BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jak Deco sprowadzi Diaza albo Leao to mi ręce opadną...
0
@bronx Serio zadales to pytanie? XDD
19
A co jeśli Polska już nigdy nie przegra? Ja myślę, że przegra, ale co jeśli nie?
1
Myślicie, że taka Polska pokonałaby Barcę Flicka?
3
No wreszcie Lewy! Męczarnia z Litwą Xd
0
W Europie nie ma już słabych druzyn :)
3
Akcja 3 piłkarzy Barcy ;)
0
Pamiętajcie mecze pomiędzy przedostatnia a ostatnia kolejka są zarezerwowane dla jednej drużyny wtedy to nie wpływa na uczciwość rozgrywek. Ktoś serio bierze jeszcze tą żałosną ligę na poważnie?
0
@FCB24 A wiesz, że mamy stracone 27 goli w lidze czyli tyle samo ile real. Grające mega defensywnie Ateltico 22 gole więc sam sobie odpowiedz.
0
@Messibestplayerintheworld No dobra, ale to Lewy jest wyżej w klasyfikacji strzelców ligi mistrzów i laligi. Do tego to Barca na ten moment jest pierwsza. Wiem, że wszystko się może pozmieniać, ale na ten moment miejsce Lewego to dla mnie jeden wielki zart.
0
A czemu nie pojechał na kadrę, żeby tam go zbadali? Przecież tam mają magikow, którzy zerwane więzadło leczą lodem w sprayu i to oni musza sprawdzic czy pilkarz napewno jest kontuzjowany.
0
@Pawlak1992 Chyba az na 9.
1
Co takiego zrobił żółw, że jest przed Lewy pytam serio?
0
Żałośna liga prowadzona przez kibiców wiadomej drużyny...
0
Cieszmy się Flickiem ile możemy przez te 2 albo 3 sezony!
0
Obecnie sędziowie boją się podejmować decyzji i czekają tylko na pomoc technologii nawet jak jest jakieś mega wyraźne przewinienie.
8
@Comentateiro Tak samo z Raphinha. Chciałem, zeby Flick go ściągał, a okazal się kluczowy.
2
@Cadafaz Piękne jest to, że czytam to już po którymś kolejnym meczu w tym sezonie :)
0
Ferran jako zmiennik jest po prostu genialny! Trzeba docenic naszego tiburona.
9
To jest niesamowite jakie emocje wywołuje u mnie Barca w tym sezonie. Coś pięknego chwilo trwaj!!
1
Ciekawe czy byśmy wygrali gdyby sędzia nie wk*rwil naszych uznaniem tej bramki na 2:0 hehe
1
Szczerze to nawet lepiej smakuje takie zwycięstwo niż 3:0 albo 4:0 za te ostatnie mecze bezpośrednie i ich gole w końcówkach.
4
To jest ten MENTAL!!
0
Piekny rewanż za te ostatnie dwa mecze i gole w końcówce. Teraz to my im zapakowaliśmy gole w końcówce taaaak
0
Rrrrrrremomtada!!!!!!!!
0
Tak jest pięknie jechać z busiarzami!!! Piękna zmiana Ferrana. Podpuścić skasować takę jest!!!
1
Oni to zrobili kocham ich LAMINE YAMAL TAK JEST!!!!!!!!!!
2
Skąd oni tego sędziego wzięli z 4 ligi?
0
Flick wpuszczaj Araujo na tego Sorlotha!!!!!