BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oby Szczęsny przedłużył kontrakt. Po prostu muszę zobaczyć jego i Lewego na nowym Camp Nou!
6
Tchouameni jedyny piłkarzy w historii który na przełomie 2 tygodni w dwóch klasykach z rzędu nie dostał ewidentnej czerwonej kartki.
0
Kocham tą drużynę to jakie oni mecze i radość dają w tym sezonie. Zagrać taki mecz po odpadnięciu 7:6 w półfinale ligi mistrzów i dogrywce w nogach grając na 14 zawodników. VISCA EL BARCA!!!
0
I teraz powiedzcie mi czemu z Interem nie wszedł Christensen...
2
Absolutny skandal tam musi wlecieć skarga, bo to jest kur*a niewiarygodne jak my takie coś puścimy płazem
0
Taaaaaaaaaaaak mamy to KURW...... FERMIN MANITA VAMOSSSSSS
15
Spalony Mbappe pierwszy Gol, faul na Yamalu drugi Gol, czerwona dla inżyniera tuczamieniego. Walczymy dalej. Przypominam mamy Var XDD
9
Czerwona dla inżyniera?
0
Jak to nie jest czerwona xdddddddd
0
Kocham tą drużynę kurw............!!!!! Vamossss
0
@blakkudium Żeby wygrać lige mistrzów trzeba mieć kozaka na bramce co wyjmie ci takie strzały jak Sommer i najważniejsze przede wszystkim szczęście.
4
Mogliście dorzucic wpis tuczameniego jak napisał, że świętują ich porażki XDDD
12
Tak na chłodno to jest w ogóle chore jak wczoraj zagrał Yamal w takim wieku o taką stawkę na takim stadionie. Przecież taki wystep można stawiać na spokojnie z Messim. Absolutnie chory gosc.
4
Jestem dumny z tej drużyny! Zabraklo jedynie doświadczenia i odrobiny szczęścia. Los tak chciał i tyle nic z tym nie zrobimy, piłka niestety bywa okrutna i niesprawiedliwa.
1
Mi zaimponowal marciniak i gosc z varu. Nie boją się drukować gdy cały świat patrzy, ale w sumie i tak nie mają żadnych konsekwencji to nie ma się czego bać
3
Ręka Acerbiego, karny na Yamalu i faul na Martinie wczoraj mieliśmy sędziowski hat-trick. Ciekawe ile jeszcze nam nie pozwolą wygrać ligi mistrzów. W nagrodę ci goście ubrani w stroje sędziowskie pewnie dostaną finał.
0
Dlaczego jak są jakieś stykowe sytuację na awans czy wygrana to zawsze to są na naszą niekorzyść?
1
@menboy No fajnie tylko czemu z tej akcji gdzie jest faul pada bramka?
0
@menboy
No spoko
1
Może i marciniak widzial podwójne dotknięcie Alvareza którego nikt inny zobaczył, ale za to nie widział ewidentnego faulu na Martinie. To jest niesamowite jak bez żadnych konsekwencji pp prostu okradają Barcelone i nie mówię tu tylko o tym jednym meczu i to w erze varui tych wszystkich technologii
2
Nie dobijajcie bo to już przechodzi ludzkie pojęcie jak nas przekręcają po ch*j są te technologie
3
Myślałem że nic nas nie zatrzyma w tym sezonie nawet sędziowie nie dawali rady. Musieli zadzwonić po specjalistę.
1
Sommer wygrał im dzisiaj mecz. To znaczy mieć bramkarza.
0
Niestety nad nami jest jakieś fatum ostatnia minuta trafiany w słupek i z kontry jam strzelają po faulu. No nie mogę
0
Goooooooooooo8l Raphinha kurwwwwww
0
Jak można tak obronić i tak to spierd*lic
0
Jak możemy wyjść bez żadnych zmian na drugą połowę? Xd
0
Przy remontadach szybko zdobywaliśmy bramki, a tu dostaliśmy gola do szatni.
2
Całe szczęście ręki nie sprawdzali, bo musieli by karnego dla Barcy gwizdnąć haha jak zawsze. Niech sobie jeszcze wyjdzie ktoś z hegy i powie ze jest kibicem jak infantino
3
Gerard Martin, 34-letni dziadek Inigo, 17-letni dzieciak Cubarsi i Eric Garcia. Jak będziemy sobie kiedyś przypominać ten mecz i ktoś popatrzy na tą obronę to powie to nie miało prawa się udać albo jakim cudem oni to zrobili Xd