0

Nie ja nie wierzę w to co widzę jak on się boi im pokazywać kartek hahahahha

2

Gosc prawie rozerwał koszulkę Cubarsiemu i nie sprawdzamy XDDD

0

Kapitalna robota Cubarsiego co za wślizg!!

0

Ale goooooooooool Pedriś!!!!!!

2

Ile jeszcze fauli żeby wyjął kartkę czy może się boi?

27

Przecież oni tak tylko szczękają i robią z siebie pośmiewisko a wiadomo, że wyjdą na boisko.

0

@Faro Wiem, ale bardziej chodzi o to jak wyglądał gdy tu przychodził, a jak wygląda teraz.

0

W ogóle to jaki progres poczynił Eric jest niesamowite! Wiem, że to dopiero 1 mecz u Flicka na prawej obronie, ale jak tak dalej pójdzie to nie ma sensu szukać zmiennika dla Kounde, a przeznaczyć te pieniądze na podpisanie Taha i lewego obrońcę.

14

Ja po prostu chciałbym podziękować, że tak wspaniały piłkarz jak Pedri gra dla mojego ukochanego klubu. Dziękuję :)

0

@Comentateiro wykartkowanie Inigo, Raphy, Kounde i Gaviego - niezaliczone

0

Dani Golmo ale to jest kocur jak jest zdrowy!!

4

Pedri jest ulepiony z innej gliny!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bardzo ciezki dwumecz, my nie umiemy grać z takimi autobusami.

2

@macio_944 Piękne hahah

5


Po prostu chce to mieć i tyle :)

2

Za mało chyba wypowiadali słowo remontada w szatni XDD

0

Manita w dwumeczu haha

1

Dobrze, że jak juz komus sie udało się przerwać serie Wojtka to trafilo na BVB. Lubię ten klub, pokazali w tym meczu ogromne cojones i walkę do końca. Oby udało im się awansować do następnej edycji LM.

0

@Swistus172 A teraz porównaj nasz pierwszy i drugi mecz z Borussia.

3

Mamy za krótka kołderkę, żeby grać na wszystkich frontach.

27

Gosc rzuca Lewym jak workiem kartofli i wolny dla Borussi. Siedziałbym godzinę i czegoś takiego nie wymyślił XD

2

Ostatnio byłem tak zdziwiony jak po wtorku przyszła środa.

0

@comtedurgell Sprostuje lekko, że to Laporta dał taki kontrakt Fatiemu.

0

Widzę tu jakieś oburzenie o jeden mecz zawieszenia mbappe jakby co najmniej chciał złamać chłopowi nogę albo co gorsza podrapał się po nosie, a on przecież tylko walczył o piłkę. Dobrze, ze chociaż w madryckiej komisji mają trochę oleju w głowie.

0

Ciekawi mnie pomijanie wślizgu Raphinhy pod koniec pierwszej połowy, bo dla mnie to równie ważna interwencja co Szczęsnego i Inigo.

10

@Veysel Warto też docenić interwencję wślizgiem Raphinhy pod koniec pierwszej połowy

3

Brawo! Brawo! Brawo! Takie mecze trzeba przepychać z takimi drużynami!! Jeszcze Szczena MVP! Aaa i Inigo to jest obecnie jeden z najlepszych obrońców na świecie kocur szkoda, że nie można cofnąć mu licznika tak o 5 lat. VAMOS BARCA!!

4

Tylko 3 minuty xdddddddddd

0

Ja wiem, że De Jong musi odpocząć, ale nie w takim meczu i jeszcze za niego Eric defensywny...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?