1

@Pedri16Future Dorzucić tu defensywnego pomocnika i też forma Balde stoi pod znakiem zapytania, ale to naprawdę fajny składzik na czasy jakie są obecnie i były w Barcelonie.

13

@Pawel13sz Wymarzony transfer, ale niestety nie realny :(

50

To Euro upewniło mnie w tym, że Kounde jest świetnym prawym obrońcą i mam nadzieje, ze on też to zrozumiał.

6

@insp1re A Olmo? Na chwilę obecną król strzelców 3 bramki i 2 asysty.

1

Nie no ogladam w zapętleniu to bramka Yamala i dalej nie wierze kosmos!

3

Mamy to tak jest!!

0

Co tam ten Rabiot mówił przed meczem o Yamalu? hehe

0

@Culer9002 No i prawidłowo, bo pilka ewidentnie leciała do bramki.

2

16 lat, półfinał euro, przeciwko wicemistrzowi swiata Francji, która do tego meczu miała najlepsza obronę (stracona tylko jedna bramka), a on w trudnym momencie strzela taką bramke. To nie jest normalne :)))

4

Najmłodszych zawodnik z golem i asysta w historii nie wierze, ale mamy perłę

4

Jap*erdole Yamal on jest niemożliwy kocham go

34

@Arden Gosc ma pewnie 10 lat i nie widzial żadnego sezonu jak Xavi gral w piłkę daj mu spokój.

0

@valdeq A przypomnisz mi kiedy mieliśmy ostatnio dobry sztab od przygotowania fizycznego i medyczny?

45

Jak madrytcioki pisali, że Felix nie trafił karnego, bo przesiąkł genem frajerstwa w Barcelonie, ciekawe co napiszą o Militao? Pewnie, że każdemu się zdarza XD

8

Urugwaj gra dalej, męczennik do domu :)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Xdd co to było i zaś się prześlizgną

0

@takisobiektos MŚ w Katarze rozwaliły sezon?

0

MŚ, Euro i Copa America powinny być rozgrywane w środku sezonu jak MŚ w Katarze, bo inaczej wygląda to tak jak to Euro czyli większość meczów to jest dramat do oglądania.

7

A może wprowadzą przepis "Gdy sędzia nie umie sędziowac to dostaje kary, a gdy one się namnożą to zostaje zesłany lige niżej"

6

@Kapitan hawk Nie bylo Luksemburga to ronald nie mial komu strzelać taką prawda.

0

Smieszne widzieć komentarze białych na temat nie trafionego karnego przez Felixa. Dobrze wiedzieć co sądzą na temat Tchouameniego i Camavingi jak się popisali na mś :))

0

Ronaldo airport is that way hehe

0

Ale wiecie, że za 4 lata kolejna szansa dla płaczka. Tylko wtedy już nie będzie wychodził poza pole karne rywala. Czyli w sumie jak teraz więc nic się nie zmieni

0

@!34RC3!_0N4 No i jeszcze przeprosił za karnego że Słowenią to też bym dodał ;)

0

@AFA Rewanż w polfinale Niemcy - Hiszpania człowiek znowu by zobaczył to meczycho. Tylko jakiegoś sędziego co ogarnia by załatwili i byłoby pięknie.

0

Nanananbabba ronaldo na chatkę brawo dla reprezentacji Afryki!! Dzięki Felix

0

Oho komar pierwszy Xd

0

W tej Francji nie ma ktoś strzelać, portugalia w półfinale.

1

@KamQiX Podobno naruszył więzadła boczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?