0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ale to Yamal przyjął WOW Ale czemu nie strzelał?

0

Wedlug mnie wybor powinien byc pomiędzy Gundo, a Yamalem.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ale irytujące jest to gwizdanie każdego najmniejszego kontaktu. Fajne sędziowanie bylo w meczu Chorwacja-Albania, oby tamten sędzia dostał więcej meczów.

0

Niestety koniec marzeń...

0

@ProMILs Problem w tym, że nas na te 60mln nawet nie stać Xd

16

Mlody, szybki, ograny w Lalidze, obunozny i do tego grajacy na pozycji wymagającej pilnego wzmocnienia i majacy kolegow z reprezentacji. Definicja transferu idealnego "Nico Williams"

0

Nico jest kotem!

0

Przyjemnie się ogląda Danie, liczę, że daleko zajdą.

26

Ale przecież przeskoczył nad herbem więc kocha klub i napewno zostanie. Chyba, że ktoś mu zwróci uwagę, że zawalił mecz to wtedy nie zostanie Xd

14

Wszystko fajnie tylko nasz mistrzowski dyrektor sportowy najpierw musi wywalić 60mln na Olmo więc na spokojnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Kocham oglądać Euro i MŚ coś niesamowitego!!

1

Jedziemy!!!!!!!

1

Trzeba zarzucić klasykiem przed meczem naszych orłów. Holandia tu, Holandia tam, Holandia ch... zrobi nam lalalala

4

Musiala to jest game changer, ale fajnie się ogląda jego grę.

2

Co za debil czerwona z miejsca dla idioty

2

No to zaczynamy przygodę! :)

0

@takisobiektos @abram3k Może to być dla was szok, ale lewy skrzydłowy może też zagrać na prawym skrzydle. Szczególnie, że Nico ma obie nogi na podobnym poziomie.

0

@abram3k Przeciez tam są Martinelli i Saka byłby glupi gdyby tam poszedl. Do tego ciągle leje nie to co w słonecznej Katalonii ;)

0

30mln plus 5mln zmiennych i można uścisnąć dłoń.

0

@Lokusekpl Nie wątpię, że ich stać, ale środek maja dobrze obsadzony więc nie sądzę, że go wezmą.

0

Jedyna możliwość to gdy Bilbao zgodzi się na raty, a my damy trochę więcej np. 60mln

0

@JarekS A po co on Realowi?

1

@DLFCB Drogi pamiętniczku...

5

Goooool pięknie Zalewski!!

2

Ale ciacho od Yamala Madre Mia!!!

6

Pedri jest w gazie :))

0

Pedri ale golazooo!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?