Rayo jest bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla wszystkich z czołówki

0

Cos czuje, ze Atleti wyjdzie cała rezerwową jedenastka na mecz ligowy z nami, bo i tak o nic nie graja, a beda chcieli wyjść wypoczęci na LM

9

https://zapodaj.net/plik-1fG7JdEkNt
Zobaczcie na wynik i czas to jest prosze panstwa FC Barcelona haha
Uprzedzam odrazu tu nie było spalonego xd

0

Brawo ciezko wywalczone 3 punkty o nieludzkiej godzinie i w tym koszmarnym maratonie meczow! Twierdza Camp Nou! Joan bezapelacyjnie MVP tego meczu!!

0

Bernal jak to mawiają jest ulepiony z innej gliny

3

Kartki tylko w jedna strone? Klasyka

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Goool Araujo brawo!!!

0

@turhiay Żeby wyjąć setkę w pierwszej minucie ;)

1

Raphinha dzisiaj cos nie jest sobą

15

Żółta za takie coś? XDD

0

Leci gdzies w tv dzisiejszy final City-Arsenal?

5

Jak sobie przypomnę, ze Chelsea oferowała za niego 40mln euro to chce mi sie lać ze śmiechu haha

0

To ta sytuacja gdzie chłop mogl mu skończyć kariere, a oni obniżyli mu kare z trzech meczow do dwoch, zeby zagral w el clasico?

4

W polsce 20-latek o dużym potencjale jest wprowadzany stopniowo i obchodzą sie z nim jak z jajkiem. W Barcelonie rzut karny bierze 18-latek w meczach pucharowych ligi mistrzów gdzie na boisku jest jedną z najlepszych dziewiątek XXI wieku oraz swietny wykonawca Raphinha. To sa te detale

0

Według mnie gdyby nie nauczka w Pucharze króla to mogłoby byc różnie w tym dwumeczu. Jesteśmy młodym zespołem i musimy nabrać jeszce trochę doświadczenia jak prowadzić te dwumecze i nie zawsze grać na 100%

3

Tańcz Yamalku ta samba ci sie nalezy ;)

0

TVP sport pokaże kolejny mecz realu, oczywiście znowu nie Barcelona zalosne...

17

Fermin to dla mnie kosmiczny zawodnik, mega duzo daje drużynie

2

@Derean Podejście w pierwszym meczu raczej nie bylo przypadkowe dać im sie wyszaleć i dzisiaj w drugiej polowie spuchli

1

Brawo Barca piękny mecz!!!

0

To jest NOKAUT 7:2 MR ChAMPIONS LEAGUE!!! RAPHAEL DIAS RAPHINHA!!!

0

Ku*wa co wyszli na drugą polowe haha Brawo Yamal brawo Lewy!!!

0

Wreszcie przełamanie Roberta!!!

1

Kozacko się to ogląda, ale takim stylem ciezko wygrac LM to sa mecze 50/50 moze pójść w jedna albo w drugą

1

Balde jest jaki jest, ale w obronie o klasę wyzej od Cancelo

1

Pilka na gola dla Newcastle, strzelenie 60 metrów na pustą bramke z piątego metra i na koniec fartownie strzelony karny po rekach bramkarza Yamal chłopaku obudź sie!

0

To jest ku*wa żart jakis ekspmryment oni se robia jaja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?