BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB W przypadku gdy za niego jest Oyarzabal albo Joselu to nie bardzo.
0
Morata nie jest zbyt inteligentny wie że ma zagrożenie, a dostaje kartke z ławki. Hiszpania bez Moraty, Le Normanda i Carvajala. Ten ostatni duże osłabienie dzisiaj najlepszy na boisku.
3
Cytując klasyka jak tam somsiedzie hahahah
0
@kamiVeB I tak by nie grał za żółte kartki
0
Czemu on tego nie kończy XDDD
0
Gooooooooooooooooooooooooolazo MERINO
0
Lepiej dla Hiszpanii, żeby to się zakończyło przed czasem, bo według mnie nie mają szans w konkursie jedenastek.
3
Piękna asysta Yamalka!!
0
Kounde najlepszy na boisku.
1
@Derean Onana z Evertonu byłby ciekawym wzmocnieniem.
1
Nie pamiętam kiedy ostatnio jakiś transfer do nas był tak pchany w mediach, ogólnie przez większość ludzi. Akurat jak jesteśmy w du... finansowej.
6
@Comentateiro A barcelonska księgowa skończy:
Ni ma kasy
8
Yamal po Euro obowiązkowo 2 albo 3 tygodnie przerwy żadnego wracania wcześniej.
0
@maroon Trzeba doliczyć wynagrodzenie, które też małe nie jest.
15
Pomijając już Nico, ale transfer Rodriego to byłby wymarzony transfer.
0
@maroon Obawiam się, że nawet 60 mln to może być za mało za niego
1
@skyline94p Czyli Yamal nie jest naszym piłkarzem?
3
Laporta ja cie błagam kup go!!
2
Wykończenie Yamala jest fatalne...
1
Brawo Słowacja jazda!!
3
Mam nadzieję, że w 2026 na ukończenie Camp Nou zobaczę Musiale w koszulce Barcy
0
Ale się zabrał z pilka Havert Wow
0
Idealny zawodnik na pozycje, która od czasu Neymara nie doczekała się godnego następcy, ale oczywiście nie ma obecnie kasy szkoda :(
0
@Emerald No tak, ale był zarejestrowany tymczasowo decyzja sądu.
2
A wiadomo co z umową Gaviego jest już normalnie zarejestrowana?
0
Obiektywnie patrząc jest to bardzo dobry zawodnik, ale u nas zbędny i do tego 60mln to za niego około 20-30mln za dużo.
0
@ACMaldini3 Grają z Francją, która też lekko mowiac nie zachwyca.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@adi7adi8 Dziękuję o to mi chodziło :)
0
Jak wyglada rozmieszczenie druzyn z 3 miejsca? Które miejsce zagra z kim w 1/8?