0

Taha i Nico jakby się udało wyciągnąć to byłoby genialne. Kimmich moim zdaniem za dużo kasy chce.

0

@Coutinho007 Wiadomo, ale to jest naprawdę ogromny talent po co ryzykować, że ma dobrą genetykę jak można mu dać odpocząć raz na jakiś czas.

2

@PJ777 Jak dla mnie Xavi jest dobrym trenerem. W naprawdę ciężkich czasach udało mu się wygrać lige i superpuchar. Jego problemem jest brak profesjonalistów z doświadczeniem w sztabie.

5

Teraz może i nie ma żadnych problemów dlatego nie dają mu odpocząć, ale to się odbije w przyszłości jak na Pedrim. Tak jak już pisałem Yamal to zakładnik własnego talentu.

1

@zodiak_10 Ale wygral euro co jest przecież równoważne z wygranie mś ;)

3

Nacieszmy się Yamalem, bo niestety chlopak zostanie zajechany. Zakładnik swojego talentu :(

6

@Mitch_Atleta W naszej sytuacji finansowej obowiązkiem było tam jechać.

0

@ShawnC


Masz rację.

0

"Po czym zdecydowałem, że najlepszym wyjściem będzie pozostać jeszcze rok tutaj". Serio uzył takich słów? Czy to wyrwane z kontekstu? Czyli co za rok będzie chciał odejść.

1

Szkoda tyle, że nie ma szans, żeby gral tyle co Messi. Za dużo gra jak na swój wiek. Wczoraj to był obowiązek, żeby go zdjąć, a gral cały mecz.

1

@ShawnC A od której minuty wyszli wyżej? Bo już w 5' powinno być 1:0 gdyby Olmo trafił na pustą bramkę.

6

WOOW Po prostu dziękuję. Nie pamiętam kiedy się ostatni raz tak bawiłem oglądając mecz. Hansi coś ty zrobił oby to utrzymali, bo rok temu też wygrywaliśmy 5:0 z Betisem czy Antwerpia. Jestem w 100% Hetero, ale kocham Yamala. 7:0 KONCERT!

2

Hahahha jak mi się micha cieszy dziękuję Flick :))

1

Czemu Yamal jest dalej na boisku kur*aaaa

6

Brak mi słów. Yamal kocham go!! Raphinha Gaucho hat-trick

0

@masa11 Prawdziwy test to będzie jak ktoś wypadnie z kontuzją.

8

Yamal do bazy obowiązkowo!!

0

Żul Kounde golazooo

15

Yamal to jest ku*wa diament, brawo Lewy!

1

@Coutinho007 Dla nas lepiej, odpocznie sobie.

1

Brawo Cubarsi! Brawo Rapha!

0

Fajne wsparcie dla młodego. Bernal wróci silniejszy!

0

Fajny kierunek. Oby tak dalej!

2

@Jakchcesz Do tego jego spokój na ławce. Jestem pewny, że Xavi by wyleciał z czerwoną w tym meczu z Rayo.

6

Klasyczek z jednej strony fajnie, że real stracił punkty, a z drugiej zajebiscie hehe

0

Nic nie zrekompensuje kibicom tego żenującego okienka w wykonaniu szwagrow. Jedynie zwolnienie Deco trochę je osłodzi.

0

Wiadomo coś kiedy mają być te nowe kanały od ligi mistrzów w upc?

4

Jesteśmy przeklęci...

11

@Arden Śmieszne, że w ataku dotknie kogoś paznokciem i jest odrazu faul, a w obronie możesz robić dosłownie wszystko. Nawet Lewy w wywiadzie kiedyś to mowil. Żałosne liga.

0

@Szymemdymek Wolałbym przegrać i mieć zdrowego Bernala albo żeby to było jedynie 2/3 miesiące, ale to jedynie złudna nadzieja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?