BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Uruguayo!!! 3:0
1
Casado pierwszy gol w seniorach Barcy!! Jedziemy!!!
0
Lamine Yamal brak mi słów jaki on jest dobry!!! Brawo Gerard Martin!!!
0
Oj wymarzony napastnik nawet bardziej niż Haaland, ale niestety dla nas nierealny.
1
No to co polecę klasyczkiem z jednej strony fajnie, że real przegrał a z drugiej zaje*iscie ;)
0
Dla mnie na takich wielkoludów jak Sorloth to Araujo powinien być pierwszym do wejścia w ostatnim meczu.
0
Ktoś mi wytłumaczyć po co przy wyniku 4:2 dalej grany tak bardzo ofensywnie i ryzykujemy, bo nie mogę tego zrozumieć?
2
Z takim Ateltico stracić 3 gole japier....
0
Ten dzieciak jest niemożliwy!! Brawo Lewy tam gdzie mial być!
1
Dawać Araujo na tego Sorlotha.
2
Wku*wili Flicka aż musiał zdjąć kurtkę, a później już historia.
0
Ale piły daje Rapha z tych różnych, brawo Ini!!
0
Taaaaak jest jedziemy!!! Cubarsi pierwszy gol w pierwszej drużynie Barcy!!!!!!!
0
Tebas: musicie poprawić swoją sytuację i sprzedawac zawodników
Barca: Chce sprzedać zawodnika.
Tebas: Nie możecie tego zrobić.
Widziałem na twitterze, swietne podsumowanie laligi Xd
1
@Bossmantoja Xavi ma potencjał na naprawdę dobrego trenera. Tylko musi mieć sztab profesjonalistów, a nie kolegów i braci i przede wszystkim popracować nad głową, bo ewidentnie nie wytrzymał presji dziennikarzy w tym ostatnim sezonie.
0
Nie mieści mi się to w głowie, że prezes otwarcie mówi komu kibicuje i nie zostaje odwołany ze stanowiska w trybie natychmiastowym.
0
Serio gdyby nie spalony to byłby rzut karny, a zagranie ręką przy przyjęciu piłkarza Las Palmas? Czyli spalony uchronił ich od kolejnej kompromitacji XDDD
6
"Kolejne spotkanie, kolejne czyste konto. To już czwarte w ostatnich pięciu meczach. Jaka jest przyczyna tej poprawy w defensywie". Hmmm ciekawe od jakiej zmiany zawodnika się to zaczęło
1
Gość z Las Palmas przyjmując ręką wykłuca się o karnego za zagranie ręką haha
3
Brawo Ferran!!
0
Przecież jest półautomatyczny spalony to na ch*j mu no ta varze puszczają XDD
2
Przecież tam był spalony i przyjęcie ręką xdddd laliga
0
Gość przyjmuje ręką a oni gwizdna karnego hahahahahhaha
0
Gool!! Wreszcie!!
12
Gorszy od Barcelony jest jedynie sędzia dzisiaj xdd
0
Sędzia kończ ten mecz i oszczędź nam nerwów, bo tego się nie da oglądać.
0
@norbi77 Było jakieś info, że miał jakiś lekki uraz z Sevilla i nie chcieli ryzykowac, ale nie wiem czy to prawda.
0
Podejrzewam, że Pau Victor dałby dzisiaj więcej niż nasi skrzydłowi.
7
Niesamowite, że oni jeszcze kartki nie dostali xddd
0
Nie da się na to patrzeć, śmierdzi stratą punktów.