0

Gdzie można obejrzeć drugi sezon Barca new era?

0

Nie no błagam dajcie już spokój z tym Nico, zostaje na ten sezon i tyle.

0

@Bogan Ciekaw jestem jakby wyglądał gdybyśmy mieli napastnika, który stoi w polu karnym i można byłoby do niego dograc, a nie bawię się w Inieste.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Azrik Po co próby rozmow z Atlethickiem? Skoro chcieli wpłacić klauzule.

4

Naprawdę przeraża mnie co z tym klubem robi Laporta i jego nieudacznicy.

2

Może i przegraliśmy z Monaco 0:3, ale ważne że mamy już mocny skład i nie potrzebujemy transferów i najważniejsze w klubie panuje optymizm miłej nocy :)

1

Kurcze zawsze mnie nurtuje to pytanie co w tym klubie robi Ferran?

0

Bardzo słabo to wygląda, piknikowe tempo.

4

Czyli chcecie mi powiedzieć, że podporządkowalismy cale okienko pod Nico, który prawdopodobnie wykorzystał nasz klub pod lepsza pozycje i większy kontrakt w Bilbao i do tego sprowadziliśmy niepotrzebnego zawodnika za 60mln. Nie mogę się doczekać tego sezonu...

0

@Messibestplayerintheworld Tak i te gwarancje dopiął akurat w dzień wypuszczenia filmiku.

15

Dziękuję kapitanie za oddanie dla tych barw, za serce pozostawione w każdym meczu, za ten rajd z realem i przede wszystkim za bramkę z p$g! Powodzenia Sergi!!

0

@Messibestplayerintheworld Czemu tych gwarancji nie dał wcześniej? Tylko Nico robi z siebie i kibiców Bilbao debili Xd

4

@Faro Nie dziwię sie obecnie real bardzo rzadko stawia na szkółkę, a w Barcelonie takie przyklady jak Cubarsi czy Yamal przekonują do przyjscia do nas albo przedłużania kontraktów przez mlodych.

0

Jeśli się okaże, że przez transfer Olmo nie daliśmy rady ściągnąć Nico to powinno zostać zorganizowane wotum nieufności wobec Laporty za dzialania na szkodę klubu. Mowie to z pełną powagą.

11

Na luzie dałoby radę wyciągnąć za niego +20mln, a tak za rok odejdzie na wypożyczenie albo za maksymalnie 5 mln. Ten klub jak zwykle mnie nie zaskoczył.

4

Cubarsi, Fermin i Eric Mistrzami Olimpijskimi coś pięknego! Brawo!!

1

@PatrykBarca
Olmo jest niepotrzebny? TAK
Olmo jest kontuzjogenny? TAK
Mamy 10 innych zawodnikow na tę pozycję? TAK
Nie ma za co :)

0

Dajcie jeszcze kontrakt dla Roberto. To kupuje dwie taczki i jadę do Barcelony.

2

Deco spi*rdolil wszystkie transfery, które miały jakikolwiek sens, a udało mu się akurat ściągnąć niepotrzebnego Olmo. Szkoda, ze za te obfite lata sukcesów teraz co chwile dostajemy mokrą ścierą przez twarz.

1

Niestety przegraliśmy :(

2

Nie znam go osobiście i nie wiem jaki jest w szatni, ale patrząc na jego zaangażowanie jest to napewno jeden z kandydatów na kapitana. Pewnie jescze nie teraz, ale rok, 2 albo 3 lata kto wie.

5

No to w takim razie powodzenia i jeśli to prawda to mam nadzieje, ze nie założy nigdy koszulki Barcy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No tak bo u nas malo dziesiatek, napewno to będzie dla niego dobry ruch

0

Wyobraźcie to sobie Olmo + Roberto i można zamykać okienko. Deco to jest dar od losu.

2

Znając naszego wspaniałego doświadczonego dyrektora dopłaciliśmy pewnie do tego wypożyczenie parę milionów.

4

@sokot Przeciez Olmo to nawet ty i ja byśmy ogarnęli za 60mln. Lipsk pewnie ma beke z nas, że tyle za niego zapłacimy.

1

Roque przyszedl tu pol roku temu, jest mlody. Przypomijcie sobie co wyprawiał vinicius w pierwszych sezonach. Mam juz dość tego zarządu, mam nadzieję, że 2026r. To będzie koniec tych zalosnych rządów. Olmo za 60mln pocieszeniem? Ciekawe dla kogo.

3

Szczerze nie zazdroszce realowi zadnych trofeow, niczego jedynie Pereza. Mam nadzieję, że to ostatnia kadencja Laporty i weźmie ze sobą tego farbowanego brazola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?