BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba czekać aż sie skończą wybory i kolega fonta z rady miasta odpuści
1
@Kinginiesta np. Jak na Pna kolega mu nie podał to zszedł normalnie z boiska i pojechał odrazu do domu xd a dzisiaj w każdej akcji jak mu nie podali to się rzucał i machał rękami. To moze deprymowac kolegę z druzyny i zamiast kończenia samemu w dobrej okazji to bedzie go szukał i zepsuje akcje
4
Fede valverde dzisiaj nikogo nie pobił?
1
Osimhen pilkarz świetny, ale strasznie toksyczny na boisku. Gdyby nie jego osobowosc to byłby to idealny napastnik dla Barcy
1
JUVE to zrobiło!!!!! W dziesiątkę haha
11
Kobel wyrzuca BVB Z ligi mistrzów!
0
On go nie nadepnął tylko Budimir włożył stopę pod jego stopę. Jak ktos z madrytu by kogos zadzgal nożem to nie byłoby to zabójstwo tylko ta osoba zaatakowałaby swoim ciałem ten nóż. Czego nie rozumiecie XDD
4
Jazda z tym Interem!!!
50
Za każdym razem jak oglądam jakis mecz Atletico i widze co robi Simeone przy linii przypominam sobie, ze Flick w tamtym sezonie dostal czerwona kartke za wyjście ze strefy dla trenerów haha
0
Jest jakies logiczne wytłumaczenie czemu tak wazny pilkarz jak Raphinha zagral w dzisiejszym meczu 90 minut wracając niedawno po kontuzji?
0
Piękna asysta Cancelo i brameczka De jonga!
0
Nasze szanse na remontade z Atletico są małe przy takim pikniku na trybunach jeszce mniejsze
0
Cancelo dzisiaj czuje bluesa!
0
Bernal ależ forma strzelecka!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Cubarsi mocno obniżył loty w wprowadzaniu pilki. Juz nie zagrywa takich mocnych przeszywających piłek, a jakis jego przerzut ostatni nawet ciezko mi sobie przypomnieć
0
Jedyna szansa na poprawę w tych rozgrywkach to po prostu ściągnięcie sedziow z zagranicy
3
Fajnie wyglada ta Bruggia. Znami tez grali ciekawa pilke
4
To Bodo glimt jest niesamowite!!
7
Haha identyczna reka Koke jak Seysa i bez karnego. Nawet w LM ich ciągną za uszy XDD
4
Teraz nagle karny, ale za dosłownie jeden do jeden zagranie reka Valverde w finale pucharu krola nie dostalismy karnego XDD
6
Dla mnie fenomenem którego nie da sie wytłumaczyć jest to, ze cumavinga ostatnią zolta kartkę obejrzał 26.11.2025 XDDDD
0
Dla mnie Gerard powinien byc wyzej w klasyfikacji od Balde, ktory jest tragiczny i kompletnie nieefektywny
0
Jak widze kolejne komentarze, ze nie ma co zwalać na sędziego tylko dobrze grać. K*rwa nie ma druzyny, ktora gra cały czas dobrze, zdarzają sie spadki formy i to trzeba przetrwać i wyrwać wtedy jak najwięcej punktow, ale z takim sędziowanie sie po prostu nie da rywalizować. W poprzednim to co wyrabiali sędziowie często przykrywalismy nasza świetna gra jak chociażby klasyki w których działy sie cuda. Pomimo słabszej formy nie moze byc tak, ze jesteśmy po prostu jawnie okradani gdzie nawet tem jeden punkt moze byc kluczowy. Gdyby nie kochał Barcy i nie byl uzależniony od oglądania ich meczów juz dawno przestałbym ogladac ten hiszpański pierdolnik
1
@Who_you_mam A kto według ciebie nie zaliczył zjazdu oprócz Joana Garcii w ostatnim czasie?
7
"Jeżeli wygramy wszystkie mecze do końca sezonu to wygramy lige" ;)
2
Dla mnie to jest nie do pomyślenia, ze ci goście w żółtych koszulkach są cały czas bezkarni. Najpierw powinni wprowadzić konferencje po meczu i tłumaczenie decyzji plus po takich ewidentnych walkach to powinien byc spadek takiego pajaca do segunda. Jeśli to by nie poskutkowało to branie sedziow z zagranicy. Dawno nikt mi tak nie obrzydzil pilki jak ci "sędziowie"
0
Czego my oczekujemy wystarczy wpisać sobie kim jest Yolanda Parga, jakie stanowisko ma w Cta kogo jest żona i kto naciskał na reforme Cta i już wsyztsko będziecie wiedziec, ale pamiętajcie negreira XDD
5
Szczerze po tym uznanym golu powinni nasi zejść z boiska moze wtedy cos by ruszyło w tym za*ebanym rfef czy cta
2
@ProMILs Zapomniałeś o drugiej najdłuższej analizę var z Atletico xd