BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ostatnie czyste konto w lidze przed dzisiejszym meczem zachowaliśmy w październiku z realem XD
1
Dla takich piłkarzy jak Yamal czy Pedri ludzie włączają telewizory. Ich gra to poezja, dziękuję za to, że są oni w Barcelonie :))
1
Mecz pułapka wygrany i do zapomnienia.
9
Zostalo 20-25 minut do strzelenia gola.
3
Ale rajd Yamala Wow!
2
@Comentateiro Prawie w to uwierzyłem, ale w porę sobie przypomniałem, że przecież real madryt nie rozmawia o sędziach.
0
@FcPortoFan1999 Z tego co mówią media Flick mocno go chciał. Też to może byc dobra szansa na odbudowę dla niego patrząc jak wygląda jego sytuacja w Utd. Martwi jego podejście i lenistwo. Dlatego wypożyczenie bez żadnych opcji wykupu byłoby dla nas korzystne i bez ryzyka.
0
@FcPortoFan1999 Jako zmiennik na pół roku się przyda patrząc na naszych zmiennikow w ataku. Może zająć każda pozycje w ataku. Mógłby odciążyć trochę Raphe, bo Fati już skreślony.
1
@Lionel_Messi10 @FcPortoFan1999
Dzięki, czyli jeszcze jest szansa, że Rashford wpadnie na wypozyczenie.
0
Dzisiaj jest ostatni dzień okienka czy jutro?
0
Ciekawe czy znajdziemy jakiegoś fra*era co wyłoży 60 baniek za Olmo.
5
O której jutro real trafia na Celtic?
1
Martwi i irytuje mnie to, że my tak łatwo tracimy gole.
4
Czyli real wpadnie na kogoś z trójki City, Bayern albo Celtic. Domyślam się co się wydarzy xd
5
@FCB24 Tak mamy rewanż u siebie.
2
Obrzydliwy klub.
1
@Coutinho007 Czyli Lewy u Flicka już sobie nie pogra ;)
1
Lewy z opaską kapitana!
4
4 manita w tym miesiącu!
1
Fermin dzisiaj partidazo! Ale piła od Puyola!!
1
Co oni robią!!!
1
@marcin62 Myślę, że u takiego czegoś nie zachodzi proces myślowy, bo nawet nie wie co to jest .
5
Jak zdecyduje się zostać i podpisać nowy kontrakt to się okaże, że real z niego zrezygnował jak z Daviesem Xd
2
Ci którzy go obrażali pewnie uważają, że zawodnik nie ma prawa walczyć o lepsze warunki tylko najlepiej grać za darmo xd
1
Kozak, że zostaje! Oby zdrówko dopisało. W formie jeden z najlepszych obroncow na świecie.
2
Zabawne, że jeszcze nie tak dawno wszyscy tutaj zaakceptowalibyśmy z pocałowaniem ręki "słynna oferte od Newcastle" Gumairaes do nas plus 30mln. Jak to brzmi dzisiaj? Xd
4
W meczach Barcy w lalidze nie działa od początku sezonu i jakoś nikt nie robi problemów.
0
@slayer Przecież on gra cały czas w rezerwach. Jak na bramkarza to jest jeszcze bardzo, bardzo młody.
0
Liczę, że Kochen ze szkółki w przyszłości dostanie szanse, bo najlepiej się prezentuje z młodych bramkarzy w la masii.
9
Pomyślcie co musi czuć gościu co strzelił Barcelonie hat-tricka, a i tak przegrał 5-4 xd