7

Mam dość juz oglądania tej obrony serio

0

No to jest faul

1

Atakujemy tylko jedna strona przez Yamala lewa strona nie istnieje

0

Yamal jest genialny w tym meczu. Nie chciałem nigdy tego używać, ale gosc gra jak Messi

3

3:3 to teraz obstawiamy za ile nam strzelą

2

Nie no za to karny hahha

1

Ciężej w a klasie strzelić gola niz Barcelonie kabaret

3

Tak obrona to jest k*rwa parodia serio to juz jest śmieszne

0

Wow co za akcja woww

1

No jeszce 20 razy trafimy w słupek albo poprzeczkę i moze wpadnie

3

@Zoker Ojj niestety nie ma naszego mistrza comebackow Raphinhy

5

Rapha, Lewy, Pedri na drugą I Gavi zeby podostrzyc a nie czekaj...

0

Ten ostatni sezon chyba dostarczył nam emocji na 5 sezonow i teraz bedziemy grać taką maniane. Myślę, ze jakbyśmy grali w pełnym skladzie to byśmy prowadzili, ale coz takie zycie

4

Junior z drugiej bundesligi po rozegraniu 8 meczów wyceniony przez klub na 20mln niesamowite jak ten rynek jest popie*rzony

9

@MsBarca Od wczoraj oglądasz piłkę? Poczytaj sobie regulamin. Nie pamiętam, ktory podpunkt, ale brzmi on tak
"Jeżeli Tchouameni dotknie pilke ręka to nie ma karnego"

5

https://zapodaj.net/plik-2zQspSw2JD
Gdyby nie Joan Garcia mozna by rzucić okiem na tego bramkarza. A tak w ogóle Liverpool wykorzystał karnego za to, bo nie oglądałem? ;)

6

Teraz tylko czekać na film Tomka cwiakaly "Ośmieszyli real" pytanie czy taki ujrzymy

1

Czekam na dzien aż real nie bedzie miec Courtoisa.

43

Nasz super atak z tamtego sezonu czyli Rapha-Lewy-Yamal w 14 spotkaniach spędzili razem na murawie 14 minut na 1260 możliwych. Trochę człowiek tęskni za tym triem :(

7

@regatta52 Pewnie mają stracha po tym co sie stalo z Gavim i beda go wprowadzać bardzo powoli

0

@Limaker moim zdaniem MVP.

1

Elche zapłaciło rachunek!

0

Ale piła od Fermina, wreszcie Rashford zrobil cos dobrego!

17

Ale mnie irytuje jak oni podnoszą tą łapę syngalizujac spalonego zamiast wracać do obrony na pełnej majac var do dyspozycji

0

real podraznil lwa hehe

0

Brawo młody!!!

3

10 tysięcy nazwisk, a my sobie weźmiemy jakis wolny transfer latem i cel to bedzie wygrac ligie z realem, ktory wydaje sobie co okienko 200+ mln

1

@Barceloniarz987 przypomnę, ze my to Valencie 6:0 ogolilismy

0

Zawsze mnie śmieszą te pelikany na fb co łykają takie newsy XD

7

Czyli z treningu regeneracyjnego na siłownii przeszliśmy do możliwego powrotu w grudniu no i spoko. Mam nadzieję, ze sztab medycznych I od przygotowania fizycznego dostaną podwyżkę za tak wspaniałą robotę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?