0

Brawo!!!!!

1

Wyjazd z boiska dla tego bandyty

0

Przecież to powinno byc czerwo dla tego s*iecia

1

3:0!! Brawo Fremin, brawo Eric, brawo Barca!!

3

Pierwsza historyczna bramkarz po powrocie na Camp Nou nasz Polak Lewandowski!!!

2

Jeeeest Lewwwy kocham go pierwszy gol i pierwszy kapitan na nowym Camp Nou to nasz Polak Robert Lewandowski!!!!!!

7

Duma!!

0

Powinni miec go gdzieś, niech gra sobie w tym bilbao z braciszkiem

11

Podobno po 10 publicznym upomnieniu dostanie zawieszenie na jeden dzien nie bedzie mogl sie wypowiadać o sytuacji FC Barcelony ;)

0

Naprawdę nie chce mi sie czytać w kolko tego samego. Ciągłe uderzanie w Laporte i gra kartą pt. Messi. Zero konkretów wybranie go to bedzie bardzo zła decyzje. Laporta ma sporo minusów, ale nie ma obecnie żadnej konkurencji

2

Ale fart!!!

1

@kubix05 Jedynie z Ukrainą mamy jakiekolwiek nadzieje, a szansa ze ich wylosujemy nie jest za duża takze

2

I ch*j tylko człowiekowi spadła ochota na oglądanie mundialu jak nie będzie Polaków

0

Gool Dania!!

1

Mam nadzieje, ze od przyszłego sezonu będzie możliwość sprawdzania na varze i cofania drugich żółtych kartek, bo to jest naprawdę kabaret czasami

5

Za takie cos druga żółta XD

0

@tbas Jeszcze Austria musi wygrac

2

Uff co nie zmienia tego, ze wstyd. Chociaż Holandia tez z Litwa wygrała 2:3. W Europie nie ma juz słabych reprezentacji ;)

0

Remis moze nam dać pierwszy koszyk przy innych korzystnych wynikach czy musimy wygrac?

1

Czemu nie ma powtórki czy nie bylo spalonego?

0

Pieknie to zrobil Skóras

0

Nie kto inny jak Pan Robert!

0

Haha do realu to zadzwonią, ale jak Yamal mial problemy to jep bez pytania i konsultacji z Barca zastrzyk. Jakie to są kurw...

6

2,5 roku ależ człowiek tęsknił za tym stadionem. Wreszcie wracamy do domu!!

1

Kurde podoba mi sie gra naszej kadry! Wcisnelismy Holandię w fotel!

2

Szkoda tej porażki z Finlandia, bo serio byloby w zasiegu 1 miejsce, ale z drugiej strony gdyby nie ona to dalej meczylibysmy sie z Probierzówką

5

Brawo!!! Świetna pila Lewy, brawo Kamiński!!!!

0

@Klejnot_Nilu Nie no spoko dawać 18-latkowi zastrzyki, bo trzeba ograć bulgarie czy tam zawsze groźna Gruzje. Z mrozeniem acl Gaviemu to tez wina Laporty?

5

Ale jak to tak bez wielbienia samego siebie, umniejszania rywalom? Dziennikarz nawet nie wspomnial, ze dla niego to Messi jest najlepszy. Ahh czuje, ze zmarnowałem tylko czas czytając takie coś. Szkoda...

1

Przecież to klub mu placic i ma prawo do wykonania zabiegu kiedy oni chcą. Normalne jest wstrzykiwanie lekow przeciwbólowych bez wiedzy klubu? Bo chyba nie wydaje mi się. Juz widze co by sie dzialo w realu jakby im tak zawodników traktowali jak naszych traktują mrożenie acl itp. Jeszce jedno co ostatnio gadał, ze go nie interesuje co mówi Flick teraz nas nie interesuje co on p*eprzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?