BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Michael24 Np. Tym, że pojechał na Copa America. Może nic tam nie zrobił, ale za to jej nie wygral. Przypomne, że według niektórych pseudo kibiców jest to turniej dla pasterzy.
0
Nie no nie byłem gotowy na taki placz przescieradel XDDD
8
Bardzo dobrze tak temu męczennikowi może spokornieje wreszcie. Hahah coś pięknego!
12
Dziękuję, że mogłem tego doświadczyć. Tacy pewni byli kibice białych, że meczennik wygra i wszystkim pękną dupa ahhh piękna karma. Co za tydzień!!
38
Co za tydzień!! Znowu wygral futbol! Slyszeliscie ten trzask w madrycie buahahhahahaha
1
Co się naczytalem, że jak pinicius zdobędzie złotą piłkę to będzie placz przez miesiąc itd. Ze nie mogą się doczekać tego bólu dupska. Czyżby karma wróciła że zdwojoną siłą?
0
A pamiętacie jakie cyrki robił pinicius na Montuijc w tamtym sezonie i jak prowokował stadion przy zejściu. Piękna karma i pięknie go Gaviczek wyjaśnił pokazując wynik.
20
Kurde maja rację, kiedyś real np. Z Bayernem mógł strzelać po spalonych teraz nagle nie uznają im goli. Cały świat się na nich uwzial tak nie może być.
24
Prawda jest taka, że z logiem Coldplay nie mogli nas dzisiaj zawieźć. Kawał historii Viva la Vida!
2
Jestemy obecnie najlepszą druzyna na świecie i mówię to z pełną odpowiedzialnością.
2
4:0 nie mam słów Flick jest magikiem ole Olę nie wiem co pisać
0
3:0 LAMINE YAMAL PROSZE PANSTWA
0
Goooooool Lewy kocham cię dublet!!!!
0
Mały klubik.
0
@Rifek A ja jestem za tym, że jest coś takiego jak wolnosc słowa i za przeproszeniem w ch*ju mam co myślisz o moich wpisach.
0
@Rifek "Sama nazwa etniczna Szwab służyła i służy do dziś w polszczyźnie do pogardliwego, negatywnego nazwania Niemca, niezależnie od tego, czy jest on rzeczywiście potomkiem Szwabów".
62
Nie no ale to Ole jak szwaby biegały, po prostu dziękuję! Taką Barce chce oglądać zawsze :))))
5
Mamy to!!! Hansi Flick jest geniuszem. Tyle lat czekania, żeby odegrac się na tych szwabach! Kocham to drużynę! Visca el Barca!
1
K*rwa nie mam słów żeby opisać Raphinhe przepraszam za wszystko. Obecnie najlepszy brazylijczyk na świecie. Mamma mia!!
0
Raphinha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Brawo Fermin! Brawo Rapha!!
0
@Wossi61FCB Zgadza się, ale nie jest tak motorycznie usposobiony jak Araujo, a Bayern ma mega szybkich atakujących.
3
Hahaha i na varze znowu kwiatkowski... Przypomijcie sobie mecz z Bayernem u nich jak przegraliśmy 0:2 i ewidentny niepodyktowany karny na Dembele ciekawy kto był na varze? XD
1
Nie mogę się doczekać tego meczu z Bayernem. Jednak bylbym o wiele spokojniejszy gdybyśmy wyszli podobnym składem jak wczoraj tylko z takimi zmianami Peña - Szczęsny, Cubarsi - Araujo, Fati - Olmo. Niestety z różnych względów nie ma na to szans.
0
Mamy Manite!!! Brawo Torre!
0
Gavi wchodzi, ale ciary!!!!!!!
0
Lewy, Yamal, Pedri, Rapha jak nic nie stracimy to większość (najlepiej wszyscy) powinni zejść w drugiej połowie.
2
Lewy! Lewy! Jedziemy!!
0
Gooool the Pedri!!! Ale brama brawo!!
19
Nie no denerwujemy się, że Hiszpania zajeżdża nam Yamala, a później my robimy to samo. Dodatkowo przed meczem z Bayernem i realem. Jeszcze Pena w bramce.