0

Trzeba czekać aż sie skończą wybory i kolega fonta z rady miasta odpuści

1

@Kinginiesta np. Jak na Pna kolega mu nie podał to zszedł normalnie z boiska i pojechał odrazu do domu xd a dzisiaj w każdej akcji jak mu nie podali to się rzucał i machał rękami. To moze deprymowac kolegę z druzyny i zamiast kończenia samemu w dobrej okazji to bedzie go szukał i zepsuje akcje

4

Fede valverde dzisiaj nikogo nie pobił?

1

Osimhen pilkarz świetny, ale strasznie toksyczny na boisku. Gdyby nie jego osobowosc to byłby to idealny napastnik dla Barcy

1

JUVE to zrobiło!!!!! W dziesiątkę haha

11

Kobel wyrzuca BVB Z ligi mistrzów!

0

On go nie nadepnął tylko Budimir włożył stopę pod jego stopę. Jak ktos z madrytu by kogos zadzgal nożem to nie byłoby to zabójstwo tylko ta osoba zaatakowałaby swoim ciałem ten nóż. Czego nie rozumiecie XDD

4

Jazda z tym Interem!!!

50

Za każdym razem jak oglądam jakis mecz Atletico i widze co robi Simeone przy linii przypominam sobie, ze Flick w tamtym sezonie dostal czerwona kartke za wyjście ze strefy dla trenerów haha

0

Jest jakies logiczne wytłumaczenie czemu tak wazny pilkarz jak Raphinha zagral w dzisiejszym meczu 90 minut wracając niedawno po kontuzji?

0

Piękna asysta Cancelo i brameczka De jonga!

0

Nasze szanse na remontade z Atletico są małe przy takim pikniku na trybunach jeszce mniejsze

0

Cancelo dzisiaj czuje bluesa!

0

Bernal ależ forma strzelecka!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Cubarsi mocno obniżył loty w wprowadzaniu pilki. Juz nie zagrywa takich mocnych przeszywających piłek, a jakis jego przerzut ostatni nawet ciezko mi sobie przypomnieć

0

Jedyna szansa na poprawę w tych rozgrywkach to po prostu ściągnięcie sedziow z zagranicy

3

Fajnie wyglada ta Bruggia. Znami tez grali ciekawa pilke

4

To Bodo glimt jest niesamowite!!

7

Haha identyczna reka Koke jak Seysa i bez karnego. Nawet w LM ich ciągną za uszy XDD

4

Teraz nagle karny, ale za dosłownie jeden do jeden zagranie reka Valverde w finale pucharu krola nie dostalismy karnego XDD

6

Dla mnie fenomenem którego nie da sie wytłumaczyć jest to, ze cumavinga ostatnią zolta kartkę obejrzał 26.11.2025 XDDDD

0

Dla mnie Gerard powinien byc wyzej w klasyfikacji od Balde, ktory jest tragiczny i kompletnie nieefektywny

0

Jak widze kolejne komentarze, ze nie ma co zwalać na sędziego tylko dobrze grać. K*rwa nie ma druzyny, ktora gra cały czas dobrze, zdarzają sie spadki formy i to trzeba przetrwać i wyrwać wtedy jak najwięcej punktow, ale z takim sędziowanie sie po prostu nie da rywalizować. W poprzednim to co wyrabiali sędziowie często przykrywalismy nasza świetna gra jak chociażby klasyki w których działy sie cuda. Pomimo słabszej formy nie moze byc tak, ze jesteśmy po prostu jawnie okradani gdzie nawet tem jeden punkt moze byc kluczowy. Gdyby nie kochał Barcy i nie byl uzależniony od oglądania ich meczów juz dawno przestałbym ogladac ten hiszpański pierdolnik

1

@Who_you_mam A kto według ciebie nie zaliczył zjazdu oprócz Joana Garcii w ostatnim czasie?

7

"Jeżeli wygramy wszystkie mecze do końca sezonu to wygramy lige" ;)

2

Dla mnie to jest nie do pomyślenia, ze ci goście w żółtych koszulkach są cały czas bezkarni. Najpierw powinni wprowadzić konferencje po meczu i tłumaczenie decyzji plus po takich ewidentnych walkach to powinien byc spadek takiego pajaca do segunda. Jeśli to by nie poskutkowało to branie sedziow z zagranicy. Dawno nikt mi tak nie obrzydzil pilki jak ci "sędziowie"

0

Czego my oczekujemy wystarczy wpisać sobie kim jest Yolanda Parga, jakie stanowisko ma w Cta kogo jest żona i kto naciskał na reforme Cta i już wsyztsko będziecie wiedziec, ale pamiętajcie negreira XDD

5

Szczerze po tym uznanym golu powinni nasi zejść z boiska moze wtedy cos by ruszyło w tym za*ebanym rfef czy cta

2

@ProMILs Zapomniałeś o drugiej najdłuższej analizę var z Atletico xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?