BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fotohobby Nam by roczne dziecko, ktore jeszcze nie umie chodzić bramkę strzeliło
7
Nie no nie moge jak ten mecz mnie wk*rwil
1
Jak ta k*rwa na varze nie przywoła teraz do czerwonej kartki
0
Xdddddddddddddddddddddddffffffffff
1
Kupmy napastnika w lato, bo obrona jest git!
0
Nie da sie wszystkiego wygrac trudno
0
Xd
1
Xg 0,20 vs 2,48 zgadnijcie, ktora druzyna prowadzi
1
Chlop najgorszy bramkarz w lidze nagle mecz zycia
0
Nie no to jest niepojęte
0
Mnóstwo meczow widzialem w życiu, ale czegoś takiego chyba nigdy xd
7
Po meczu poczytamy, ze najgorszy real w historii punkt za najlepszą Barca w historii. Ch*j w to, ze żółw strzelił 60 goli z karnych, a nam anulują bramke bo Yamal ma 1 milimetr za duża piętę. Fajnie sobie rywalizujemy haha
0
Niewiarygodne co to jest za mecz, my tego nie możemy wygrac XD
1
Jedni dostają karne z kapelusza, drugim anulują prawidłowe bramki rownowaga we we wszechświecie musi byc xd
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Bauhagagaga nieźle spalony
4
Moze za 15 golem nam uznają haha
1
Odnośnie Dro patrząc na odejścia z klubu w historii Barcy jedyne, którego zaluje i jest mi po prostu smutno na samą myśl to odejście Messiego reszta to pikuś
0
Wszystkie te słowa mozna wcisnac między bajki po tym, ze to ponoć p$g ma byc jego następnym klubem. Casus Moriby i tyle.
1
Takimi meczami wygrywa sie mistrzostwo!
2
Możemy tracić juz w tej rundzie na prześcieradła? ;)
2
Czy to przypadkiem nie Joan Garcia przebiera sie za maskotkę kota?
0
@Kleps0n Martin tez zagral bardzo slabo, ale zobacz kto podał do przeciwnika i z czego sie ta akcja wzięła.
6
11 meczów z rzędu ze zwycięstwem, piekna seria!
5
Co znaczy miec klasowego bramkarza. Joan to jest potwor za 25mln! Masterclass Pana Deco!!
1
Joan Garcia MVP za tą interwencje. Niestety znowu Cubarsi odwalil maniane
0
Czemu mam odgwizduja spalone w sekundę, a jak Racing pali nawet 5 kilometrów to czekają? XD
0
Woow ale pila od Fermina. brawo Tiburon!!
2
Xddd co spalonego gwizdneli
5
Nie da sie tego ogladac. Martwiące jest to, ze wyjmiesz z tego skladu Raphe i Pedriego i my nie istniejemy.