0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jak Deco sprowadzi Diaza albo Leao to mi ręce opadną...

0

@bronx Serio zadales to pytanie? XDD

19

A co jeśli Polska już nigdy nie przegra? Ja myślę, że przegra, ale co jeśli nie?

1

Myślicie, że taka Polska pokonałaby Barcę Flicka?

3

No wreszcie Lewy! Męczarnia z Litwą Xd

0

W Europie nie ma już słabych druzyn :)

3

Akcja 3 piłkarzy Barcy ;)

0

Pamiętajcie mecze pomiędzy przedostatnia a ostatnia kolejka są zarezerwowane dla jednej drużyny wtedy to nie wpływa na uczciwość rozgrywek. Ktoś serio bierze jeszcze tą żałosną ligę na poważnie?

0

@FCB24 A wiesz, że mamy stracone 27 goli w lidze czyli tyle samo ile real. Grające mega defensywnie Ateltico 22 gole więc sam sobie odpowiedz.

0

@Messibestplayerintheworld No dobra, ale to Lewy jest wyżej w klasyfikacji strzelców ligi mistrzów i laligi. Do tego to Barca na ten moment jest pierwsza. Wiem, że wszystko się może pozmieniać, ale na ten moment miejsce Lewego to dla mnie jeden wielki zart.

0

A czemu nie pojechał na kadrę, żeby tam go zbadali? Przecież tam mają magikow, którzy zerwane więzadło leczą lodem w sprayu i to oni musza sprawdzic czy pilkarz napewno jest kontuzjowany.

0

@Pawlak1992 Chyba az na 9.

1

Co takiego zrobił żółw, że jest przed Lewy pytam serio?

0

Żałośna liga prowadzona przez kibiców wiadomej drużyny...

0

Cieszmy się Flickiem ile możemy przez te 2 albo 3 sezony!

0

Obecnie sędziowie boją się podejmować decyzji i czekają tylko na pomoc technologii nawet jak jest jakieś mega wyraźne przewinienie.

8

@Comentateiro Tak samo z Raphinha. Chciałem, zeby Flick go ściągał, a okazal się kluczowy.

2

@Cadafaz Piękne jest to, że czytam to już po którymś kolejnym meczu w tym sezonie :)

0

Ferran jako zmiennik jest po prostu genialny! Trzeba docenic naszego tiburona.

9

To jest niesamowite jakie emocje wywołuje u mnie Barca w tym sezonie. Coś pięknego chwilo trwaj!!

1

Ciekawe czy byśmy wygrali gdyby sędzia nie wk*rwil naszych uznaniem tej bramki na 2:0 hehe

1

Szczerze to nawet lepiej smakuje takie zwycięstwo niż 3:0 albo 4:0 za te ostatnie mecze bezpośrednie i ich gole w końcówkach.

4

To jest ten MENTAL!!

0

Piekny rewanż za te ostatnie dwa mecze i gole w końcówce. Teraz to my im zapakowaliśmy gole w końcówce taaaak

0

Rrrrrrremomtada!!!!!!!!

0

Tak jest pięknie jechać z busiarzami!!! Piękna zmiana Ferrana. Podpuścić skasować takę jest!!!

1

Oni to zrobili kocham ich LAMINE YAMAL TAK JEST!!!!!!!!!!

2

Skąd oni tego sędziego wzięli z 4 ligi?

0

Flick wpuszczaj Araujo na tego Sorlotha!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?