BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
https://zapodaj.net/plik-NSojs3Uk6Q
Nie wiem jak mam za ten widok dziękować buahahhahahah
3
Musze przyznać perezowi rację z tym mapetem. Znowu wygral.
14
Co co zagral dzisiaj Pedr :o moim zdaniem MVP.
1
Lewy tak jest 100 goli w lidze mistrzow WOW! Najlepszy polak w historii!! Pedri dał pięknie ciasteczko!!
0
@Hosh Sprawdzę sobie, dzięki :)
1
@Redakcja zrobicie coś wreszcie z tym cholernym wyskakujacym okienkiem?????? Ktoś chce sobie puścic w tle Spotify i nie da rady bo włącza się ta reklama.
Ps. Tak wiem, że mogę sobie włączyć adblocka, ale dzięki reklamom ten serwis coś tam zarabia tak więc chce wepsrzec, bo robią naprawdę dobrą robotę dla nas.
6
Bidenowi się odkleja na stare lata hahha. Deprecjonować mniejsze państwa, czemu meczennik się nie wypowiedział przecież to tez jest rasizm. Meczennik i Rodrygo wychowankami hahahhahahajajhahahahahajajhahahaha. Przecież gdyby takie coś powiedział Laporta to każdy miałby beke, ale wiadomo rządowi mogą więcej XDD
1
Zagraliśmy 9 z 14 meczów na wyjeździe, nie mamy jakościowych zmiennikow na każdą pozycje w obronie i w ataku. Poza tym większość składu to są dzieciaki, które nie będą cały czas trzymały formę. Tempo jakie zespol narzucił nie da rady utrzymać przez cały sezon gdzie duzo z nich jeszcze dodatkowo jedzie na kadre i grając bez wspomnianych jakościowych zmiennikow.
10
Jak ja nie lubię tego, że moj humor jest uzależniony od tego czy mój ulubiony klub wygra mecz czy nie. Najgorzej jak tracą punkty w tak głupi sposób...
2
Ale mam ochotę tu powyzywac, ale co to da? Niestety kilka/kilkanaście meczów zamydliło mi i pewnie wielu osobom oczy. Bez 17-latka nie istniejemy, do tego nie mamy kompletnie ławki rezerwowych. Nie da się wygrywać tytułów popełniając tak dziecinne błędy. No cóż, mówi się trudno...
2
Brawo Lewy!!!!!!
1
Cordero to lewy skrzydłowy jeśli pójdzie od realu to nie widzę innej opcji jak ze względów finansowych. Nie chcę mi się wierzyć, że inteligentny MŁODY zawodnik wybierze real ponad Barce. Patrząc choćby na przyklady typu: Kubo, Odegaard, Endrick czy Guler.
18
Miałbym w 4 literach ten mecz, ale zobaczenie starcia Messi vs Yamal to byloby coś pięknego dla kibiców Barcy. Szkoda, ze najprawdopodobniej się nie odbędzie.
0
@escarabajo tak miejsca w ffp ;)
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 Chodziło mi o to, że laureaci złotej piłki głosują, a Rodri go wyprzedził i ostatecznie meczennik nie wygral, więc stąd mój zart.
0
Panie z Barcy rozbiły madryt 0:4, ale kurde gdzieś już ten wynik widziałem ;)
0
@takisobiektos Który to był agent? Prawie orła wy*ebal XD
22
Ta podcinka i cieszynka z realem pozostanie z Cules na zawsze. Szkoda, ze to on musiał odejść, a nie Depay.
4
Zdziwieni? Technologia zadziałała tak jak mialo byc czyli nie uznać prawidłowej bramki. My chcemy, żeby karali sedziow za błędy po czym wychodzi ich szef i mówi, że wszystko jest git, po takim skandalu. To jest coś więcej niż laliga XDD Brak mi słów jescze niech powie, że kibicuje realowi tak jak prezes i mamy komplet haha
3
Zmiennik na skrzydło i zmiennik na lewą obronę to jest pie*rzony obowiązek tego zarządu w lato.
0
@kamiVeB No właśnie o to chodzi, że oni wzieli z tego momentu powtórkę i przez to był spalony, gdzie De jong dopiero robił zamach XD
13
@BARCA1899Messi A tu filmik w rzeczywistym czasie:
22
Tu macie wszystko wyjaśnione. Wzieli powtorke gdy De jong nie oodal jeszcze strzalu i zadowoleni, bo robota wykonana tak jak mialo byc. Po co w takim razie są ci id*oci na varze jak nic nie kontrolują?
https://zapodaj.net/plik-8V00LxcC8o
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Czy prezes ligi wypowiedział się na temat wczorajszego skandalu czy nie ma takiej potrzeby?
1
Takimi meczami sedziowie wygrywają realowi mistrzostwo.
31
Ciekaw jestem reakcji tego parodysty z gwizdkiem jak zobaczył powtórkę po meczu. Z Osasuna też on sędziował i tez nas przekręcili.
9
Wyjmujesz z tego składu Yamala i nie istniejemy, bo nie mamy żadnego innego skrzydłowego. Przydałby się w ujj ten Nico w lato albo inny skrzydłowy potrafiacy zrobić różnice.
0
Żal patrzeć na to co dzisiaj gramy. Niestety takie mecze się zdarzają.