BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz Pytasz tutaj o takie rzeczy jak pewnie ci co ustalają te limity nawet nie mają pojęcia o tym co robią.
1
Przypomnę, że ta Benfica wciągnęła Atletico 4:0. Jakby się ktoś zastanawiał kto dostał mocniejszego rywala.
0
Potencjalny ćwierćfinał i polfinal oczywiście rewanż na wyjeździe xd
0
Nawet jeśli nie wygrany PK,LM czy LL to Flick jest czymś niezwykłym co przytafilo się klubowi i nam kibicom. Jestem przekonany, że każdy kibic Barcy dawno tak dobrze nie bawił się przy oglądaniu swojej ulubionej drużyny. Do tego dorzucił wiarę tej drużynie i mental.
2
real madryt to jest najbardziej obrzydliwy, bezczelny, żałośny klubik z niesamowitą hiopkryzją. Kluby laligi powinny się zmobilizować, bo to jest jawne wpływanie na sędziów przez realmadryttv itp. Ich cel to zastrzaszenie sędziów, żeby sędziowali pod nich. Brzydzę się tym obrzydliwym tworem.
0
Najlepiej kogoś z madrytu.
0
No a wy się dziwicie, że anczelot nie chce varu haha
0
6-7mln netto maks. A jak nie to spakować i wysłać byle gdzie.
1
Bidenowi się odkleja xdddd
5
Za samą myśl sprowadzenia Leao powinno się odsuwać takich ludzi jak najdalej od naszego klubu.
25
Brak wspomnienia o Raphinhi w najgorszych? Przecież on dzisiaj zagrał identycznie jak Yamal jak nie gorzej.
0
@pioz123 Z tych powtórek widać było, że zahaczyl go w nogi.
10
Oglądam powtórkę realu z Lipskiem z tamtego sezonu i nie wiem czemu anulowali bramkę Lipskowi?? Kibice realu pisali, że słusznie ufam im.
5
Sędzia podejmuje decyzje zgodna z przepisami i ruszą madrycka propaganda. Nie da się być bardziej bezczelnym od tych pajac...
Ale o karnym na Olmo to ci powiedzą, że bramkarz trafił w piłkę haha
1
Tak jest!! Powrót na fotel lidera!!
2
Przecież to jest karny XDD
5
100% karny, ale wiadomo że nie podyktuje xd
1
Zaczyna się marnowanie setek...
1
W tym letnim okienku lewy skrzydlowy czyli Nico. W następnym napastnik czyli Isak. Czwórka Yamal, Isak, Raphinha i Nico. To jest mój wmarzony, ale niestety nierealny atak.
1
Oby nie.
5
Rozumiecie to, że psychiatryk broni belichama. Za każdym razem myślę, że już mnie nie zaskoczą swoją głupota, ale za każdym razem to przebijają. Niesamowite jak oni czują się bezkarni i są bezczelni.
1
Sędzia musi szukać jakieś lodówki na olx,bo długo z niej nie wyjdzie po tym jak dal bezkarnemu czerwoną.
0
Jak coś to ja już znam ten plan gwizdasz przeciwko nim wylatujesz , gwizdasz pod nich będziesz sędziował dalej xd
0
@BORO_12 3 ligi mistrzów z rzędu pewnego klubu? XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Masz na stole ofertę od espanyolu i Barcy. No błagam jest ktoś na świecie kto wybrał by espanyol?
4
Identyczna skala talentu co Yamal, ale wiadomo jak odbierani w mediach są napastnicy a jak obrońcy.
1
Ściągać kogoś na pozycje na której masz cyborga i Forta, który jak wchodził to wyglądało to naprawdę obiecujaco, ale jeżeli taka decyzja Flicka to w pełni ufam.
0
Szkoda, że goście którzy sędziowali nam mecze z Getafe, Osasuną czy Sociedadem nie zostali w ogóle ukarani XD
0
@Inmessionate10 W pierwszym meczu sezonu z Valencią.