2

Oby Szczęsny przedłużył kontrakt. Po prostu muszę zobaczyć jego i Lewego na nowym Camp Nou!

6

Tchouameni jedyny piłkarzy w historii który na przełomie 2 tygodni w dwóch klasykach z rzędu nie dostał ewidentnej czerwonej kartki.

0

Kocham tą drużynę to jakie oni mecze i radość dają w tym sezonie. Zagrać taki mecz po odpadnięciu 7:6 w półfinale ligi mistrzów i dogrywce w nogach grając na 14 zawodników. VISCA EL BARCA!!!

0

I teraz powiedzcie mi czemu z Interem nie wszedł Christensen...

2

Absolutny skandal tam musi wlecieć skarga, bo to jest kur*a niewiarygodne jak my takie coś puścimy płazem

0

Taaaaaaaaaaaak mamy to KURW...... FERMIN MANITA VAMOSSSSSS

15

Spalony Mbappe pierwszy Gol, faul na Yamalu drugi Gol, czerwona dla inżyniera tuczamieniego. Walczymy dalej. Przypominam mamy Var XDD

9

Czerwona dla inżyniera?

0

Jak to nie jest czerwona xdddddddd

0

Kocham tą drużynę kurw............!!!!! Vamossss

0

@blakkudium Żeby wygrać lige mistrzów trzeba mieć kozaka na bramce co wyjmie ci takie strzały jak Sommer i najważniejsze przede wszystkim szczęście.

4

Mogliście dorzucic wpis tuczameniego jak napisał, że świętują ich porażki XDDD

12

Tak na chłodno to jest w ogóle chore jak wczoraj zagrał Yamal w takim wieku o taką stawkę na takim stadionie. Przecież taki wystep można stawiać na spokojnie z Messim. Absolutnie chory gosc.

4

Jestem dumny z tej drużyny! Zabraklo jedynie doświadczenia i odrobiny szczęścia. Los tak chciał i tyle nic z tym nie zrobimy, piłka niestety bywa okrutna i niesprawiedliwa.

1

Mi zaimponowal marciniak i gosc z varu. Nie boją się drukować gdy cały świat patrzy, ale w sumie i tak nie mają żadnych konsekwencji to nie ma się czego bać

3

Ręka Acerbiego, karny na Yamalu i faul na Martinie wczoraj mieliśmy sędziowski hat-trick. Ciekawe ile jeszcze nam nie pozwolą wygrać ligi mistrzów. W nagrodę ci goście ubrani w stroje sędziowskie pewnie dostaną finał.

0

Dlaczego jak są jakieś stykowe sytuację na awans czy wygrana to zawsze to są na naszą niekorzyść?

1

@menboy No fajnie tylko czemu z tej akcji gdzie jest faul pada bramka?

0

@menboy


No spoko

1

Może i marciniak widzial podwójne dotknięcie Alvareza którego nikt inny zobaczył, ale za to nie widział ewidentnego faulu na Martinie. To jest niesamowite jak bez żadnych konsekwencji pp prostu okradają Barcelone i nie mówię tu tylko o tym jednym meczu i to w erze varui tych wszystkich technologii

2

Nie dobijajcie bo to już przechodzi ludzkie pojęcie jak nas przekręcają po ch*j są te technologie

3

Myślałem że nic nas nie zatrzyma w tym sezonie nawet sędziowie nie dawali rady. Musieli zadzwonić po specjalistę.

1

Sommer wygrał im dzisiaj mecz. To znaczy mieć bramkarza.

0

Niestety nad nami jest jakieś fatum ostatnia minuta trafiany w słupek i z kontry jam strzelają po faulu. No nie mogę

0

Goooooooooooo8l Raphinha kurwwwwww

0

Jak można tak obronić i tak to spierd*lic

0

Jak możemy wyjść bez żadnych zmian na drugą połowę? Xd

0

Przy remontadach szybko zdobywaliśmy bramki, a tu dostaliśmy gola do szatni.

2

Całe szczęście ręki nie sprawdzali, bo musieli by karnego dla Barcy gwizdnąć haha jak zawsze. Niech sobie jeszcze wyjdzie ktoś z hegy i powie ze jest kibicem jak infantino

3

Gerard Martin, 34-letni dziadek Inigo, 17-letni dzieciak Cubarsi i Eric Garcia. Jak będziemy sobie kiedyś przypominać ten mecz i ktoś popatrzy na tą obronę to powie to nie miało prawa się udać albo jakim cudem oni to zrobili Xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?