1

Uruguayo!!! 3:0

1

Casado pierwszy gol w seniorach Barcy!! Jedziemy!!!

0

Lamine Yamal brak mi słów jaki on jest dobry!!! Brawo Gerard Martin!!!

0

Oj wymarzony napastnik nawet bardziej niż Haaland, ale niestety dla nas nierealny.

1

No to co polecę klasyczkiem z jednej strony fajnie, że real przegrał a z drugiej zaje*iscie ;)

0

Dla mnie na takich wielkoludów jak Sorloth to Araujo powinien być pierwszym do wejścia w ostatnim meczu.

0

Ktoś mi wytłumaczyć po co przy wyniku 4:2 dalej grany tak bardzo ofensywnie i ryzykujemy, bo nie mogę tego zrozumieć?

2

Z takim Ateltico stracić 3 gole japier....

0

Ten dzieciak jest niemożliwy!! Brawo Lewy tam gdzie mial być!

1

Dawać Araujo na tego Sorlotha.

2

Wku*wili Flicka aż musiał zdjąć kurtkę, a później już historia.

0

Ale piły daje Rapha z tych różnych, brawo Ini!!

0

Taaaaak jest jedziemy!!! Cubarsi pierwszy gol w pierwszej drużynie Barcy!!!!!!!

0

Tebas: musicie poprawić swoją sytuację i sprzedawac zawodników
Barca: Chce sprzedać zawodnika.
Tebas: Nie możecie tego zrobić.
Widziałem na twitterze, swietne podsumowanie laligi Xd

1

@Bossmantoja Xavi ma potencjał na naprawdę dobrego trenera. Tylko musi mieć sztab profesjonalistów, a nie kolegów i braci i przede wszystkim popracować nad głową, bo ewidentnie nie wytrzymał presji dziennikarzy w tym ostatnim sezonie.

0

Nie mieści mi się to w głowie, że prezes otwarcie mówi komu kibicuje i nie zostaje odwołany ze stanowiska w trybie natychmiastowym.

0

Serio gdyby nie spalony to byłby rzut karny, a zagranie ręką przy przyjęciu piłkarza Las Palmas? Czyli spalony uchronił ich od kolejnej kompromitacji XDDD

6

"Kolejne spotkanie, kolejne czyste konto. To już czwarte w ostatnich pięciu meczach. Jaka jest przyczyna tej poprawy w defensywie". Hmmm ciekawe od jakiej zmiany zawodnika się to zaczęło

1

Gość z Las Palmas przyjmując ręką wykłuca się o karnego za zagranie ręką haha

3

Brawo Ferran!!

0

Przecież jest półautomatyczny spalony to na ch*j mu no ta varze puszczają XDD

2

Przecież tam był spalony i przyjęcie ręką xdddd laliga

0

Gość przyjmuje ręką a oni gwizdna karnego hahahahahhaha

0

Gool!! Wreszcie!!

12

Gorszy od Barcelony jest jedynie sędzia dzisiaj xdd

0

Sędzia kończ ten mecz i oszczędź nam nerwów, bo tego się nie da oglądać.

0

@norbi77 Było jakieś info, że miał jakiś lekki uraz z Sevilla i nie chcieli ryzykowac, ale nie wiem czy to prawda.

0

Podejrzewam, że Pau Victor dałby dzisiaj więcej niż nasi skrzydłowi.

7

Niesamowite, że oni jeszcze kartki nie dostali xddd

0

Nie da się na to patrzeć, śmierdzi stratą punktów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?