BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przegrywamy z Finlandia dla dobra drużyny?
2
Haha dajcie chociaż czas probierzowce spakować walizkę XDDD
1
Spokojnie lokomotywa misia probierza zaraz sie rozpędzi...
36
Brawo Lewy!! Plują w twarz najlepszemu polskiemu piłkarzowi w historii, bo chcial odpocząć po wykańczający sezonie i nie zagrał z potężna Moldawią i zawsze groźna Finlandia. Z tą kadrę zawsze było średnio, ale ostatnimi czasy sięgają dna, a dzisiaj to już przeszli samych siebie.
0
@MirusAmisz Ja mam wrazenie, że presja go jeszcze bardziej nakręca i wtedy gra lepiej, a nawet sam lubi ją prowokować np. Postami na Ig.
1
Dzięki turbogrosik!!
22
Od ostatniego Euro Yamal vs Mpappe odbyło się 6 meczów. Te 6 meczów wygrał Yamal :))
10
To ile cudownych meczów daje mi ten sezon, coś pięknego taka piłkę jak w tym sezonie chce się oglądać!
14
Yamal jest właścicielem nie tylko realu madryt ale również mbappe hehe
0
Pedri!!!!!! Ale z nimi jadą pięknie!!!!!
7
Lamine Yamal!!! Speak Now
8
Ale akcja!
1
Deco obudz się i oglądaj pana Nico!!
0
Zawsze będę miał obrazek w głowie jak nasi sobie klepią piłeczkę, a on biega sam i nic nie może zrobić, bo jego druzyna bezradna czekała na własnej połowie i zaczął wymachiwać rękami haha
0
Kończymy ten cudowny sezon! Widzimy się w lipcu :)) Visca el Barca!!!
1
Czemu nie Yamal, który ma szansę na double double??
0
@patrykzmc2000 Idealne rozwiązanie, ale za piękne żeby było prawdziwe.
2
Jeżeli uznają asyste Raphie to ma double-double w tym sezonie!
6
Wreszcie!!! 100 goli Lewego dla Barcy i 100 goli Barcy w lidze klasa!!!!!
1
Goolll Barca B strzela!!!
0
Barcelona b potrzbuje jednej bramki do utrzymania. Oni to spier*olą XD
3
Czy tylko ja mam od kilku dni problem z komentarzami pod artykułami?
0
On jest niesamowity xdddd
0
Oglądam filmiki z tej wczorajszej fety. Ku*wa jak ja kocham tą ekipe haha
3
W meczy z ogórkami z espanyolu tak:
https://zapodaj.net/plik-pfJ6V7zjPn
2
Może i real g*wno wygrał w tym sezonie, za to Barca wygrała krajową potrójna koronę :)))))
0
Podobno dla realu dopiero teraz zaczyna się sezon i jak wytrzymają z Barca do 60 minuty to wygrają, a jak nie to zrobią remontade, bo 90 minut na bernabeu to bardzo długo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
realowi zostały jedynie palce Joachima Loewa hehe
0
Mamy to potrójna korona na krajowym podwórku!!