0

Pamiętam, że jak Laporta odchodził po pierwszej kadencji to był przygotowany plan na przebudowę Camp Nou i przez tyle lat Bartomeu nie potrafił do tego doprowadzić mając świetna sytuację finansową. Dopiero Laporta musiał wrócić i robi to w tych ciężkich dla klubu czasach przy tym nie osłabiając kadry, bo wiadomo, że granie na innym stadionie obniża mocno przychody. Jezeli ta budowa dojdzie do skutku i nic sie nie spie*rzy to bedzie wielki szacun dla Laporty.

0

@barcelonaLM A jaki był dzisiaj bo nawet nie zwróciłem uwagi?

1

O kurde moje zaskoczenie jak zobaczyłem kogo wylosowaliśmy było takie samo jak dowiedziałem się, że wczoraj był wtorek. Niesamowite!

0

Poratujcie na privie bo stru... nie działa

4

Czerwona kartka jak najbardziej słuszna. Tylko jak wytłumaczyć jej brak dla Guillamona i Cebullosa? To wiedzą tylko najlepsi arbitrzy na świecie czyli hiszpańscy.

1

@Sebastian7 Po prostu ludzie mało inteligentni muszą mieć jakiegoś kozła ofiarnego. W niektorych pewnie cały czas siedzi sytuacja z p$g plus sytuacja z kontraktem.

10

Zdecydowanie za mało się mówi o Kounde, jeden z najlepszych transferów ostatnich lat. Uwielbiam patrzeć na jego gre. W mojej opinii obecnie najlepszy prawy obrońca na świecie.

0

@krol211 Odkleja?? On ma 17 lat to normalne, że będzie mieć wahania formy.

3

Może i Sevilla jest beznadziejna, ale po raz kolejny pokazany charakter grając w 10.

3

Gulliamon i Cebellos bez czerwonych my oczywiście z czerwem haha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Raphinha ale kocik!!!

13

Zabawne, że jak Barca strzeli to sprawdzają 30 minut czy nie było spalonego, a tu nawet nie wiem czy to sprawdzali, bo uznał po sekundzie bramkę XDDD

3

Xdddddddd żałośna liga.

0

Pedri jest geniuszem, ale co z tego jak gramy bardzo niedokładnie i słabo.

3

Xdddd oni muszą mieć żółte papiery. Nie uwierzę, że oni są zdrowi psychicznie.

1

Tak napewno chcemy sprowadzić Musiale albo Wirtza to po co w takim razie kupiliśmy Olmo?

6

Najgorsze Yamal rozegrał 90 minut zamiast odpocząć.

16

Ja wiem, że Valencia to jest druzyna do spadku, ale tak mi się micha cieszy jak oglądam gre Barcy :))

0

Podoba mi się, że wrzuciliśmy piątkę Dmitrevskiemu, pamiętam tą jego gre na czas jak był w Vallecano.

19

Zaryzykuje stwierdzeniem, że nie przegramy już tego meczu.

4

To jest zbrodnia Flicka, że Yamal jest dalej ba boisku.

1

No i zaje*iście Yamal bramka, manita i teraz Kounde, Pedri i Yamal do bazy!

1

Co młody ma pecha...

0

Co oni grają xd Ferranowi należy się pierwszy skład w weekend!

3

Jakie oni dzisiaj dają piłki prostopadłe WOW!!

1

Stoi metr od faulu i bez kartki żenada...

0

Brawo Ferran, ale piłka od Balde!!

0

Można mieć pretensje do niego, ale jak można mu dać taki kontrakt i 10 na plecach w tak młodym wieku i po takich kontuzjach? Nie uczymy się na błędach to takie są konsekwencje.

4

Największy złodziej płacze, że został okradziony Xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?