BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pamiętam, że jak Laporta odchodził po pierwszej kadencji to był przygotowany plan na przebudowę Camp Nou i przez tyle lat Bartomeu nie potrafił do tego doprowadzić mając świetna sytuację finansową. Dopiero Laporta musiał wrócić i robi to w tych ciężkich dla klubu czasach przy tym nie osłabiając kadry, bo wiadomo, że granie na innym stadionie obniża mocno przychody. Jezeli ta budowa dojdzie do skutku i nic sie nie spie*rzy to bedzie wielki szacun dla Laporty.
0
@barcelonaLM A jaki był dzisiaj bo nawet nie zwróciłem uwagi?
1
O kurde moje zaskoczenie jak zobaczyłem kogo wylosowaliśmy było takie samo jak dowiedziałem się, że wczoraj był wtorek. Niesamowite!
0
Poratujcie na privie bo stru... nie działa
4
Czerwona kartka jak najbardziej słuszna. Tylko jak wytłumaczyć jej brak dla Guillamona i Cebullosa? To wiedzą tylko najlepsi arbitrzy na świecie czyli hiszpańscy.
1
@Sebastian7 Po prostu ludzie mało inteligentni muszą mieć jakiegoś kozła ofiarnego. W niektorych pewnie cały czas siedzi sytuacja z p$g plus sytuacja z kontraktem.
10
Zdecydowanie za mało się mówi o Kounde, jeden z najlepszych transferów ostatnich lat. Uwielbiam patrzeć na jego gre. W mojej opinii obecnie najlepszy prawy obrońca na świecie.
0
@krol211 Odkleja?? On ma 17 lat to normalne, że będzie mieć wahania formy.
3
Może i Sevilla jest beznadziejna, ale po raz kolejny pokazany charakter grając w 10.
3
Gulliamon i Cebellos bez czerwonych my oczywiście z czerwem haha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Raphinha ale kocik!!!
13
Zabawne, że jak Barca strzeli to sprawdzają 30 minut czy nie było spalonego, a tu nawet nie wiem czy to sprawdzali, bo uznał po sekundzie bramkę XDDD
3
Xdddddddd żałośna liga.
0
Pedri jest geniuszem, ale co z tego jak gramy bardzo niedokładnie i słabo.
3
Xdddd oni muszą mieć żółte papiery. Nie uwierzę, że oni są zdrowi psychicznie.
1
Tak napewno chcemy sprowadzić Musiale albo Wirtza to po co w takim razie kupiliśmy Olmo?
6
Najgorsze Yamal rozegrał 90 minut zamiast odpocząć.
16
Ja wiem, że Valencia to jest druzyna do spadku, ale tak mi się micha cieszy jak oglądam gre Barcy :))
0
Podoba mi się, że wrzuciliśmy piątkę Dmitrevskiemu, pamiętam tą jego gre na czas jak był w Vallecano.
19
Zaryzykuje stwierdzeniem, że nie przegramy już tego meczu.
4
To jest zbrodnia Flicka, że Yamal jest dalej ba boisku.
1
No i zaje*iście Yamal bramka, manita i teraz Kounde, Pedri i Yamal do bazy!
1
Co młody ma pecha...
0
Co oni grają xd Ferranowi należy się pierwszy skład w weekend!
3
Jakie oni dzisiaj dają piłki prostopadłe WOW!!
1
Stoi metr od faulu i bez kartki żenada...
0
Brawo Ferran, ale piłka od Balde!!
0
Można mieć pretensje do niego, ale jak można mu dać taki kontrakt i 10 na plecach w tak młodym wieku i po takich kontuzjach? Nie uczymy się na błędach to takie są konsekwencje.
4
Największy złodziej płacze, że został okradziony Xd