2

Świetna końcówka Maldiniego to znaczy Martina i jest awans do półfinału Vamos!!

2

Znowu na własne życzenie nerwowa końcówka po milionie niewykorzystanych okazji. Jak chcecie czyste konto to nie dzwońcie do Barcelony...

1

Jestem pewny, ze pilkarz realu kładzie sie w sytuacji Olmo i jest karny

2

Ronald Araujo z golem kozacko!!

0

Najlepsza akcja tej połowy jak Joan wyszedł poza pole gry, zeby pogratulować Araujo dobrej interwencji i przez to byl różny XD

1

Cancelo jak dogra tą połówkę to w przerwie zjazd do bazy

1

Brawo Rashford, De jong i Yamalek za wykończenie!

0

@Axoon ze Slavią bylo grubo na minusie i tez nie gral takze ciezko go złamać ;)

2

@Piatus98 od 1/8

12

Pięknie Lapcio pocisnął tym bialym leszczom Xd

0

Patrzac na tych kandydatów oprócz Laporty martwi mnie kto przyjdzie za niego za te 5 lat chociaż wiadomo, ze to kawał czasu

0

Dzisiaj musimy pomscic naszych madryckich braci!

3

Przynajmniej tutaj sędziowie są konsekwentni i mylą sie tylko na niekorzyść Barcelony.

1

Ja to bym nad Bernalem i Frenkiem w tym meczu zobaczyl Yamala na dyszczce i Roonyego na prawej

0

Szczerze wolę zeby tak gole rozkładaly sie na cały zespół tak jak mowil Luis Enrique niz zeby jeden zawodnik tak jak w realu strzelał gole

0

Kiedy druga połowa dogrywki w meczu realu?

0

Nie wierzę nie wytrzymam ile jeszce????????????

0

Nie no nie wytrzymam jak ten mecz mnie wkurw....

3

Xg na poziomie 4.94 a my strzeliliśmy ledwie dwie bramki xdd

0

Po prostu nie wierzę co ja dzisiaj zobaczyłem w tych pierwszych 45 minutach...

0

To jest niewiarygodne co oni robią

1

Wreszcie Ferran! Brawo Frenkie!

2

Dziwne czyli za takie zagranie jak Ferran gwiazdaja reke, ale jak Lewy byl na spalonym tą częścią to nie byla reka tylko spalony XD

0

Ferran...

1

Znowu ten duet! Olmo cudownie podaje i Yamal kończy! Wreszcie to my otwieramy wynik!

0

Widać, ze Lewy łapie rytm, a Ferran wraca po kontuzji i nie ma sensu ryzykować.

4

Ja powoli wsiadam do pociągu, ze trzeba szukac kogos innego za Balde. Choć mam w głowie, ze jak Rapha gra to grany de facto bez lewego skrzydła wiec Balde ma ciężej. Ciekaw jestem jakby wyglądał z takim Yamalem tylko lewoskrzydlowym

0

Tebas napewno zadowolony, bo wszystko idzie po jego mysli

0

Mamy duże szczęście, ze na ten początek Yamala w dorosłej piłce trafil nam sie Hansi, ktory go mocno ukształtuje.

0

I takich ludzi nam potrzeba! Wczoraj bardzo dobre wejście, trzeba dać młodemu czas i spokojnie go wprowadzać po tej kontuzji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?