0

@Michu94 Atletico i Barce bym wykreślił, bo zwycięzcę laligi już znamy.

24

@Muevertigo Sędzia z boiska podjął decyzję, że nie ma bramki i tak powinno zostac. Tu się rozchodzi o to, ze var interweniował, a nie powinien, bo jak sam napisałeś sytuacja była nie jednoznaczna, a var powiniem reagowac tylko w klarownych sytuacjach.

0

0

@Peciak Wtedy tavier jebas nałożył by karę na Barcatv i kazał ją zamknąć. Mam nadzieję, że pomogłem ;)

0

@qbuteq


Dokładnie ta sytuacja

0

@AlwaysBlaugrana To jest ta sama sytuacja co z Depayem. On musi być w słabszej druzynie i być tam kluczową postacią wtedy się najlepiej czuje i pokazuje wszystkie swoje walory.

6

@LM10GOAT Vinicius 1 rozprawa sądowa o rasizim, Ferran 0 i kto jest lepszy?

3

Sędziowie w hiszpanii są fatalni, ale dziwnym trafem zawsze mylą się na korzyść jednej drużyny. Jakiej to już sami sobie dopowiedzcie :)

4

@Arden I to podanie Yamalka w tempo.

30

real chyba musi uruchomić kartę negreiry, żeby było o nich cicho.

2

To jest Messi czy Yamal mamma mia

0

Gggggoooooooooop Ferannnnnnn ale pilka if Yamala. SEDZIA ZROB COS!!

1

8 minut hahhahahha

0

Co za duet!!!!!!!

3

Brak faulu na Pedrim Xdd powiedzcie sędziemu, że real już wygral lige i nie musi im już pomagać

0

Fajnie to Cubarsi przyspieszył przy akcji bramkowej.

1

Kocham Yamal!! Brawo Ferran!!

0

Xd

2

Bardzo przyjemnie się to oglada, ale powinno być wyżej. Kounde to powinien być przyspawany do pozycji praweg obrońcy, bo tam gra bardzo dobrze. No i nasz środek pieknie się ich oglada, szkoda, że tak rzadko występują wszyscy razem. Yamal to diament tu nie ma wątpliwości.

2

Kurw.... co Yamal ma pecha ajjjjjj

1

Dużo farta, ale jest gol!

0

To jest tak widoczne, że nie mamy defensywnego pomocnika, tam jest taka dziura przed obroncami

0

Jakby komuś było mało to jeszcze na dokładkę koncery gila manzano, rozpieszcza nas ta laliga Xd

2

Jesteśmy w grze tylko o dwa tytuły liga mistrzów i puchar króla. Gratulacje dla sedziow są mocni w tym sezonie zasłużenie wygrali la lige.

0

@AdrianFCB10 Sędzia był z Anglii myślałem, że wszyscy z są hiszpanami.

0

@RafiVeB Ja bym wpisał 3:2 dla realu i można byłoby się rozejść

1

@norbi77 chciałbym posłuchać rozum na varze tych inteligentów.

8


Sędzia przy każdym golu realu haha. Jak oni nie wygrają tej ligi to będzie taki wstyd Xd

0

Nie rozumiem zdziwienia co niektórych przeciez to od pierwszego meczu wiadome, że real musi wygrać w tym sezonie lige, bo tak jest ustalone z gory. Więc oszczędzie sobie nerwów ;)

0

@Tarins Na przyszłość jak wrzucasz link to usuń sobie wszystko do znaku zapytania razem z nim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?