1

David i Tah byliby bardzo dobrymi uzupełnieniami kadry. Na Daviesa nie ma nawet co tracić czasu to jest jedynie gra na podbicie kontraktu od przescieradel.

1

Gooool dawac jeszcze jeden! Brawo Lewy!!

0

Lamine powinien teraz odpocząć przez miesiąc, żeby być gotowy na zgrupowanie i bardzo ważne mecze ligi narodów w październiku.

0

6 sezon leci, a ani jednego nie zagral całego. Jestem jego wielkim fanem, ale te kontuzje mogą kiedyś wyczerpać cierpliwość kibiców i zarządu. Jednak uważam, że powinien podpisać kontrakt i zostać, bo jest jednym z najlepszych obrońców na świecie.

14

Mam ogromną nadzieje, ze nawet jak już nasze finanse będą w 100% zdrowe to dalej w głównej mierze nasza kadra będzie oparta na wychowankach, a transfery gotówkowe to będzie rzadkość i za rozsądne pieniądze.

2

Casado jaka pilka, Lewy kocham cię, Flick kocham cię, że przywróciłeś nam Robercika!! Vamoss

1

Lewandowski!!!!!!!!!

0

Spoko gdyby to były ważne mecze czyli eliminacje, euro czy mś, a nie jakąś zje*ana liga narodów.

0

Ale skoro wyrejestrowali Christensena i Araujo, żeby zarejestrować Inigo i Olmo to oni będą mogli zagrać przed 1 stycznia? Czy można rejestrować zawodników poza okienkiem?

44

Śmiali się, że Barca przegrała z wiceliderem ligi francuskiej grając od 10 minuty jednego zawodnika mniej. Ciekawe czy tak śmiesznie jest teraz po porażce z 4 druzyna ligi francuskiej grając w 11. Karma zawsze wraca ;)

1

Nie mogę się doczekać jego pierwszego meczu w koszulce Barcy!

0

Mam nadzieję, że Yamal dzisiaj około 60 minuty zejdzie.

0

Jest i brameczka naszego lidera obrony! Inigo!!

5

Brawo Pedri i brawo Rapha!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ryoumen Ale zarejestrować mogą tylko w czasie okienka transferowego.

0

@Fantastyczny Chłopiec Został wyrejestrowany, żeby zarejestrować Olmo także przed 1 stycznia napewno nie wróci nawet jakby jutro był zdrowy.

2

@konrad1661 Zapomniałeś o Christensenie, który wróci też w podobnym czasie co Araujo.

0

Jutro nad katalonia unosić się będzie biały dym ;)

4

Zaczną wyciągać konsekwencje wobec sedziow to wtedy może coś się zmieni, a jeżeli nie to dalej będą robić co chcą.

0

@robsesh Różnica polega na tym jaki zespol strzelił gola ;)

0

@robsesh No przecież pokazal sędzia, że trafił w piłkę, a to że przy okazji nazdepnal przeciwnika to pominiemy :)

0

Co do drugiej bramki jeżeli sędziowie nie będą ponosić konsekwencji za swoje sędziowanie to nic się nie zmieni. Kounde identycznie "faulowal" w meczu z Rayo i jakoś tam gwizdneli faul. Robią co chcą i nie są za to rozliczani.

0

Trudno widząc skład wiedziałem, że tak się skończy, ale trzeba rotować, a że z kontuzjowanych możemy złożyć druga jedenastkę to muszą grac mlodzi.

3

To nie jest faul haha

0

Wreszcie Yamal odpoczywa!!

1

Może warto pójść do przodu w negocjacjach z Araujo?

3

Szczesny powinien grac w lidze i lidze mistrzów, a Peña w pucharze króla. Tak byłoby sprawiedliwie.

2

@damianex10 Albo Eric po wolnym.

1

Przypomnial mi się filmik jak nuricius odsyłał sędziego do kapitana, bo tylko on moze rozmawiać z sędzia, a ten chciał mu wytłumaczyć jakąś sytuacje w jednym z pierwszych meczów tego sezonu. A wczoraj leciał z pyskiem do sędziego dostał żółta i zdziwiony. Jak ja go nie trawie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?