BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
David i Tah byliby bardzo dobrymi uzupełnieniami kadry. Na Daviesa nie ma nawet co tracić czasu to jest jedynie gra na podbicie kontraktu od przescieradel.
1
Gooool dawac jeszcze jeden! Brawo Lewy!!
0
Lamine powinien teraz odpocząć przez miesiąc, żeby być gotowy na zgrupowanie i bardzo ważne mecze ligi narodów w październiku.
0
6 sezon leci, a ani jednego nie zagral całego. Jestem jego wielkim fanem, ale te kontuzje mogą kiedyś wyczerpać cierpliwość kibiców i zarządu. Jednak uważam, że powinien podpisać kontrakt i zostać, bo jest jednym z najlepszych obrońców na świecie.
14
Mam ogromną nadzieje, ze nawet jak już nasze finanse będą w 100% zdrowe to dalej w głównej mierze nasza kadra będzie oparta na wychowankach, a transfery gotówkowe to będzie rzadkość i za rozsądne pieniądze.
2
Casado jaka pilka, Lewy kocham cię, Flick kocham cię, że przywróciłeś nam Robercika!! Vamoss
1
Lewandowski!!!!!!!!!
0
Spoko gdyby to były ważne mecze czyli eliminacje, euro czy mś, a nie jakąś zje*ana liga narodów.
0
Ale skoro wyrejestrowali Christensena i Araujo, żeby zarejestrować Inigo i Olmo to oni będą mogli zagrać przed 1 stycznia? Czy można rejestrować zawodników poza okienkiem?
44
Śmiali się, że Barca przegrała z wiceliderem ligi francuskiej grając od 10 minuty jednego zawodnika mniej. Ciekawe czy tak śmiesznie jest teraz po porażce z 4 druzyna ligi francuskiej grając w 11. Karma zawsze wraca ;)
1
Nie mogę się doczekać jego pierwszego meczu w koszulce Barcy!
0
Mam nadzieję, że Yamal dzisiaj około 60 minuty zejdzie.
0
Jest i brameczka naszego lidera obrony! Inigo!!
5
Brawo Pedri i brawo Rapha!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ryoumen Ale zarejestrować mogą tylko w czasie okienka transferowego.
0
@Fantastyczny Chłopiec Został wyrejestrowany, żeby zarejestrować Olmo także przed 1 stycznia napewno nie wróci nawet jakby jutro był zdrowy.
2
@konrad1661 Zapomniałeś o Christensenie, który wróci też w podobnym czasie co Araujo.
0
Jutro nad katalonia unosić się będzie biały dym ;)
4
Zaczną wyciągać konsekwencje wobec sedziow to wtedy może coś się zmieni, a jeżeli nie to dalej będą robić co chcą.
0
@robsesh Różnica polega na tym jaki zespol strzelił gola ;)
0
@robsesh No przecież pokazal sędzia, że trafił w piłkę, a to że przy okazji nazdepnal przeciwnika to pominiemy :)
0
Co do drugiej bramki jeżeli sędziowie nie będą ponosić konsekwencji za swoje sędziowanie to nic się nie zmieni. Kounde identycznie "faulowal" w meczu z Rayo i jakoś tam gwizdneli faul. Robią co chcą i nie są za to rozliczani.
0
Trudno widząc skład wiedziałem, że tak się skończy, ale trzeba rotować, a że z kontuzjowanych możemy złożyć druga jedenastkę to muszą grac mlodzi.
3
To nie jest faul haha
0
Wreszcie Yamal odpoczywa!!
1
Może warto pójść do przodu w negocjacjach z Araujo?
3
Szczesny powinien grac w lidze i lidze mistrzów, a Peña w pucharze króla. Tak byłoby sprawiedliwie.
2
@damianex10 Albo Eric po wolnym.
1
Przypomnial mi się filmik jak nuricius odsyłał sędziego do kapitana, bo tylko on moze rozmawiać z sędzia, a ten chciał mu wytłumaczyć jakąś sytuacje w jednym z pierwszych meczów tego sezonu. A wczoraj leciał z pyskiem do sędziego dostał żółta i zdziwiony. Jak ja go nie trawie.