0

Gdzie ten spalony?

0

@Cule1234 To niech obniży pensje i zabierze się za krycie rywali w obronie.

0

Final ligi mistrzów z p$g i wygrany z Chelsea napewno doświadczenie ma duże. Wybór trenera powinien być pomiędzy nim i Flickiem.

2

@Stoiczkow Walic lige mistrzów, której nie ma szans wygrać. Najważniejsze to żebyśmy skończyli w top4, a patrząc co robi ta druzyna i jakie nas czekają wyjazdy to wieksza szansa jest niestety, że się nie uda.

0

@tbas Tu potrzeba impulsu, widać, ze druzyna ma wywalone jaja bo Xavi odchodzi po sezonie i nikt się nie stara, do tego oni nie wiedzą co robić na boisku. Jak Xavi zostanie to obawiam się, że top4 nie będzie.

0

@tbas Już lepiej Marqueza dać na te pół roku, a może wypali

1

3:2 z ostatnią Almerią, 3:3 z przed ostatnią Granadą, 3:5 z , Villarealem, 2:4 z Bilbao i 1:4 z realem jeżeli po takich wynikach trener nie zostaje zwolniony to prezes jawnie działa na szkodę klubu

0

Ile stracimy kasy jak nie skończymy w top4?

1

Ku*wa serio pytanie czy już po lidze? Przecież my w top4 nie skończymy i będzie trzeba wyprzedać pół składu, a ten o mistrza pyta

3

@AmigoBlancos Teraz jest pytanie ile stracimy goli dramat.

1

@zeko0 Przeciez pokrył powietrze to o co chodzi

0

@Pawlusek To można mieć jeszcze gorszą obronę od naszej? XD

5

Kiedyś się nie mogło doczekać każdego meczu i człowiek chcial, żeby sezon trwał jak najdłużej, a teraz fajnie jakby ten sezon już się skończył. Po prostu szkoda strzępić ryja.

0

Brawo za walke i zaangażowanie, a nie czekaj ja kibicuje Barcelonie u tych piłkarzy nie ma takich cech. Oprócz Yamala.

7

Jak Xavi nie zostanie zwolniony po tym meczu to Laporta powinien podać się do dymisji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dziękuję za Yamala w tych ciężkich czasach.

15

Która druzyna jest na 19 miejscu? Bo oglądając mecz ciężko powiedzieć...

1

Proszę państwa diament!

2

Astralaga, Yakobishvili i Kochen ciekawe czy któryś z nich da radę być pierwszym bramkarzem czy będzie trzeba szukać na rynku po odejściu Mareczka.

49

No i miał rację. W Brazylii sędziowie nie są tak niedoj*bani tak jak tu Xd

2

@Emhyr Czyli co sądzisz, że rządowi mogą więcej? Oszalales nie wolno tak mówić, a co dopiero pomyśleć. Przecież to jest nieskazitelny klub że stolicy.

36

Jakby miał białą koszulkę to wtedy byłby oczywisty błąd i kartka byłaby anulowana. Najlepsze jest to, ze szef komitetu jest socio realu od 1990r, ale o tym się głośno nie mówi ciekawe dla czego

0

@Emhyr Mogl inaczej ująć tę wypowiedź, bo var nie tylko nam przeszkadza.

6

"Var nam nie pomaga" Weźcie tego Deco wywieźcie na taczkach, bo nie dość, że nie nadaje się do tej roboty to jeszcze nas ośmiesza.

15

Był tu tak krótko, a zostanie w pamięci cules na długo. Dzięki Auba!

4

@cules100pro Nawet taka cena jest za mała. Nigdzie na rynku nie znajdziesz takiego dzika w dodatku mającego przy tym taką szybkosc. Wolałbym, żebyśmy nikogo nie kupili niż go sprzedać.

2

Serio nikt się tego nie spodziewal w madryckiej lidze Xd

0

@partymaker A mi o Guardioli.

0

Widzę, że redaktor nawet nie wie, że Fort jest prawym obrońcą, a na lewej gra z konieczności ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?