BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@trolownik Może przez to te nerwy, że te porażki to nam się co chwile przydarzają w LM.
6
@Gaz "Zazdroszczę Realowi tego, że oni wychodząc na najważniejsze mecze mają nastawienie, że nie ważne jak zagra przeciwnik oni grając słabo i tak coś wcisną". Odpowiedzią jest mój drogi bramkarz. Grasz słabo, ale na zero z tyłu, bo bramkarz cie ratuje, a w ataku coś wciśniesz. My niestety od paru lat gramy bez bramkarza w lidze mistrzow.
0
@tbas Po prostu nie chcial zeby go trafiła pilka. Jak sama nazwa wskazuje to obrońcy są od bronienia, a nie bramkarz ;)
3
https://zapodaj.net/plik-EpNhxqBQIL
Jak jutro wstaniecie to pamiętajcie o lekkim rozciągnięciu mięśni, żeby wasz dzień był lepszy :)
1
On coś brał przed meczem? Bo chyba dalej go trzyma. Tu pasuje mi jedynie ter statement co ty pier*olisz
0
Skończyłeś oglądać mecz Barcy i widzisz jak Raya uratował Arsenal odechciewa się po prostu. Zazdroszczę innym drużynom, że mają bramkarza.
0
@Roobo Późnej zmiany? Kogo miał wpuścić skoro wynik cały czas był otwarty, a na ławce sami mlodzi i sardynka.
6
@Peciak 1 słabszy mecz to on ma raz w tygodniu.
0
2028r. :0
0
Ogrywajmy jakiegoś młodzieżowca w bramce wyjdzie nam to lepiej. Ja już mam dość.
20
Porównajcie sobie Courtoisa w lidze mistrzow, gdzie bylby bez niego real, a gdzie jesteśmy my z Mareczkiem. Jakby ktoś był smutny to niemiec ma kontrakt do 2028r. ;)
2
Tyle czekania na mecz i po tym co o*pierdala ter statement odechcialo mi się wszystkiego.
4
Niestety dopóki nie kupimy bramkarza to nie mamy czego szukać w lidze mistrzów.
0
@esem91 Wiadomo City zagrało słabo, ale defensywny styl gry Interu do mnie nie przemawia.
1
Mial być hit a był kit, dzięki Inter...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dobrze, ze juz byly sędzia. Bo sędzia nie znający przepisów to fatalny sędzia pozdrawiam :)
1
@Pedri16Future Przeciez gdyby nie on to by nasza lewą stroną nie istniała, bo Raphinha nic by nie wymyślił z resztą brazylijczyk i tak częściej gra w środku I cała lewą stronę zostawia właśnie Balde. Do tego jego gra w obronie przypomni sobie jak w defensywie wyglądał Cancelo rok temu.
0
Świetny odwet wzięliśmy nad Gironą za poprzedni sezon. Szkoda, ze brak czystego konta i mogłobyc więcej bramkę, ale mega przyjemnie się ogląda Barce Flicka.
0
Olmo ale brama!
0
Nie wierze Yamal kocham go!!!!!
9
Świetny artykuł o Araujo może otworzy niektórym oczy. Nie wyobrażam sobie naszej obrony bez niego w meczach ma szczycie. Nie dziwie się, że został tak nieproporcjonalnie zjechany przez cules, bo nic nowego, że bardzo szybko zapominają o tym ile dal dany zawodnik. Według mnie Araujo to jeden z najlepszych obrońców i oby cały czas gral u nas.
8
W 100% zgadzam się z tym artykułem fala krytyku jest bardzo mocno przesądzona i Araujo jest mocno niedocenianym zawodnikiem. Jego pozostanie powinno być priorytetem dla dyrekcji, ale pytanie czy po tym wszystkim urugwajczyk będzie chciał u nas zostać oby tak.
1
Kimmich albo Mingueza no takiego rozstrzału to bym się nie spodziewał w innym klubie, w Barcelonie tak ;)
2
Jaki jest wasz wymarzony transfer do Barcy? Mozecie wybrac tylko jednego zawodnika. Ode mnie Pan Musiala.
3
Ale ta liga jest żałosna. Klub wywalczył sobie grę w lidze mistrzow i nie może wydać tyle ile im się podoba z zarobionych pieniędzy, bo tebas ma swoje widzimisie.
0
Kurde no niestety nie wierze, ze wróci do bardzo bardzo dawnej dyspozycji.
3
Fajne chlopaki, ale czemu piłka?
2
To my bronimy wyniku czy oni XD
0
Wiadomo, że fajnie jakby De la Fuente dal odpocząć Yamalowi, ale czemu Flick trzymał go do końca z Valladoidem jak było wiadome, że wygramy.