BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taha i Nico jakby się udało wyciągnąć to byłoby genialne. Kimmich moim zdaniem za dużo kasy chce.
0
@Coutinho007 Wiadomo, ale to jest naprawdę ogromny talent po co ryzykować, że ma dobrą genetykę jak można mu dać odpocząć raz na jakiś czas.
2
@PJ777 Jak dla mnie Xavi jest dobrym trenerem. W naprawdę ciężkich czasach udało mu się wygrać lige i superpuchar. Jego problemem jest brak profesjonalistów z doświadczeniem w sztabie.
5
Teraz może i nie ma żadnych problemów dlatego nie dają mu odpocząć, ale to się odbije w przyszłości jak na Pedrim. Tak jak już pisałem Yamal to zakładnik własnego talentu.
1
@zodiak_10 Ale wygral euro co jest przecież równoważne z wygranie mś ;)
3
Nacieszmy się Yamalem, bo niestety chlopak zostanie zajechany. Zakładnik swojego talentu :(
6
@Mitch_Atleta W naszej sytuacji finansowej obowiązkiem było tam jechać.
0
@ShawnC
Masz rację.
0
"Po czym zdecydowałem, że najlepszym wyjściem będzie pozostać jeszcze rok tutaj". Serio uzył takich słów? Czy to wyrwane z kontekstu? Czyli co za rok będzie chciał odejść.
1
Szkoda tyle, że nie ma szans, żeby gral tyle co Messi. Za dużo gra jak na swój wiek. Wczoraj to był obowiązek, żeby go zdjąć, a gral cały mecz.
1
@ShawnC A od której minuty wyszli wyżej? Bo już w 5' powinno być 1:0 gdyby Olmo trafił na pustą bramkę.
6
WOOW Po prostu dziękuję. Nie pamiętam kiedy się ostatni raz tak bawiłem oglądając mecz. Hansi coś ty zrobił oby to utrzymali, bo rok temu też wygrywaliśmy 5:0 z Betisem czy Antwerpia. Jestem w 100% Hetero, ale kocham Yamala. 7:0 KONCERT!
2
Hahahha jak mi się micha cieszy dziękuję Flick :))
1
Czemu Yamal jest dalej na boisku kur*aaaa
6
Brak mi słów. Yamal kocham go!! Raphinha Gaucho hat-trick
0
@masa11 Prawdziwy test to będzie jak ktoś wypadnie z kontuzją.
8
Yamal do bazy obowiązkowo!!
0
Żul Kounde golazooo
15
Yamal to jest ku*wa diament, brawo Lewy!
1
@Coutinho007 Dla nas lepiej, odpocznie sobie.
1
Brawo Cubarsi! Brawo Rapha!
0
Fajne wsparcie dla młodego. Bernal wróci silniejszy!
0
Fajny kierunek. Oby tak dalej!
2
@Jakchcesz Do tego jego spokój na ławce. Jestem pewny, że Xavi by wyleciał z czerwoną w tym meczu z Rayo.
6
Klasyczek z jednej strony fajnie, że real stracił punkty, a z drugiej zajebiscie hehe
0
Nic nie zrekompensuje kibicom tego żenującego okienka w wykonaniu szwagrow. Jedynie zwolnienie Deco trochę je osłodzi.
0
Wiadomo coś kiedy mają być te nowe kanały od ligi mistrzów w upc?
4
Jesteśmy przeklęci...
11
@Arden Śmieszne, że w ataku dotknie kogoś paznokciem i jest odrazu faul, a w obronie możesz robić dosłownie wszystko. Nawet Lewy w wywiadzie kiedyś to mowil. Żałosne liga.
0
@Szymemdymek Wolałbym przegrać i mieć zdrowego Bernala albo żeby to było jedynie 2/3 miesiące, ale to jedynie złudna nadzieja