0

@Borneo Wiadomo tez duzo kontuzji nas dotyka, ale najważniejsze, ze wygrywamy te mecze a styl nie jest jakis najgorszy. Mniej frywolnie gramy niz w tamtym sezonie. Wiadomo, ze real jest mocniejszy bo wzmocnili mocno obronę.

1

Zapowiada sie ciekawy i wyrównany sezon i my i real w formie, a z tylu jeszcze Villareal. Ciekawe kto wypadnie z tego wyścigu czy bedzie na noże do samego końca

1

Brawo Joan świetna interwencja!!

0

Jest i gol Araujo!! Zdecydowanie zasłużył brawo!!!

25

Jak to nie jest faul na Pedrim??? Hahahah

3

To jest to! Piekna piłeczka od Frenkego i Lewy!!!

1

Araujo ze skrzydła robi nam bramke niesamowite :))

4

Lewy nie widoczny w pierwszej połowie. Niestety powoli juz sie kończy nasz wielki polak :(

0

Gdyby strzelał któryś z naszych to bramkarz by dostal skrzydeł albo byłaby poprzeczka

5

Poprzeczki, słupki, bramkarz mecz zycia standardzik

4

@Luciano99 Zaryzykuje stwierdzeniem, ze jakby Newcastle strzelilo jeszcze jedno bramkę to mecz zakończyłby sie wynikiem 2:2

0

My graliśmy w tych klubowych MŚ? Czy o co chodzi, ze tyle kontuzji mamy...

10

@zurek1207 No do tego jest w ku*we szybki i ma pier*olniecie w nodze jak daje te długie pasy. Jest piękny tego nam brakowalo!

0

Brawo Rashford za dublet i dla drużyny, mega ciężkie wyjazd, szkoda straconej bramki, ale najważniejsze są 3 punkty. Vamos Barca!!!

0

Rashfordddd!!!!

0

Ale brama Llorente wow!

0

0

https://zapodaj.net/plik-LhBtajyLHw
Jestem na tropie czegoś!

1

Szesnasta liga mistrzów sama sie nie ukradnie. Znaczy co?

1

@Aragorn33 Prosiłbym o wklejanie postów wyroczni archivovar tylko jeżeli pasuje to pod narracje kurewskich dobrze? Bo inaczej cie zglosze i dostaniesz bana. Nie pozdrawiam

38

Karny jest wtedy jak real potrzebuje i skończcie dyskusje, bo real nigdy nie rozmawia o sędziach, a tu wieczne narzekanie. Weźcie z nich przyklad i po prostu niech nasi zawodnicy ciężej pracują na boisku tak jak wspaniali piłkarze realu

1

Bezbłędne sędziowanie w lidze mistrzów i teraz real znowu musi wrócić do skorumpowanej ligi hiszpańskiej ahhh szkoda mi ich.

0

A mówili, ze szczucie sędziów nic nie daje a tu prosze.

1

Penalti a favor del real madrid!

5

Ale meczycho w Turynie!!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Athletic bedzie chyba musiał sprawdzic finanse Arsenalu po tym meczu ;)

9

Większość ludzi w hiszpańskiej piłce nawet sam jej prezes jest kibicem realu nawet sie z tym nie kryjąc i my mamy rywalizować w tej lidze haha

5

Nasze ostatnie mecze z Valencia to 6:0, 5:0 i 7:1 przykre jak upadł tak zasłużony klub w Hiszpanii. Oni wyszli jakby sie bali piłkarzy Barcy, a agresji z ich strony nie było w ogole tak sie nic w piłce nie zdziała. Brawo dla naszych i teraz do boju w czwartek. Visca el Barca!!

0

Nie ma mowy o spalonym Lewy z dubletem i Bernal z asysta pieknie 6:0!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?