BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Świetna końcówka Maldiniego to znaczy Martina i jest awans do półfinału Vamos!!
2
Znowu na własne życzenie nerwowa końcówka po milionie niewykorzystanych okazji. Jak chcecie czyste konto to nie dzwońcie do Barcelony...
1
Jestem pewny, ze pilkarz realu kładzie sie w sytuacji Olmo i jest karny
2
Ronald Araujo z golem kozacko!!
0
Najlepsza akcja tej połowy jak Joan wyszedł poza pole gry, zeby pogratulować Araujo dobrej interwencji i przez to byl różny XD
1
Cancelo jak dogra tą połówkę to w przerwie zjazd do bazy
1
Brawo Rashford, De jong i Yamalek za wykończenie!
0
@Axoon ze Slavią bylo grubo na minusie i tez nie gral takze ciezko go złamać ;)
2
@Piatus98 od 1/8
12
Pięknie Lapcio pocisnął tym bialym leszczom Xd
0
Patrzac na tych kandydatów oprócz Laporty martwi mnie kto przyjdzie za niego za te 5 lat chociaż wiadomo, ze to kawał czasu
0
Dzisiaj musimy pomscic naszych madryckich braci!
3
Przynajmniej tutaj sędziowie są konsekwentni i mylą sie tylko na niekorzyść Barcelony.
1
Ja to bym nad Bernalem i Frenkiem w tym meczu zobaczyl Yamala na dyszczce i Roonyego na prawej
0
Szczerze wolę zeby tak gole rozkładaly sie na cały zespół tak jak mowil Luis Enrique niz zeby jeden zawodnik tak jak w realu strzelał gole
0
Kiedy druga połowa dogrywki w meczu realu?
0
Nie wierzę nie wytrzymam ile jeszce????????????
0
Nie no nie wytrzymam jak ten mecz mnie wkurw....
3
Xg na poziomie 4.94 a my strzeliliśmy ledwie dwie bramki xdd
0
Po prostu nie wierzę co ja dzisiaj zobaczyłem w tych pierwszych 45 minutach...
0
To jest niewiarygodne co oni robią
1
Wreszcie Ferran! Brawo Frenkie!
2
Dziwne czyli za takie zagranie jak Ferran gwiazdaja reke, ale jak Lewy byl na spalonym tą częścią to nie byla reka tylko spalony XD
0
Ferran...
1
Znowu ten duet! Olmo cudownie podaje i Yamal kończy! Wreszcie to my otwieramy wynik!
0
Widać, ze Lewy łapie rytm, a Ferran wraca po kontuzji i nie ma sensu ryzykować.
4
Ja powoli wsiadam do pociągu, ze trzeba szukac kogos innego za Balde. Choć mam w głowie, ze jak Rapha gra to grany de facto bez lewego skrzydła wiec Balde ma ciężej. Ciekaw jestem jakby wyglądał z takim Yamalem tylko lewoskrzydlowym
0
Tebas napewno zadowolony, bo wszystko idzie po jego mysli
0
Mamy duże szczęście, ze na ten początek Yamala w dorosłej piłce trafil nam sie Hansi, ktory go mocno ukształtuje.
0
I takich ludzi nam potrzeba! Wczoraj bardzo dobre wejście, trzeba dać młodemu czas i spokojnie go wprowadzać po tej kontuzji.