4

Ostatnie czyste konto w lidze przed dzisiejszym meczem zachowaliśmy w październiku z realem XD

1

Dla takich piłkarzy jak Yamal czy Pedri ludzie włączają telewizory. Ich gra to poezja, dziękuję za to, że są oni w Barcelonie :))

1

Mecz pułapka wygrany i do zapomnienia.

9

Zostalo 20-25 minut do strzelenia gola.

3

Ale rajd Yamala Wow!

2

@Comentateiro Prawie w to uwierzyłem, ale w porę sobie przypomniałem, że przecież real madryt nie rozmawia o sędziach.

0

@FcPortoFan1999 Z tego co mówią media Flick mocno go chciał. Też to może byc dobra szansa na odbudowę dla niego patrząc jak wygląda jego sytuacja w Utd. Martwi jego podejście i lenistwo. Dlatego wypożyczenie bez żadnych opcji wykupu byłoby dla nas korzystne i bez ryzyka.

0

@FcPortoFan1999 Jako zmiennik na pół roku się przyda patrząc na naszych zmiennikow w ataku. Może zająć każda pozycje w ataku. Mógłby odciążyć trochę Raphe, bo Fati już skreślony.

1

@Lionel_Messi10 @FcPortoFan1999
Dzięki, czyli jeszcze jest szansa, że Rashford wpadnie na wypozyczenie.

0

Dzisiaj jest ostatni dzień okienka czy jutro?

0

Ciekawe czy znajdziemy jakiegoś fra*era co wyłoży 60 baniek za Olmo.

5

O której jutro real trafia na Celtic?

1

Martwi i irytuje mnie to, że my tak łatwo tracimy gole.

4

Czyli real wpadnie na kogoś z trójki City, Bayern albo Celtic. Domyślam się co się wydarzy xd

5

@FCB24 Tak mamy rewanż u siebie.

2

Obrzydliwy klub.

1

@Coutinho007 Czyli Lewy u Flicka już sobie nie pogra ;)

1

Lewy z opaską kapitana!

4

4 manita w tym miesiącu!

1

Fermin dzisiaj partidazo! Ale piła od Puyola!!

1

Co oni robią!!!

1

@marcin62 Myślę, że u takiego czegoś nie zachodzi proces myślowy, bo nawet nie wie co to jest .

5

Jak zdecyduje się zostać i podpisać nowy kontrakt to się okaże, że real z niego zrezygnował jak z Daviesem Xd

2

Ci którzy go obrażali pewnie uważają, że zawodnik nie ma prawa walczyć o lepsze warunki tylko najlepiej grać za darmo xd

1

Kozak, że zostaje! Oby zdrówko dopisało. W formie jeden z najlepszych obroncow na świecie.

2

Zabawne, że jeszcze nie tak dawno wszyscy tutaj zaakceptowalibyśmy z pocałowaniem ręki "słynna oferte od Newcastle" Gumairaes do nas plus 30mln. Jak to brzmi dzisiaj? Xd

4

W meczach Barcy w lalidze nie działa od początku sezonu i jakoś nikt nie robi problemów.

0

@slayer Przecież on gra cały czas w rezerwach. Jak na bramkarza to jest jeszcze bardzo, bardzo młody.

0

Liczę, że Kochen ze szkółki w przyszłości dostanie szanse, bo najlepiej się prezentuje z młodych bramkarzy w la masii.

9

Pomyślcie co musi czuć gościu co strzelił Barcelonie hat-tricka, a i tak przegrał 5-4 xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?