BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie strzelimy dzisiaj, niestety.
1
https://zapodaj.net/plik-Hb0YoSA8LQ
Buty Lewego w tym meczu :)
0
@MesQueUnClub96 To swoją drogą, ale widzisz co oni robią w ataku. Do tego nasza prawa strona nie istnieje całkowicie.
0
Bez 17-latka nie istniejemy wymowne.
3
Żegnamy De jonga w lato, bo to nie ma sensu.
0
Gdzie powtoreczka ewidentnego spalonego???
4
Nie dobra brak mi słów oni nawet z automatycznym spalonym potrafią nas przekręcić XDDDD ZALOSNA LIGA
1
Hahahahahhaha znowu ten sam sm*ec co z Osasuna
1
Mamy bramkę Robercika!
6
Nie no Michel mógł nas zwyzywać, że jesteśmy ujowym klubem, ale porównanie do tych rzeznikow, których gra nie ma nic związanego z pilka nożną to przegięcie.
0
Bez sprzedaży kogoś z tej 3 (Inigo, Araujo, Christensen) nie widzę sensu sprowadzania Taha, bo ciężko będzie ich wszystkich pogodzić. Cubarsiego nie wliczam, bo on jest nietykalny.
1
Nie no błagam 80-90mln za niego to wywalenie kasy w błoto i zarządzanie klubem na poziomie bartomeu. Jedyna sensowna opcją jeśli już chcemy wzmacniać lewe skrzydło to Nico. W mojej opinii są jednak inne pozycje wymagające pilniejszych wzmocnien czy to w postaci jedynki czy rezerwowego.
0
Ciekawe jak vinicius zagłosuje za rok ;)
3
Ostatni raz byłem tak zaskoczony jak po zimie przyszła wiosna.
0
Nie wiem czy jest sens to dalej ciągnąć, ani De jongowi ani Barcelonie to nie leży. Chyba w letnim okienku pora się rozstać. Taki Rejinders może byłby dobrą w miare nisko budżetową opcją.
12
Yamal odpocznie kiedyś?
5
Obecnie najlepszy prawy obronca na świecie Kounde hat-trick asyst! Kot!!
0
Lewy jeszcze jedna!!
2
Zmiennik dla Balde to jest obowiązek Deco!
2
Dostają na dziurę dwa mecze z rzędu u siebie a tu zaraz trzeba powymyślać jakieś kontuzje na kadrę. Ahhh ciężkie to życie w madrycie
1
Może meczennikowi chodziło o to, że jeśli będzie musiał 10 razy przegrać w tym kiblu to i tak to zrobi Xd
3
Polecę klasyczkiem z jednej strony fajnie, że real przegral, a z drugiej zaje*iście
1
Gdyby sędzia podyktował jeszcze przynajmniej 3 rzuty karne to real by wygral, a tak...
1
Dobra to kiedy ten Gyokeres przychodzi do nas?
0
Laporta mial rację! Olmo co za pilkarz!!
3
Casado brak mi na niego słów, brawo Rapha. Co ten Flick zrobił z tą druzyną!
3
Yamal ale piła WOW! Dani Olmo gdyby tylko się nie łamał tak często.
4
Jak chcemy lewe skrzydło to według mnie Nico > Leao.
0
Ahh to były czasy, skład sklejony na gumę turbo i granie wrzutkami na Luuka.
0
@kacpernau A nie było czasem wypowiedzi jakiegos gościa z laligi, że Christensen może zagrać jak wyleczy się wcześniej?