51

Płacz, że nie gra 16-latek, który 7 z ostatnich 9 meczów zagral 90 minut, a w jednym 72min. Później bylyby pretensje, że Xavi zajechał młodego. Niektórzy są niedojeb...

2

Prawda jest taka, ze Rodri rozwiązałby 90% naszych problemów na boisku.

4

Kapitalnie się ogląda City.

0

Nie wiem jakim cudem City przegrywa w tym meczu XD

1

@Lordzi


Trzymaj ;)

15

@bartas97


Widziałem za nim to było modne ;)

1

@Mario96w No właśnie to jeszcze lepiej haha

0

Manzano tym razem nie wyjdzie z reklamówka realu szkoda :(

0

@BenyBlade Dembele kiedyś dostał za to, że powiedzial do sędziego jesteś słaby XD

0

@KrychaFCB Nie mieli białych strojów i ich pewnie nie poznał Xd

0

@bebeto77 Szybko zapomnieli o wałku z Almerią

0

Teraz jak będzie jakiś błąd na niekorzyść Barcy to kibice przescieradel przez najbliższy rok będą wspominać ten mecz. Także przyszykujcie się.

41


Koledzy z druzyny pokłócili się po końcowym gwizdku Xd

16

Teraz przez miesiąc będzie gadanie o wielkim skandalu, ale jak przekręcili Almeria albo nas to jeden dzień i cisza. Perez pewnie odsunie manzano na kilka meczów od sędziowania Xd

0

Sędzia dolicza 7 minut, a kończy po 10 minutach to jest skandal!

0

@dafik85 Nie

0

Jeden z moich ulubionych zwodnikow obecnej Barcy i z pewnością jeden z najlepszych. Oby został tu na długie lata, bo już za niedługo powinien być pierwszym kapitanem.

1

@Pedri16Future Trochę się zmienil ten Ferran podczas kontuzji Xd

2

Ojj pięknie by siadł na lewe skrzydło, ale pozycja defensywnego pomocnika jest kluczową do wzmocnienia.

0

@Pedri16Future Niestey ten pociag już odjechał, nie ma dla nich miejsca ;)

4


Lewy coś wie pokazal dzisiaj na treningu dwójkę to znaczy, że będzie drugim napastnikiem w przyszłym sezonie. To pewne Haaland będzie w Barcelonie!

0

@kanver_ Nie no prawda jest taka, że my nawet po sprzedania połowy składu go nie kupimy. Tu nie ma o czym dyskutować Xd

1

Guardiola, Davies, Kimmich, Haaland, Mbappe dajcie mi już ten nowy sezon. Rozjedziemy wszystkich!! wszystkich!!

4


Powitanie Haalanda w Barcelonie 1 lipca XD

0

@Cule1234 De jong i Lewy pewnie.

0

@Arden No ja to wiem. Podałem jedyna możliwość, którą i tak jest nierealna, ale tylko wtedy mogłoby to dojść do skutku.

4

Podobno spotkanie z agentką Haalanda trwało 3 godziny. Tutaj relacja:
Deco: chcemy Haalanda!
Agent: Nie macie kasy.
2h59m przesiedzieli w milczeniu Xd

0

Laporta jest w stanie zrobić wszystko, żeby odpowiedziec na Mbappe i otworzyć nowe Camp Nou jednym z najgłośniejszych nazwisk na świecie. Jednak sciągnięcie norwega byłoby możliwe tylko przy wjeździe inwestora, a to się raczej nie stanie w Barcelonie.

0

Tak na poważnie to kolejny, który sobie wykorzystuje Barce, żeby zgarnąć lepsze sianko w City albo realu. Klasyk.

1


To się dzieje!!! Haaland zostawi deszczową Anglię i maszynę Pepa dla NAS! Do tego będzie gral za darmo ze względu na swojego idola Yamala. Podobno City zgodzi się na wymianę 1:1 za Raphinhe. Nie pytajcie skąd wiem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?