BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Kibice Barcy wchodzimy w rok 2025r. Z największą kompromitacja. Super
4
Za 39 minut chce widzieć komunikat o dymisji Laporty.
0
@Barcatroll Nie winie go za gole. Tylko według mnie Szczęsny miałby wieksze szanse na obronę pierwszej bramki.
0
To jest druga kontuzja w bardzo krótkim czasie tej samej kostki. Ale ja się nie znam szkoda, że lekarze w Barcelonie tez. Więc trzeba liczyc na boską opatrzność.
0
Niech Peña gra dalej bo przecież nie zawalil meczu. A ile meczow uratowal? Ja jednak bym oczekiwał wyboru bramkarza lepszego, a nie tego co nie zawalił meczu, ale też nic nie pomógł. Flick niech się obudzi, bo dużo goli straciliśmy przez źle ustawienie Peñy bądź niski wzrost np. Pierwszy gol Atletico.
18
Czemu nie dali z meczu jak potężny real z mbappe i mał*ą na czele rozwalili Barce 4:0? Aaa bo nie było takiego meczu. Żenująca liga, której przypominam prezes jest kibicem realu.
4
Trochę mnie dziwi, że dostaje tak mało szans, bo jak już gra to naprawdę fajnie wygląda i daje konkrety, ale to Flick jest trenerem i ufam mu, że wie co robi.
5
Nico Williams jest po prostu skrojony pod Barce. Dobrze zna lige, ma wielu kolegów w drużynie, nie ma nikogo na tej pozycji, jest obunozny, daje liczby. Szkoda, ze brak funduszy i raczej ciężko go będzie przekonać do odejścia bo to bask.
2
Jest ktoś w stanie zdjąć klątwę z tego klubu, bo mam juz dość tego
0
Dobra mam dość piłki nożnej.
1
Nie mam slow na ten klub... ile jeszcze setek zmarnują?
1
To było pewne dalej marnujcie 200% sytuacje
1
@Lokusekpl A ty myślisz, że real nie brał kredytu na przebudowe? Pewnie tez nie mają żadnych długów xd
2
Jak ja żałuję, że w tym meczu nie gra Yamal...
0
Pedriiiii ale poszedl!!!!!!!
3
Gratulacje dla realu madryt za wygranie laligi 2024/25
8
To jest ewidentną ręką ku*wa ta liga jest skończona xdddddddddddd
0
Szkoda, że nie wpadli na pomysł, żeby przedłużyć umowę i sprzedać go z opcją pierwokupu w przyszłości.
0
Jeżeli wierzą tak jak wierzyli w powrót na Camp Nou na 125-lecie to obu panów widzę poza klubem.
1
Przeciez orkiestra pięknie grała. Mam nadzieję, że już była telefon do braci golec. ŻENADA
0
@David_Martin Stwierdzenie "Lamine wrocil do gry z niedoleczona kontuzja" odnosi się do absencji po meczu z Crveną w lidze mistrzow.
0
"Chcę się jak najszybciej wyleczyć i wrócić, być znów z moim zespołem i mu pomagać". Nie, nie i jeszcze raz nie ty masz się jak najlepiej i spokojnie wyleczyć w 100%. Szkoda, ze mamy tak nie kompetentny sztab i przez to często tracimy piłkarzy na długie okresy w tym mlodych z la masii.
0
Jak myślicie Gavi da radę wrócić do swojej formy sprzed kontuzji?
0
Yamal nawet jak wyzdrowieje za 2 albo 3 tygodnie to nie chce go widzieć wcześniej niż w meczu z Benfica. Inaczej to będzie kolejna kompromitacja tego sztabu.
49
Mam w 4 literach czy on zagra z Ateltico czy nie. Boję się co będzie z nim w przyszłości z takimi ekspertami na ławce. Gdzie było widać, że gra z bólem, ale nie radzimy sobie z Leganes i gra do 75 minuty. Serio? Przecież on zaraz po tym wejściu obrońcy powinien zejść z boiska. Zaraz skończy jak De jong i to będzie tylko i wyłącznie nasza wina. Brak mi słów.
0
@macio_944 Ciężko jest myśleć o wygraniu ligi jak niebotrafisz wygrać u siebie Las palmas i z tak grającym Leganes. Do tego zdobywając 5/18 puntkow. Zobaczymy czy Flick odwróci tą sytuację.
3
Obrzydliwie grało Leganes. Nigdy nie sądziłem, że ktoś będzie w stanie pobić Getafe, dzisiaj nadszedł ten dzień.
0
Co jeżeli Flick podpisał pakt z diabłem, że wygramy lige mistrzów, ale skoczymy sezon na maksymalnie 3 miejscu? Bo tego co się dzisiaj odjeb... nie da się wytlumaczyc logicznie.
1
@Nightraider Mi nie chodzi o tych co przychodzą sobie pooglądać mecz tylko o ultrasów którym dał bana, bo klub dostal karę 20k
0
@Rewolucja123 Od nich nawet Śląsk w tej chwili byłby lepszy. To jest jedną z największych kompromitacji ostatnich lat. To Leganes nie umiało jednego podania wymienić. Nie nawet nie chce myśleć już o tym meczu.