1

Zgadnijcie którzy zawodnicy z niżej wymienionych otrzymali czerwone kartki, a którzy żółte. Oczywiście przywiazanie klubowe nie ma najmniejszego znaczenia...
Podrapanie się po nosie - Lewy
Kopniak w jaja - endrick
Stempel na noge w walce o piłkę - Ferran
Złośliwe kopnięcie w kolano - Cardona przeciwko Barcelonie
You are piece of shit do sędziego - buc bellingham

5

Żeby tylko Yamal nie podpatrzył jak Szczęsny jara fajki w łazience przed meczem, bo pójdzie w jego ślady ;)

3

Dobra koniec żartów obejrzałem kompilacje "Wojciech Szczęsny Welcome to Barcelona Best Saves & Reflexes" Wedlug mojej opinii nadaje się. Zatwierdzam transfer tego emerytowanego zawodnika pochodzącego z Polski.

0

Nie no jeżeli on zaczął negocjować to już jest pewne, że przyjdzie. Byłem pewny, że nawet nie będzie negocjował tylko szybko utnie plotki i saga skończy.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PaPo Nie wiem ja tam wole, żeby bramkarz uwaga w pierwszej kolejności umiał bronić, a nie grac nogami, ale co kto woli.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

20

Wojtuś no nie daj się prosić i dawaj ten last dance!

1

@Danny Gaucho Fajnie jakby ten drugi bramkarz bez możliwości bycia jedynką prezentował chociaż średnie umiejętności nie prawdaż?

1

@Janas11224 Łunin zarabia mniej od Peñy, a jest 10 poziomów wyżej. Czyli da się?

1

@LukaszFan Zobacz jak realowi wypadł Courtois na większość sezonu i jakoś Łunin, który zarabia czapkę gruszek robił kapitalna robote.

1

Po co w takim razie jest ten Peña? Jak w momencie kontuzji Ter stegena szukamy na gwałt innego bramkarza. Nie chodzi mi tu o to, że Peña się nadaje, bo tak niestety nie jest tylko o nasza wspaniałą politykę transferową.

13

Ja wiem, że Wojtek już skończył grac, ale Barca i real to jedyne druzyny na świecie które mogą zmienić twoja decyzje i przełożyć emeryturę o rok. Oby tak było i tym razem! Wojtek wierzymy, dwóch polaków w Barcelonie to by było COS.

1

Ciekawe czy ruszą po Wojtka, choć pewnie małe szanse, żeby się zgodził wrócić z emerytury, ale kurde rok pograć w Barcelonie na koniec kariery, możliwość gry na nowym Camp Nou ciężko odrzucić taką propozycję. Do tego bylby bezapelacyjnie numerem 1 w bramce.

1

Akhomach nasz wychowanek wstyd!

0

Jak Yamal zagra choć sekundę z tymi rzeznikami w środę to Flick jest do zwolnienia i nie obchodzi mnie, że notuje wyniki ponad stan i tą drużynę chce się oglądać. Ma odpoczywać i tyle.

18

Nie no chyba setny raz oglądam tą asyste Yamala i dalej nie wierzę w tego dzieciaka. Muszę pozbierać szczękę z podłogi :)

2

Co za thriller! Piekna zemsta za poprzedni sezon i porażkę 3:5 u nas. Dużo szczęścia w nieszczęściu, szkoda Marca oby szybko wrocil!

2

Yamal jest niemożliwy

0

Brawo Pablo Torre!

3

Rok w rok to samo. Ja wiem, że wszystkie druzyny maja kontuzje w trakcie sezonu, ale w Barcelonie to jest niemożliwa ilosc i ich długość. Jesteśmy przekleci.

4

Goooooool Robercik!!!!! Brawo Torre za asyste!

1

City z Rodrim, a z City bez Rodriego to dwie różne druzyny. U nas kompletnie żadnego zawodnika nie ma na tą pozycję i później widać tęgi efekty.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ważne pytanie czy Żółta łódź podwodna zapłaci jutro rachunek?

0

@HypeR Akurat bramkarz to mega specyficzna pozycja i tu tak mlody pilkarz sobie po prostu nie poradzi na takim poziomie.

0

@dawidek111 Pewnie Laporta podpisze fatalny kontrakt z Nike do 2038r. Byleby zarejestrować Christensena i Araujo z powrotem. Przede wszystkim powrót na Camp Nou ożywi nas finansowo.

1

@Gaz Jak nie miał szans? XD 2 karne (nie pamiętam kiedy ostatni raz obronił karnego) i drugi gol dla mnie Courtois by to wybronił. Jedynie przy pierwszym nie mial nic do powiedzenia.

1

Ter stegen może odetchnąć z ulga, że nie ma Gudnogana. Jedyny, który nie bal się powiedzieć prawdy i pewnie zjechałby statuę do spodu, a tak sielanka u pana bramkarza.

3

@Gaz "W poprzednich blamażach pucharowych był jednym z lepszych" Podaj przykład?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?