BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Michu94 Atletico i Barce bym wykreślił, bo zwycięzcę laligi już znamy.
24
@Muevertigo Sędzia z boiska podjął decyzję, że nie ma bramki i tak powinno zostac. Tu się rozchodzi o to, ze var interweniował, a nie powinien, bo jak sam napisałeś sytuacja była nie jednoznaczna, a var powiniem reagowac tylko w klarownych sytuacjach.
0
@marqino xd
0
@Peciak Wtedy tavier jebas nałożył by karę na Barcatv i kazał ją zamknąć. Mam nadzieję, że pomogłem ;)
0
@qbuteq
Dokładnie ta sytuacja
0
@AlwaysBlaugrana To jest ta sama sytuacja co z Depayem. On musi być w słabszej druzynie i być tam kluczową postacią wtedy się najlepiej czuje i pokazuje wszystkie swoje walory.
6
@LM10GOAT Vinicius 1 rozprawa sądowa o rasizim, Ferran 0 i kto jest lepszy?
3
Sędziowie w hiszpanii są fatalni, ale dziwnym trafem zawsze mylą się na korzyść jednej drużyny. Jakiej to już sami sobie dopowiedzcie :)
4
@Arden I to podanie Yamalka w tempo.
30
real chyba musi uruchomić kartę negreiry, żeby było o nich cicho.
2
To jest Messi czy Yamal mamma mia
0
Gggggoooooooooop Ferannnnnnn ale pilka if Yamala. SEDZIA ZROB COS!!
1
8 minut hahhahahha
0
Co za duet!!!!!!!
3
Brak faulu na Pedrim Xdd powiedzcie sędziemu, że real już wygral lige i nie musi im już pomagać
0
Fajnie to Cubarsi przyspieszył przy akcji bramkowej.
1
Kocham Yamal!! Brawo Ferran!!
0
Xd
2
Bardzo przyjemnie się to oglada, ale powinno być wyżej. Kounde to powinien być przyspawany do pozycji praweg obrońcy, bo tam gra bardzo dobrze. No i nasz środek pieknie się ich oglada, szkoda, że tak rzadko występują wszyscy razem. Yamal to diament tu nie ma wątpliwości.
2
Kurw.... co Yamal ma pecha ajjjjjj
1
Dużo farta, ale jest gol!
0
To jest tak widoczne, że nie mamy defensywnego pomocnika, tam jest taka dziura przed obroncami
0
Jakby komuś było mało to jeszcze na dokładkę koncery gila manzano, rozpieszcza nas ta laliga Xd
2
Jesteśmy w grze tylko o dwa tytuły liga mistrzów i puchar króla. Gratulacje dla sedziow są mocni w tym sezonie zasłużenie wygrali la lige.
0
@AdrianFCB10 Sędzia był z Anglii myślałem, że wszyscy z są hiszpanami.
0
@RafiVeB Ja bym wpisał 3:2 dla realu i można byłoby się rozejść
1
@norbi77 chciałbym posłuchać rozum na varze tych inteligentów.
8
Sędzia przy każdym golu realu haha. Jak oni nie wygrają tej ligi to będzie taki wstyd Xd
0
Nie rozumiem zdziwienia co niektórych przeciez to od pierwszego meczu wiadome, że real musi wygrać w tym sezonie lige, bo tak jest ustalone z gory. Więc oszczędzie sobie nerwów ;)
0
@Tarins Na przyszłość jak wrzucasz link to usuń sobie wszystko do znaku zapytania razem z nim.