1

Nie strzelimy dzisiaj, niestety.

1

https://zapodaj.net/plik-Hb0YoSA8LQ
Buty Lewego w tym meczu :)

0

@MesQueUnClub96 To swoją drogą, ale widzisz co oni robią w ataku. Do tego nasza prawa strona nie istnieje całkowicie.

0

Bez 17-latka nie istniejemy wymowne.

3

Żegnamy De jonga w lato, bo to nie ma sensu.

0

Gdzie powtoreczka ewidentnego spalonego???

4

Nie dobra brak mi słów oni nawet z automatycznym spalonym potrafią nas przekręcić XDDDD ZALOSNA LIGA

1

Hahahahahhaha znowu ten sam sm*ec co z Osasuna

1

Mamy bramkę Robercika!

6

Nie no Michel mógł nas zwyzywać, że jesteśmy ujowym klubem, ale porównanie do tych rzeznikow, których gra nie ma nic związanego z pilka nożną to przegięcie.

0

Bez sprzedaży kogoś z tej 3 (Inigo, Araujo, Christensen) nie widzę sensu sprowadzania Taha, bo ciężko będzie ich wszystkich pogodzić. Cubarsiego nie wliczam, bo on jest nietykalny.

1

Nie no błagam 80-90mln za niego to wywalenie kasy w błoto i zarządzanie klubem na poziomie bartomeu. Jedyna sensowna opcją jeśli już chcemy wzmacniać lewe skrzydło to Nico. W mojej opinii są jednak inne pozycje wymagające pilniejszych wzmocnien czy to w postaci jedynki czy rezerwowego.

0

Ciekawe jak vinicius zagłosuje za rok ;)

3

Ostatni raz byłem tak zaskoczony jak po zimie przyszła wiosna.

0

Nie wiem czy jest sens to dalej ciągnąć, ani De jongowi ani Barcelonie to nie leży. Chyba w letnim okienku pora się rozstać. Taki Rejinders może byłby dobrą w miare nisko budżetową opcją.

12

Yamal odpocznie kiedyś?

5

Obecnie najlepszy prawy obronca na świecie Kounde hat-trick asyst! Kot!!

0

Lewy jeszcze jedna!!

2

Zmiennik dla Balde to jest obowiązek Deco!

2

Dostają na dziurę dwa mecze z rzędu u siebie a tu zaraz trzeba powymyślać jakieś kontuzje na kadrę. Ahhh ciężkie to życie w madrycie

1

Może meczennikowi chodziło o to, że jeśli będzie musiał 10 razy przegrać w tym kiblu to i tak to zrobi Xd

3

Polecę klasyczkiem z jednej strony fajnie, że real przegral, a z drugiej zaje*iście

1

Gdyby sędzia podyktował jeszcze przynajmniej 3 rzuty karne to real by wygral, a tak...

1

Dobra to kiedy ten Gyokeres przychodzi do nas?

0

Laporta mial rację! Olmo co za pilkarz!!

3

Casado brak mi na niego słów, brawo Rapha. Co ten Flick zrobił z tą druzyną!

3

Yamal ale piła WOW! Dani Olmo gdyby tylko się nie łamał tak często.

4

Jak chcemy lewe skrzydło to według mnie Nico > Leao.

0

Ahh to były czasy, skład sklejony na gumę turbo i granie wrzutkami na Luuka.

0

@kacpernau A nie było czasem wypowiedzi jakiegos gościa z laligi, że Christensen może zagrać jak wyleczy się wcześniej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?