BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Wiadomo tez duzo kontuzji nas dotyka, ale najważniejsze, ze wygrywamy te mecze a styl nie jest jakis najgorszy. Mniej frywolnie gramy niz w tamtym sezonie. Wiadomo, ze real jest mocniejszy bo wzmocnili mocno obronę.
1
Zapowiada sie ciekawy i wyrównany sezon i my i real w formie, a z tylu jeszcze Villareal. Ciekawe kto wypadnie z tego wyścigu czy bedzie na noże do samego końca
1
Brawo Joan świetna interwencja!!
0
Jest i gol Araujo!! Zdecydowanie zasłużył brawo!!!
25
Jak to nie jest faul na Pedrim??? Hahahah
3
To jest to! Piekna piłeczka od Frenkego i Lewy!!!
1
Araujo ze skrzydła robi nam bramke niesamowite :))
4
Lewy nie widoczny w pierwszej połowie. Niestety powoli juz sie kończy nasz wielki polak :(
0
Gdyby strzelał któryś z naszych to bramkarz by dostal skrzydeł albo byłaby poprzeczka
5
Poprzeczki, słupki, bramkarz mecz zycia standardzik
4
@Luciano99 Zaryzykuje stwierdzeniem, ze jakby Newcastle strzelilo jeszcze jedno bramkę to mecz zakończyłby sie wynikiem 2:2
0
My graliśmy w tych klubowych MŚ? Czy o co chodzi, ze tyle kontuzji mamy...
10
@zurek1207 No do tego jest w ku*we szybki i ma pier*olniecie w nodze jak daje te długie pasy. Jest piękny tego nam brakowalo!
0
Brawo Rashford za dublet i dla drużyny, mega ciężkie wyjazd, szkoda straconej bramki, ale najważniejsze są 3 punkty. Vamos Barca!!!
0
Rashfordddd!!!!
0
Ale brama Llorente wow!
0
@ViscaelBarca2007 https://zapodaj.net/plik-HKfMeO7zj4
Napewno nie
0
https://zapodaj.net/plik-LhBtajyLHw
Jestem na tropie czegoś!
1
Szesnasta liga mistrzów sama sie nie ukradnie. Znaczy co?
1
@Aragorn33 Prosiłbym o wklejanie postów wyroczni archivovar tylko jeżeli pasuje to pod narracje kurewskich dobrze? Bo inaczej cie zglosze i dostaniesz bana. Nie pozdrawiam
38
Karny jest wtedy jak real potrzebuje i skończcie dyskusje, bo real nigdy nie rozmawia o sędziach, a tu wieczne narzekanie. Weźcie z nich przyklad i po prostu niech nasi zawodnicy ciężej pracują na boisku tak jak wspaniali piłkarze realu
1
Bezbłędne sędziowanie w lidze mistrzów i teraz real znowu musi wrócić do skorumpowanej ligi hiszpańskiej ahhh szkoda mi ich.
0
A mówili, ze szczucie sędziów nic nie daje a tu prosze.
1
Penalti a favor del real madrid!
5
Ale meczycho w Turynie!!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Athletic bedzie chyba musiał sprawdzic finanse Arsenalu po tym meczu ;)
9
Większość ludzi w hiszpańskiej piłce nawet sam jej prezes jest kibicem realu nawet sie z tym nie kryjąc i my mamy rywalizować w tej lidze haha
5
Nasze ostatnie mecze z Valencia to 6:0, 5:0 i 7:1 przykre jak upadł tak zasłużony klub w Hiszpanii. Oni wyszli jakby sie bali piłkarzy Barcy, a agresji z ich strony nie było w ogole tak sie nic w piłce nie zdziała. Brawo dla naszych i teraz do boju w czwartek. Visca el Barca!!
0
Nie ma mowy o spalonym Lewy z dubletem i Bernal z asysta pieknie 6:0!!