BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zgadnijcie którzy zawodnicy z niżej wymienionych otrzymali czerwone kartki, a którzy żółte. Oczywiście przywiazanie klubowe nie ma najmniejszego znaczenia...
Podrapanie się po nosie - Lewy
Kopniak w jaja - endrick
Stempel na noge w walce o piłkę - Ferran
Złośliwe kopnięcie w kolano - Cardona przeciwko Barcelonie
You are piece of shit do sędziego - buc bellingham
5
Żeby tylko Yamal nie podpatrzył jak Szczęsny jara fajki w łazience przed meczem, bo pójdzie w jego ślady ;)
3
Dobra koniec żartów obejrzałem kompilacje "Wojciech Szczęsny Welcome to Barcelona Best Saves & Reflexes" Wedlug mojej opinii nadaje się. Zatwierdzam transfer tego emerytowanego zawodnika pochodzącego z Polski.
0
Nie no jeżeli on zaczął negocjować to już jest pewne, że przyjdzie. Byłem pewny, że nawet nie będzie negocjował tylko szybko utnie plotki i saga skończy.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PaPo Nie wiem ja tam wole, żeby bramkarz uwaga w pierwszej kolejności umiał bronić, a nie grac nogami, ale co kto woli.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
20
Wojtuś no nie daj się prosić i dawaj ten last dance!
1
@Danny Gaucho Fajnie jakby ten drugi bramkarz bez możliwości bycia jedynką prezentował chociaż średnie umiejętności nie prawdaż?
1
@Janas11224 Łunin zarabia mniej od Peñy, a jest 10 poziomów wyżej. Czyli da się?
1
@LukaszFan Zobacz jak realowi wypadł Courtois na większość sezonu i jakoś Łunin, który zarabia czapkę gruszek robił kapitalna robote.
1
Po co w takim razie jest ten Peña? Jak w momencie kontuzji Ter stegena szukamy na gwałt innego bramkarza. Nie chodzi mi tu o to, że Peña się nadaje, bo tak niestety nie jest tylko o nasza wspaniałą politykę transferową.
13
Ja wiem, że Wojtek już skończył grac, ale Barca i real to jedyne druzyny na świecie które mogą zmienić twoja decyzje i przełożyć emeryturę o rok. Oby tak było i tym razem! Wojtek wierzymy, dwóch polaków w Barcelonie to by było COS.
1
Ciekawe czy ruszą po Wojtka, choć pewnie małe szanse, żeby się zgodził wrócić z emerytury, ale kurde rok pograć w Barcelonie na koniec kariery, możliwość gry na nowym Camp Nou ciężko odrzucić taką propozycję. Do tego bylby bezapelacyjnie numerem 1 w bramce.
1
Akhomach nasz wychowanek wstyd!
0
Jak Yamal zagra choć sekundę z tymi rzeznikami w środę to Flick jest do zwolnienia i nie obchodzi mnie, że notuje wyniki ponad stan i tą drużynę chce się oglądać. Ma odpoczywać i tyle.
18
Nie no chyba setny raz oglądam tą asyste Yamala i dalej nie wierzę w tego dzieciaka. Muszę pozbierać szczękę z podłogi :)
2
Co za thriller! Piekna zemsta za poprzedni sezon i porażkę 3:5 u nas. Dużo szczęścia w nieszczęściu, szkoda Marca oby szybko wrocil!
2
Yamal jest niemożliwy
0
Brawo Pablo Torre!
3
Rok w rok to samo. Ja wiem, że wszystkie druzyny maja kontuzje w trakcie sezonu, ale w Barcelonie to jest niemożliwa ilosc i ich długość. Jesteśmy przekleci.
4
Goooooool Robercik!!!!! Brawo Torre za asyste!
1
City z Rodrim, a z City bez Rodriego to dwie różne druzyny. U nas kompletnie żadnego zawodnika nie ma na tą pozycję i później widać tęgi efekty.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ważne pytanie czy Żółta łódź podwodna zapłaci jutro rachunek?
0
@HypeR Akurat bramkarz to mega specyficzna pozycja i tu tak mlody pilkarz sobie po prostu nie poradzi na takim poziomie.
0
@dawidek111 Pewnie Laporta podpisze fatalny kontrakt z Nike do 2038r. Byleby zarejestrować Christensena i Araujo z powrotem. Przede wszystkim powrót na Camp Nou ożywi nas finansowo.
1
@Gaz Jak nie miał szans? XD 2 karne (nie pamiętam kiedy ostatni raz obronił karnego) i drugi gol dla mnie Courtois by to wybronił. Jedynie przy pierwszym nie mial nic do powiedzenia.
1
Ter stegen może odetchnąć z ulga, że nie ma Gudnogana. Jedyny, który nie bal się powiedzieć prawdy i pewnie zjechałby statuę do spodu, a tak sielanka u pana bramkarza.
3
@Gaz "W poprzednich blamażach pucharowych był jednym z lepszych" Podaj przykład?