BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Rekinnnnnnnnnnnnnnnnn jaka piła od Raphinhy!!!!!!
0
Nie chce mi się oglądać tej zjebanej ligi
0
Xddddd jaki oni to uznają hahahah LALIGA
0
On zdejmie tego Raphinhe, bo to jest niepojęte co on dzisiaj gra.
0
Mam wrażenie, że oddajemy ten mecz bez walki, slamazarne tempo i niedokładność. Fatalnie to wygląda.
1
Na to, że graliśmy dogrywkę w tygodniu to nie wyglądamy źle, a nie czekaj...
0
W rozsądnych pieniądzach przydałby się na sezon lub dwa.
0
Barca nie ma czego szukac w lidze patrzac na farta przescieradel XDD
2
Brawo Barca --> 1/4 LM
0
Nie mam słów LAMINE YAMAL.
7
Dla jednych ważniejsze są trofea a dla innych bycie blisko rodziny i to jest pełni normalne. Szkoda, bo pasuje do nas jak ulał, ale życzę mu powodzenia.
0
@Damiain Ferran akurat w pressingu jest rekinem i potrafi zapie*rzać, więc to trzeba mu oddać.
36
Brawo dla Flicka za zmianę Yamala. Młody nie pomaga w obronie, a to było konieczne. Piękny zespół!
0
Pomyślcie sobie jakby w bramce był Peña.
1
Dziękujemy Wojciechu Szczęsny!! Brawo dla drużyny, niesamowicie ciężki mecz z własnej głupoty. Visca Barca!!!!!!!
0
Goooooooooooool Raphinha!!!!!!
6
@blakkudium Bo nie nazywa się Araujo albo Cubarsi i nie jest z Barcy.
1
Dobrze, że faul na De jongu przemilczamy można grać dalej.
1
Kurcze szkoda, że nie pokazują ewidentnego faulu na De jongu, ale czego można od nich Oczekiwać xddd
3
Nie gwizdamy faulu na De jongu hahaha
9
Po co się tam tak pocil? Wystarczyło powiedzieć, że czerwona kartka byłaby wtedy gdyby tam był jego real madryt i tyle.
1
Bezczelny hipokryta. Czekam na dzień aż spadną z tej ligi.
1
Szczęsny przyszedł do Barcelony tylko po to, żeby jego syn przeszedł na dobrą stronę mocy niesamowity ;)
0
Jeszcze Fort nie strzelił gola.
1
Jeszcze Yamal i Olmo do zmiany na juz!
1
Jest i gol Lewusa!!
1
Uruguayo!!! 3:0
1
Casado pierwszy gol w seniorach Barcy!! Jedziemy!!!
0
Lamine Yamal brak mi słów jaki on jest dobry!!! Brawo Gerard Martin!!!
0
Oj wymarzony napastnik nawet bardziej niż Haaland, ale niestety dla nas nierealny.