BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czyli kmś bez szans dla nas?
1
@Pedri16Future Nie rozumiem kiedy Christensen miał dostać czerwo za wejscie w Lobotk? Jeżeli tak to tam był spalony.
23
Ale co się madrytczoki spłakały to ich Xd
3
Co my byśmy zrobili bez naszej kochanej la masii? Nie mam pojęcia.
37
Cubarsi jest ku*wa kotem. Uwielbiam ten duet Araujo-Cubarsi. Cancelo dzisiaj moimi zdaniem jeden z najlepszych. Czekamy teraz na piątek i losowanie :)
1
Taaaak jest wreszcie 1/4! Brawo, jedziemy dalej Vamos!!
2
Jedziemy!!!!!!
1
A tak nie chcieliście żeby Busi został, to teraz macie. Może nie był szybki, ale inteligencja przerastał cała naszą obecną drużynę. Kolejny dramatyczny mecz...
0
Ciekawe kiedy jakis mecz bez kontuzji...
0
Gosc mu przyjechał po kostce. Jak dla mnie karny.
0
Ja nie wiem ktoś w ogóle oglada nasze mecze? Kibice chcą, żeby Xavi został, trenerzy i nasi zawodnicy chwalą Xaviego. A prawda jest taka, że oglądając Barce człowiek ma ochotę wydlubać sobie oczy.
5
Były piłkarz Realu Madryt, Predrag Mijatović:
"Koszulka Realu Madryt nie toleruje tego typu zachowań. Być może inna tak, ale nie Realu. Radzę Vinicisowi, aby znalazł sposób na uspokojenie się, bo inaczej nie zostanie wielkim piłkarzem."
Dziwne jakoś obrzydliwe wejścia Ramosa czy Pepe koszulka realu tolerowala albo brutalne faule z premedytacją na Messim. Śmieszny klubik Xd
1
Mecz z Valencią to był błąd w matrixie dzisiaj wszystko wrocilo do normy. Dobre zawody arbitra. Myślę, że półfinał lub final minimum się należy :)
8
Ahh już się nie mogę doczekać jak Napoli odda jeden celny strzał i nas tym wyeliminuje.
0
@Inko Ciężko wygrac grając 11 na 12 ;)
12
Szkoda Lipsa zasłużyli na ten awans.
6
Awans w takim stylu realu to wielki mental, Barcelony zwykły fart.
20
Niech was bramka Lipska nie zwiedzie od tego, że nuriciusa dawno nie powinno być na boisku, a strzelił gola!
0
@J4no Wypluj te słowa rasisto!
1
15 liga mistzrow jest bardziej niż pewna dla białych. To jak ich przeciwnych są fatalni w ataku. Hit Xd
2
Co do Pedriego napewno w jakimś stopniu jest to wina sztabu, ale niestety widać, że to cały czas jest prawe udo więc to może się za nim ciągnąć już cała karierę. Tzw. Kontuzją przewlekła. Obym się mylił, bo piłka nożna bez niego traci naprawdę dużo.
7
@Pedri16Future Myślałem, że cofnie go do Leeds.
0
Jakby Bilbao zagrało w pełnym składzie i mieli tydzień odpoczynku jak my to by nas roznieśli 5:0 w tym meczu.
0
@barcelonaLM Niesamowite, ze ktoś jeszcze wierzy w mistrza dla nas Xd
0
Jesteśmy ku*wa tak słabi, że brak mi słów. Zero przyjemności z oglądania tej druzyny.
0
Nie da się patrzeć na naszą grę koszmar.
10
Ja nie wiem czy to my graliśmy w czwartek mecz czy oni? Bo fizycznie wyglądamy gorzej niż fatalnie. Aż się człowiekowi odechciewa.
0
Niestety z bólem serca, ale przy najbliższej okazji trzeba sprzedać Pedriego. Z niego nic już nie będzie. Wielki talent pokonany przez kontuzje. Szkoda...
0
Nie chce mi się już oglądać tego meczu I niech ten sezon się juz kończy.
0
@Who_you_mam Musiałem nazwać rzeczy po imieniu, przepraszam jeśli ciebie albo kogos to uraziło.