BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Mam dość juz oglądania tej obrony serio
0
No to jest faul
1
Atakujemy tylko jedna strona przez Yamala lewa strona nie istnieje
0
Yamal jest genialny w tym meczu. Nie chciałem nigdy tego używać, ale gosc gra jak Messi
3
3:3 to teraz obstawiamy za ile nam strzelą
2
Nie no za to karny hahha
1
Ciężej w a klasie strzelić gola niz Barcelonie kabaret
3
Tak obrona to jest k*rwa parodia serio to juz jest śmieszne
0
Wow co za akcja woww
1
No jeszce 20 razy trafimy w słupek albo poprzeczkę i moze wpadnie
3
@Zoker Ojj niestety nie ma naszego mistrza comebackow Raphinhy
5
Rapha, Lewy, Pedri na drugą I Gavi zeby podostrzyc a nie czekaj...
0
Ten ostatni sezon chyba dostarczył nam emocji na 5 sezonow i teraz bedziemy grać taką maniane. Myślę, ze jakbyśmy grali w pełnym skladzie to byśmy prowadzili, ale coz takie zycie
4
Junior z drugiej bundesligi po rozegraniu 8 meczów wyceniony przez klub na 20mln niesamowite jak ten rynek jest popie*rzony
9
@MsBarca Od wczoraj oglądasz piłkę? Poczytaj sobie regulamin. Nie pamiętam, ktory podpunkt, ale brzmi on tak
"Jeżeli Tchouameni dotknie pilke ręka to nie ma karnego"
5
https://zapodaj.net/plik-2zQspSw2JD
Gdyby nie Joan Garcia mozna by rzucić okiem na tego bramkarza. A tak w ogóle Liverpool wykorzystał karnego za to, bo nie oglądałem? ;)
6
Teraz tylko czekać na film Tomka cwiakaly "Ośmieszyli real" pytanie czy taki ujrzymy
1
Czekam na dzien aż real nie bedzie miec Courtoisa.
43
Nasz super atak z tamtego sezonu czyli Rapha-Lewy-Yamal w 14 spotkaniach spędzili razem na murawie 14 minut na 1260 możliwych. Trochę człowiek tęskni za tym triem :(
7
@regatta52 Pewnie mają stracha po tym co sie stalo z Gavim i beda go wprowadzać bardzo powoli
0
@Limaker moim zdaniem MVP.
1
Elche zapłaciło rachunek!
0
Ale piła od Fermina, wreszcie Rashford zrobil cos dobrego!
17
Ale mnie irytuje jak oni podnoszą tą łapę syngalizujac spalonego zamiast wracać do obrony na pełnej majac var do dyspozycji
0
real podraznil lwa hehe
0
Brawo młody!!!
3
10 tysięcy nazwisk, a my sobie weźmiemy jakis wolny transfer latem i cel to bedzie wygrac ligie z realem, ktory wydaje sobie co okienko 200+ mln
1
@Barceloniarz987 przypomnę, ze my to Valencie 6:0 ogolilismy
0
Zawsze mnie śmieszą te pelikany na fb co łykają takie newsy XD
7
Czyli z treningu regeneracyjnego na siłownii przeszliśmy do możliwego powrotu w grudniu no i spoko. Mam nadzieję, ze sztab medycznych I od przygotowania fizycznego dostaną podwyżkę za tak wspaniałą robotę