2

Całe szczęście ręki nie sprawdzali, bo musieli by karnego dla Barcy gwizdnąć haha jak zawsze. Niech sobie jeszcze wyjdzie ktoś z hegy i powie ze jest kibicem jak infantino

3

Gerard Martin, 34-letni dziadek Inigo, 17-letni dzieciak Cubarsi i Eric Garcia. Jak będziemy sobie kiedyś przypominać ten mecz i ktoś popatrzy na tą obronę to powie to nie miało prawa się udać albo jakim cudem oni to zrobili Xd

0

Barcelono zrób co się da! Co tylko się da! Niech nasza bajka trwa!!!

0

@Starrk I wtedy wchodzi Marciniak ubrany na biało i nie uznaje prawidłowej bramki, bo to on musi być w centrum uwagi.

0

Ufff są 3 punkty brawo! Vamos!!!

3

Ku*wa Yamal bez rozgrzewki wchodzi??? Trzymajcie mnie...

32

Gol z du*y, bramkarz mecz życia, męczenie buły. Tak zwany klasyk.

0

Kiedyś to z takim Valladoidem to 7:0 wygrywaliśmy

1

No to sobie Yamal i Rapha odpoczęli... Valladoid nagle najlepsi w obronie

24

Muszę powiedzieć, że mocno nie doceniam tego remisu. Tracisz gola odrazu w pierwszej minucie za chwile kolejnego, a przecież to polfinal ligi mistrzów ze świetnie broniącą ekipą. Co robi Barca? Wraca i cały czas ciśnie. Później znowu tracimy gola i co? Odrazu odpowiedź. Szczerze jak dla kibica to Barca gra nieprawdopodobne mecze w tym sezonie.

0

Śmieszy mnie gadanie, że taki spalony jak ten w naszym meczu z Interem nie powinien być gwizdany. Pewnie to ci sami ludzie, którzy płaczą, że nie wiadomo kiedy jest karny za zagranie ręką. Takie powinny być przepisy twarde i wtedy nię ma żadnych wątpliwości.

0

@tbas No wiadomo, ale ciężko będzie wygrać z tak grająca obroną.

0

Remis, strata Kounde i rewanż na wyjeździe powiem tam chciałbym być optymistą.

2

Ciśniemy cały mecz oddajemy milion strzałów a remisujemy z drużyną która miała 3 okazję. Jeszcze 2 poprzeczki nieprawdopodobne jakiego mamy pecha...

0

To jest chory mecz

0

Hapier..... co tu się dzieje xdddd ale gooool

3

3 okazję i 3 gole dramat

0

Brawo brawo jazda jazda

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

"Alert" - LEKI!!!!!!

0

Ja jestem ciekaw kto by u nas strzelał karne jakby nie Jules xd

1

Zrobić cyrk przed meczem, sędzia ci musi pomagać i ciągnąć cie do dogrywki, a na koniec i tak przegrywasz mecz i wychodzi zoo na ławce w kierunku tego sędziego który utrzymał ich do dogrywki. Dało się bardziej skompromitować?

3

Jules Kounde = bohater!

2

Pamiętajcie real nie przegrywa finałów hehe

1

Bedzie w tv odbiór medali??

2

40-letni Inigo ku*wa jaki to jest szef!! Wszyscy z tej ekipy są niesamowici. DZIEKUJE MISTER FLICK!!!

7

Taki widok obrzydliwego rudigera to był miód na moje oczy haha

0

Mamy to!!!!!! Brawo drużyno kocham FC Barcelone. Jedziemy!!!!!!!!!

0

Ktoś zdziwiony? Sytuacja 50 na 50 wiadomo w którą stronę. Ewidentne karne wcześniej nie ogwizdane cyrk Xdd

0

Szkoda, że poprzednich 3 nie sprawdzali szkoda gadać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?