1

@trolownik Może przez to te nerwy, że te porażki to nam się co chwile przydarzają w LM.

6

@Gaz "Zazdroszczę Realowi tego, że oni wychodząc na najważniejsze mecze mają nastawienie, że nie ważne jak zagra przeciwnik oni grając słabo i tak coś wcisną". Odpowiedzią jest mój drogi bramkarz. Grasz słabo, ale na zero z tyłu, bo bramkarz cie ratuje, a w ataku coś wciśniesz. My niestety od paru lat gramy bez bramkarza w lidze mistrzow.

0

@tbas Po prostu nie chcial zeby go trafiła pilka. Jak sama nazwa wskazuje to obrońcy są od bronienia, a nie bramkarz ;)

3

https://zapodaj.net/plik-EpNhxqBQIL
Jak jutro wstaniecie to pamiętajcie o lekkim rozciągnięciu mięśni, żeby wasz dzień był lepszy :)

1

On coś brał przed meczem? Bo chyba dalej go trzyma. Tu pasuje mi jedynie ter statement co ty pier*olisz

0

Skończyłeś oglądać mecz Barcy i widzisz jak Raya uratował Arsenal odechciewa się po prostu. Zazdroszczę innym drużynom, że mają bramkarza.

0

@Roobo Późnej zmiany? Kogo miał wpuścić skoro wynik cały czas był otwarty, a na ławce sami mlodzi i sardynka.

6

@Peciak 1 słabszy mecz to on ma raz w tygodniu.

0

2028r. :0

0

Ogrywajmy jakiegoś młodzieżowca w bramce wyjdzie nam to lepiej. Ja już mam dość.

20

Porównajcie sobie Courtoisa w lidze mistrzow, gdzie bylby bez niego real, a gdzie jesteśmy my z Mareczkiem. Jakby ktoś był smutny to niemiec ma kontrakt do 2028r. ;)

2

Tyle czekania na mecz i po tym co o*pierdala ter statement odechcialo mi się wszystkiego.

4

Niestety dopóki nie kupimy bramkarza to nie mamy czego szukać w lidze mistrzów.

0

@esem91 Wiadomo City zagrało słabo, ale defensywny styl gry Interu do mnie nie przemawia.

1

Mial być hit a był kit, dzięki Inter...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dobrze, ze juz byly sędzia. Bo sędzia nie znający przepisów to fatalny sędzia pozdrawiam :)

1

@Pedri16Future Przeciez gdyby nie on to by nasza lewą stroną nie istniała, bo Raphinha nic by nie wymyślił z resztą brazylijczyk i tak częściej gra w środku I cała lewą stronę zostawia właśnie Balde. Do tego jego gra w obronie przypomni sobie jak w defensywie wyglądał Cancelo rok temu.

0

Świetny odwet wzięliśmy nad Gironą za poprzedni sezon. Szkoda, ze brak czystego konta i mogłobyc więcej bramkę, ale mega przyjemnie się ogląda Barce Flicka.

0

Olmo ale brama!

0

Nie wierze Yamal kocham go!!!!!

9

Świetny artykuł o Araujo może otworzy niektórym oczy. Nie wyobrażam sobie naszej obrony bez niego w meczach ma szczycie. Nie dziwie się, że został tak nieproporcjonalnie zjechany przez cules, bo nic nowego, że bardzo szybko zapominają o tym ile dal dany zawodnik. Według mnie Araujo to jeden z najlepszych obrońców i oby cały czas gral u nas.

8

W 100% zgadzam się z tym artykułem fala krytyku jest bardzo mocno przesądzona i Araujo jest mocno niedocenianym zawodnikiem. Jego pozostanie powinno być priorytetem dla dyrekcji, ale pytanie czy po tym wszystkim urugwajczyk będzie chciał u nas zostać oby tak.

1

Kimmich albo Mingueza no takiego rozstrzału to bym się nie spodziewał w innym klubie, w Barcelonie tak ;)

2

Jaki jest wasz wymarzony transfer do Barcy? Mozecie wybrac tylko jednego zawodnika. Ode mnie Pan Musiala.

3

Ale ta liga jest żałosna. Klub wywalczył sobie grę w lidze mistrzow i nie może wydać tyle ile im się podoba z zarobionych pieniędzy, bo tebas ma swoje widzimisie.

0

Kurde no niestety nie wierze, ze wróci do bardzo bardzo dawnej dyspozycji.

3

Fajne chlopaki, ale czemu piłka?

2

To my bronimy wyniku czy oni XD

0

Wiadomo, że fajnie jakby De la Fuente dal odpocząć Yamalowi, ale czemu Flick trzymał go do końca z Valladoidem jak było wiadome, że wygramy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?