1

Xabi quedate!

2

https://zapodaj.net/plik-aagf8uasIK
Trochę sie zdziwiłem XDD

0

No wyszlismy takim składem, bo jakiś geniusz wpadł na pomysł, ze musi być chyba ośmiu zawodnikow zarejestrowanych w pierwszej drużynie. W innym przypadku mozna byłoby bardziej zrotowac skladem

0

Zamykamy ten fatalny mecz i jedziemy dalej!!!

1

Noo wreszcie!

0

Strasznie ciężko sie to oglada...

0

Nie no serio krew mnie zalewa, ze druzyna, kotra dzięki sedziom wygrała tyle LM i do tego w większości meczów ciągną ich za uszy, wystarczy zobaczyć każdy klasyk ostatniego sezonu tak płaczę na sedziow oczywiście, zeby odwrócić uwagę od tego, ze na ten moment są g*wnianym klubem po wydaniu tyłu milionów na transfery

31

A czy za granicą normalne jest, ze prezes w kazdym wywiadzie mówi komu kibicuje albo np. Żona jednego z delegatow klubu należy do komisji ligi?

7

Przy okazji dzisiejszych lamentow pewnego śmiesznego klubu


1 słownie JEDEN mecz zawieszenia XD

1

Zastanawiam sie czy jakakolwiek osoba czy np. Jakiś dzieciak widząc jak ten klub sie ośmiesza z własnej woli zaczyna im kibicować

1

@BojanKriKicz Poczekaj czyli oni placza wszędzie gdzie sie da, ze mają tyle kontuzji, a oni wychodza praktycznie pierwsza jedenastka? XD

1

Nie do pomyślenia w innych ligach np. Premier league xdd

1

Ojj polubiłem Alaves hehe

4

Niesamowite jakimi szefami stali się Gerard Maldini i Eryk Garcia :))

1

Pieknie, trzy punkty są, czyste konto i -7 w madrycie ;) Visca el Barca!!

0

Raphael Dias 2:0!!!!

1

No wreszcie Raphaaaa!!!

1

Flick dzisiaj w ogóle nie pomaga z lawki. Tu potrzeba zmian!

0

Pachnie strata punktów, niemożliwa niemoc dzisiaj

3

Yamal dzisiaj tragedia, trzeba mu powiedzieć, ze nie gramy na bialo

0

Xd

1

Pieknie to Ferran wykończył!! Brawo Marcus!!

2

Dobry ten real taki nie za mocny hehe

2

Czemu tu nie ma drugiej żółtej kartki dla rudigera. Skoro to byla identyczna sytuacja gdzie 5 minut temu Oreilly dostal kartkę XDDDD

7

Tęsknię za przeszywającymi podaniami i perfekcyjnymi przerzutami od Cubarsiego :(

0

Kiedy usuwają sie żółte kartki w lidze mistrzów?

0

Ufffff jest zwyciestwo z tymi k*rwami!!!!

1

Kounde od zera do bohatera xdddd

1

Już chciałem pisac, ze to jest kryminal, ze Kounde jest jeszcze na boisku

3

Przegrywamy z eintrachtem dostajacym co mecz 10 goli dodatkowo graja bez napastnika w skladzie. Kurcze za każdym razem mysle, ze FC Barcelona mnie juz nie zdziwi wtedy słyszę potrzymaj mi piwo XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?