BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Xabi quedate!
2
https://zapodaj.net/plik-aagf8uasIK
Trochę sie zdziwiłem XDD
0
No wyszlismy takim składem, bo jakiś geniusz wpadł na pomysł, ze musi być chyba ośmiu zawodnikow zarejestrowanych w pierwszej drużynie. W innym przypadku mozna byłoby bardziej zrotowac skladem
0
Zamykamy ten fatalny mecz i jedziemy dalej!!!
1
Noo wreszcie!
0
Strasznie ciężko sie to oglada...
0
Nie no serio krew mnie zalewa, ze druzyna, kotra dzięki sedziom wygrała tyle LM i do tego w większości meczów ciągną ich za uszy, wystarczy zobaczyć każdy klasyk ostatniego sezonu tak płaczę na sedziow oczywiście, zeby odwrócić uwagę od tego, ze na ten moment są g*wnianym klubem po wydaniu tyłu milionów na transfery
31
A czy za granicą normalne jest, ze prezes w kazdym wywiadzie mówi komu kibicuje albo np. Żona jednego z delegatow klubu należy do komisji ligi?
7
Przy okazji dzisiejszych lamentow pewnego śmiesznego klubu
1 słownie JEDEN mecz zawieszenia XD
1
Zastanawiam sie czy jakakolwiek osoba czy np. Jakiś dzieciak widząc jak ten klub sie ośmiesza z własnej woli zaczyna im kibicować
1
@BojanKriKicz Poczekaj czyli oni placza wszędzie gdzie sie da, ze mają tyle kontuzji, a oni wychodza praktycznie pierwsza jedenastka? XD
1
Nie do pomyślenia w innych ligach np. Premier league xdd
1
Ojj polubiłem Alaves hehe
4
Niesamowite jakimi szefami stali się Gerard Maldini i Eryk Garcia :))
1
Pieknie, trzy punkty są, czyste konto i -7 w madrycie ;) Visca el Barca!!
0
Raphael Dias 2:0!!!!
1
No wreszcie Raphaaaa!!!
1
Flick dzisiaj w ogóle nie pomaga z lawki. Tu potrzeba zmian!
0
Pachnie strata punktów, niemożliwa niemoc dzisiaj
3
Yamal dzisiaj tragedia, trzeba mu powiedzieć, ze nie gramy na bialo
0
Xd
1
Pieknie to Ferran wykończył!! Brawo Marcus!!
2
Dobry ten real taki nie za mocny hehe
2
Czemu tu nie ma drugiej żółtej kartki dla rudigera. Skoro to byla identyczna sytuacja gdzie 5 minut temu Oreilly dostal kartkę XDDDD
7
Tęsknię za przeszywającymi podaniami i perfekcyjnymi przerzutami od Cubarsiego :(
0
Kiedy usuwają sie żółte kartki w lidze mistrzów?
0
Ufffff jest zwyciestwo z tymi k*rwami!!!!
1
Kounde od zera do bohatera xdddd
1
Już chciałem pisac, ze to jest kryminal, ze Kounde jest jeszcze na boisku
3
Przegrywamy z eintrachtem dostajacym co mecz 10 goli dodatkowo graja bez napastnika w skladzie. Kurcze za każdym razem mysle, ze FC Barcelona mnie juz nie zdziwi wtedy słyszę potrzymaj mi piwo XDD