1

Przegrywamy z Finlandia dla dobra drużyny?

2

Haha dajcie chociaż czas probierzowce spakować walizkę XDDD

1

Spokojnie lokomotywa misia probierza zaraz sie rozpędzi...

36

Brawo Lewy!! Plują w twarz najlepszemu polskiemu piłkarzowi w historii, bo chcial odpocząć po wykańczający sezonie i nie zagrał z potężna Moldawią i zawsze groźna Finlandia. Z tą kadrę zawsze było średnio, ale ostatnimi czasy sięgają dna, a dzisiaj to już przeszli samych siebie.

0

@MirusAmisz Ja mam wrazenie, że presja go jeszcze bardziej nakręca i wtedy gra lepiej, a nawet sam lubi ją prowokować np. Postami na Ig.

1

Dzięki turbogrosik!!

22

Od ostatniego Euro Yamal vs Mpappe odbyło się 6 meczów. Te 6 meczów wygrał Yamal :))

10

To ile cudownych meczów daje mi ten sezon, coś pięknego taka piłkę jak w tym sezonie chce się oglądać!

14

Yamal jest właścicielem nie tylko realu madryt ale również mbappe hehe

0

Pedri!!!!!! Ale z nimi jadą pięknie!!!!!

7

Lamine Yamal!!! Speak Now

8

Ale akcja!

1

Deco obudz się i oglądaj pana Nico!!

0

Zawsze będę miał obrazek w głowie jak nasi sobie klepią piłeczkę, a on biega sam i nic nie może zrobić, bo jego druzyna bezradna czekała na własnej połowie i zaczął wymachiwać rękami haha

0

Kończymy ten cudowny sezon! Widzimy się w lipcu :)) Visca el Barca!!!

1

Czemu nie Yamal, który ma szansę na double double??

0

@patrykzmc2000 Idealne rozwiązanie, ale za piękne żeby było prawdziwe.

2

Jeżeli uznają asyste Raphie to ma double-double w tym sezonie!

6

Wreszcie!!! 100 goli Lewego dla Barcy i 100 goli Barcy w lidze klasa!!!!!

1

Goolll Barca B strzela!!!

0

Barcelona b potrzbuje jednej bramki do utrzymania. Oni to spier*olą XD

3

Czy tylko ja mam od kilku dni problem z komentarzami pod artykułami?

0

On jest niesamowity xdddd

0

Oglądam filmiki z tej wczorajszej fety. Ku*wa jak ja kocham tą ekipe haha

3

W meczy z ogórkami z espanyolu tak:
https://zapodaj.net/plik-pfJ6V7zjPn

2

Może i real g*wno wygrał w tym sezonie, za to Barca wygrała krajową potrójna koronę :)))))

0

Podobno dla realu dopiero teraz zaczyna się sezon i jak wytrzymają z Barca do 60 minuty to wygrają, a jak nie to zrobią remontade, bo 90 minut na bernabeu to bardzo długo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

realowi zostały jedynie palce Joachima Loewa hehe

0

Mamy to potrójna korona na krajowym podwórku!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?