BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ja nie wierzę w to co widzę jak on się boi im pokazywać kartek hahahahha
2
Gosc prawie rozerwał koszulkę Cubarsiemu i nie sprawdzamy XDDD
0
Kapitalna robota Cubarsiego co za wślizg!!
0
Ale goooooooooool Pedriś!!!!!!
2
Ile jeszcze fauli żeby wyjął kartkę czy może się boi?
27
Przecież oni tak tylko szczękają i robią z siebie pośmiewisko a wiadomo, że wyjdą na boisko.
0
@Faro Wiem, ale bardziej chodzi o to jak wyglądał gdy tu przychodził, a jak wygląda teraz.
0
W ogóle to jaki progres poczynił Eric jest niesamowite! Wiem, że to dopiero 1 mecz u Flicka na prawej obronie, ale jak tak dalej pójdzie to nie ma sensu szukać zmiennika dla Kounde, a przeznaczyć te pieniądze na podpisanie Taha i lewego obrońcę.
14
Ja po prostu chciałbym podziękować, że tak wspaniały piłkarz jak Pedri gra dla mojego ukochanego klubu. Dziękuję :)
0
@Comentateiro wykartkowanie Inigo, Raphy, Kounde i Gaviego - niezaliczone
0
Dani Golmo ale to jest kocur jak jest zdrowy!!
4
Pedri jest ulepiony z innej gliny!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bardzo ciezki dwumecz, my nie umiemy grać z takimi autobusami.
2
@macio_944 Piękne hahah
5
Po prostu chce to mieć i tyle :)
2
Za mało chyba wypowiadali słowo remontada w szatni XDD
0
Manita w dwumeczu haha
1
Dobrze, że jak juz komus sie udało się przerwać serie Wojtka to trafilo na BVB. Lubię ten klub, pokazali w tym meczu ogromne cojones i walkę do końca. Oby udało im się awansować do następnej edycji LM.
0
@Swistus172 A teraz porównaj nasz pierwszy i drugi mecz z Borussia.
3
Mamy za krótka kołderkę, żeby grać na wszystkich frontach.
27
Gosc rzuca Lewym jak workiem kartofli i wolny dla Borussi. Siedziałbym godzinę i czegoś takiego nie wymyślił XD
2
Ostatnio byłem tak zdziwiony jak po wtorku przyszła środa.
0
@comtedurgell Sprostuje lekko, że to Laporta dał taki kontrakt Fatiemu.
0
Widzę tu jakieś oburzenie o jeden mecz zawieszenia mbappe jakby co najmniej chciał złamać chłopowi nogę albo co gorsza podrapał się po nosie, a on przecież tylko walczył o piłkę. Dobrze, ze chociaż w madryckiej komisji mają trochę oleju w głowie.
0
Ciekawi mnie pomijanie wślizgu Raphinhy pod koniec pierwszej połowy, bo dla mnie to równie ważna interwencja co Szczęsnego i Inigo.
10
@Veysel Warto też docenić interwencję wślizgiem Raphinhy pod koniec pierwszej połowy
3
Brawo! Brawo! Brawo! Takie mecze trzeba przepychać z takimi drużynami!! Jeszcze Szczena MVP! Aaa i Inigo to jest obecnie jeden z najlepszych obrońców na świecie kocur szkoda, że nie można cofnąć mu licznika tak o 5 lat. VAMOS BARCA!!
4
Tylko 3 minuty xdddddddddd
0
Ja wiem, że De Jong musi odpocząć, ale nie w takim meczu i jeszcze za niego Eric defensywny...