BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Liczyłem do końca, że Christensen da rade, ale niestety, obawiam się o ten mecz bez niego. To może być kluczowa pozycja.
1
Widzę, że większość nie uczy się na błędach i znowu chcą wpychać młodego na głęboką wodę. Dycha powinna czekać na Yamala, ale napewno nie w przyszłym sezonie.
0
Czy Barca Rafy Marqueza jeszcze przegra?
1
@Pawlusek Araujo wykartkowal się z Mallorca więc nie grozi mi zawieszenie ;)
2
Ale Joao dal ciastko Wow!
0
Ale mnie irytuje ten mecz, wydaje mi się, że będzie strata punktów...
1
Hahaha zbliżyliśmy się do realu i się zaczyna hahaha
3
Gdzie spalony XDDD
1
Ja i pewnie wielu z was mamy pretensje do reprezentacji, że nie szanują zdrowia zawodnikow. Ale ku*wa co robi Xavi? Zamiast dać odpocząć Gundo, Lewemu i Kounde my wychodzimy pierwszym garniturem, ręce opadają...
20
Skrzydła Nico i Yamal na nowym Camp Nou. Dajcie mi marzyć!
24
Biedny meczennik on chce tylko grac w piłkę, a wszyscy go prowokują. Szkoda mi go...
0
Lamine Yamal la zabawa!
1
@bartekvisca Przeciez ze Szwecja graliśmy u siebie w Chorzowie.
2
@Blue9 Nie czytaj tych głupot na fb. Nie ma szans, będzie gotowy dopiero na następny sezon.
3
Nie pojawił się znikąd, tylko z najlepszej akademii na świecie :)
3
Zabrakło w wywiadzie, żeby po raz setny wspomniał, że jest kibicem realu Xd
12
Gdyby był piłkarzem realu i powiedział, że jego idolem jest np. Pique to już być kibice go zjedli. Tak jak Alabe gdy zagłosował na Messiego w plebiscycie złotej piłki. Jak dla mnie mlody wybral sobie niezły wzór, jeden z najlepszych środkowych obrońców na świecie.
25
Szkoda, ze tacy do przodu nie byli jak jakiś czas temu kibice realu wyzywali rasistowsko naszego zawodnika z koszykówki. Żałośni są oni i meczennik...
8
Kurde ja dalej nie wiem czy Robert jest zugajką czy nie Xdd
0
W ogóle zauważyliście to, że Barca Xaviego gra lepsze mecze gdy nie ma wielu podstawowych zawodników, a jak wracają to jest sredniawka. Albo początki Xaviego gdy gral 40-letni Alves czy Luuk i większość laliśmy po 3 albo 4 do zera. Niezły paradoks Xd
0
Niesamowite zwycięstwo bez tyłu kluczowych piłkarzy i do tego na dzień przed meczem wypadli jeszcze Christensen i Cancelo. Atletico u siebie ostatni raz przegrało z nami w tamtym sezonie, w tym sezonie do teraz ani razu, wielkie zwyciestwo. Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!
0
@kamiVeB Ojj parę razy za łatwo dal się ograć przez Morate czy Depaya. Z pewnością urugwajczyk miewał lepsze występy.
1
Lewy i Gundo dzisiaj najlepsi. Polak dal koncert, było widać ten luz. Dzisiaj nikt nie zawiodł, brawo druzyna!! :))
3
Po początku meczu pomyślałem, że remis w tym meczu na niezywkle ciężkim stadionie i znając nasze absencję remis to maksimum. Jestem w szoku bardzo dobrym mecz. Brawo!!
1
Jest jeszcze za wcześnie, nie róbcie mu tego.
0
@dariooo Łatwo pisać, ale ciekawe czy ty byś zrezygnował z gry w reprezentacji Polski.
2
Jeśli to prawda, że Puma jest w stanie na nas poczekać to byłoby to dla nas idealne rozwiązanie. Tylko nie wiem czy czasem Nike nie na opcji przedłużenie do 2028r. Obym się mylił.
6
Czyli nasza sytuacja jest fatalna. Szkoda, ze kibice nic nie wiedzą tylko muszą się domyślać. Chyba sprzedaż kluczowych graczy jest nieunikniona.
1
Ten nowy format kmś będzie co roku czy jak to wygląda?
0
@cules100pro 1% szans, 99% wiary ;)