BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Całe szczęście ręki nie sprawdzali, bo musieli by karnego dla Barcy gwizdnąć haha jak zawsze. Niech sobie jeszcze wyjdzie ktoś z hegy i powie ze jest kibicem jak infantino
3
Gerard Martin, 34-letni dziadek Inigo, 17-letni dzieciak Cubarsi i Eric Garcia. Jak będziemy sobie kiedyś przypominać ten mecz i ktoś popatrzy na tą obronę to powie to nie miało prawa się udać albo jakim cudem oni to zrobili Xd
0
Barcelono zrób co się da! Co tylko się da! Niech nasza bajka trwa!!!
0
@Starrk I wtedy wchodzi Marciniak ubrany na biało i nie uznaje prawidłowej bramki, bo to on musi być w centrum uwagi.
0
Ufff są 3 punkty brawo! Vamos!!!
3
Ku*wa Yamal bez rozgrzewki wchodzi??? Trzymajcie mnie...
32
Gol z du*y, bramkarz mecz życia, męczenie buły. Tak zwany klasyk.
0
Kiedyś to z takim Valladoidem to 7:0 wygrywaliśmy
1
No to sobie Yamal i Rapha odpoczęli... Valladoid nagle najlepsi w obronie
24
Muszę powiedzieć, że mocno nie doceniam tego remisu. Tracisz gola odrazu w pierwszej minucie za chwile kolejnego, a przecież to polfinal ligi mistrzów ze świetnie broniącą ekipą. Co robi Barca? Wraca i cały czas ciśnie. Później znowu tracimy gola i co? Odrazu odpowiedź. Szczerze jak dla kibica to Barca gra nieprawdopodobne mecze w tym sezonie.
0
Śmieszy mnie gadanie, że taki spalony jak ten w naszym meczu z Interem nie powinien być gwizdany. Pewnie to ci sami ludzie, którzy płaczą, że nie wiadomo kiedy jest karny za zagranie ręką. Takie powinny być przepisy twarde i wtedy nię ma żadnych wątpliwości.
0
@tbas No wiadomo, ale ciężko będzie wygrać z tak grająca obroną.
0
Remis, strata Kounde i rewanż na wyjeździe powiem tam chciałbym być optymistą.
2
Ciśniemy cały mecz oddajemy milion strzałów a remisujemy z drużyną która miała 3 okazję. Jeszcze 2 poprzeczki nieprawdopodobne jakiego mamy pecha...
0
To jest chory mecz
0
Hapier..... co tu się dzieje xdddd ale gooool
3
3 okazję i 3 gole dramat
0
Brawo brawo jazda jazda
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
"Alert" - LEKI!!!!!!
0
Ja jestem ciekaw kto by u nas strzelał karne jakby nie Jules xd
1
Zrobić cyrk przed meczem, sędzia ci musi pomagać i ciągnąć cie do dogrywki, a na koniec i tak przegrywasz mecz i wychodzi zoo na ławce w kierunku tego sędziego który utrzymał ich do dogrywki. Dało się bardziej skompromitować?
3
Jules Kounde = bohater!
2
Pamiętajcie real nie przegrywa finałów hehe
1
Bedzie w tv odbiór medali??
2
40-letni Inigo ku*wa jaki to jest szef!! Wszyscy z tej ekipy są niesamowici. DZIEKUJE MISTER FLICK!!!
7
Taki widok obrzydliwego rudigera to był miód na moje oczy haha
0
Mamy to!!!!!! Brawo drużyno kocham FC Barcelone. Jedziemy!!!!!!!!!
0
Ktoś zdziwiony? Sytuacja 50 na 50 wiadomo w którą stronę. Ewidentne karne wcześniej nie ogwizdane cyrk Xdd
0
Szkoda, że poprzednich 3 nie sprawdzali szkoda gadać