1

Liczyłem do końca, że Christensen da rade, ale niestety, obawiam się o ten mecz bez niego. To może być kluczowa pozycja.

1

Widzę, że większość nie uczy się na błędach i znowu chcą wpychać młodego na głęboką wodę. Dycha powinna czekać na Yamala, ale napewno nie w przyszłym sezonie.

0

Czy Barca Rafy Marqueza jeszcze przegra?

1

@Pawlusek Araujo wykartkowal się z Mallorca więc nie grozi mi zawieszenie ;)

2

Ale Joao dal ciastko Wow!

0

Ale mnie irytuje ten mecz, wydaje mi się, że będzie strata punktów...

1

Hahaha zbliżyliśmy się do realu i się zaczyna hahaha

3

Gdzie spalony XDDD

1

Ja i pewnie wielu z was mamy pretensje do reprezentacji, że nie szanują zdrowia zawodnikow. Ale ku*wa co robi Xavi? Zamiast dać odpocząć Gundo, Lewemu i Kounde my wychodzimy pierwszym garniturem, ręce opadają...

20

Skrzydła Nico i Yamal na nowym Camp Nou. Dajcie mi marzyć!

24

Biedny meczennik on chce tylko grac w piłkę, a wszyscy go prowokują. Szkoda mi go...

0

Lamine Yamal la zabawa!

1

@bartekvisca Przeciez ze Szwecja graliśmy u siebie w Chorzowie.

2

@Blue9 Nie czytaj tych głupot na fb. Nie ma szans, będzie gotowy dopiero na następny sezon.

3

Nie pojawił się znikąd, tylko z najlepszej akademii na świecie :)

3

Zabrakło w wywiadzie, żeby po raz setny wspomniał, że jest kibicem realu Xd

12

Gdyby był piłkarzem realu i powiedział, że jego idolem jest np. Pique to już być kibice go zjedli. Tak jak Alabe gdy zagłosował na Messiego w plebiscycie złotej piłki. Jak dla mnie mlody wybral sobie niezły wzór, jeden z najlepszych środkowych obrońców na świecie.

25

Szkoda, ze tacy do przodu nie byli jak jakiś czas temu kibice realu wyzywali rasistowsko naszego zawodnika z koszykówki. Żałośni są oni i meczennik...

8

Kurde ja dalej nie wiem czy Robert jest zugajką czy nie Xdd

0

W ogóle zauważyliście to, że Barca Xaviego gra lepsze mecze gdy nie ma wielu podstawowych zawodników, a jak wracają to jest sredniawka. Albo początki Xaviego gdy gral 40-letni Alves czy Luuk i większość laliśmy po 3 albo 4 do zera. Niezły paradoks Xd

0

Niesamowite zwycięstwo bez tyłu kluczowych piłkarzy i do tego na dzień przed meczem wypadli jeszcze Christensen i Cancelo. Atletico u siebie ostatni raz przegrało z nami w tamtym sezonie, w tym sezonie do teraz ani razu, wielkie zwyciestwo. Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!

0

@kamiVeB Ojj parę razy za łatwo dal się ograć przez Morate czy Depaya. Z pewnością urugwajczyk miewał lepsze występy.

1

Lewy i Gundo dzisiaj najlepsi. Polak dal koncert, było widać ten luz. Dzisiaj nikt nie zawiodł, brawo druzyna!! :))

3

Po początku meczu pomyślałem, że remis w tym meczu na niezywkle ciężkim stadionie i znając nasze absencję remis to maksimum. Jestem w szoku bardzo dobrym mecz. Brawo!!

1

Jest jeszcze za wcześnie, nie róbcie mu tego.

0

@dariooo Łatwo pisać, ale ciekawe czy ty byś zrezygnował z gry w reprezentacji Polski.

2

Jeśli to prawda, że Puma jest w stanie na nas poczekać to byłoby to dla nas idealne rozwiązanie. Tylko nie wiem czy czasem Nike nie na opcji przedłużenie do 2028r. Obym się mylił.

6

Czyli nasza sytuacja jest fatalna. Szkoda, ze kibice nic nie wiedzą tylko muszą się domyślać. Chyba sprzedaż kluczowych graczy jest nieunikniona.

1

Ten nowy format kmś będzie co roku czy jak to wygląda?

0

@cules100pro 1% szans, 99% wiary ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?