BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pedri16Future Dorzucić tu defensywnego pomocnika i też forma Balde stoi pod znakiem zapytania, ale to naprawdę fajny składzik na czasy jakie są obecnie i były w Barcelonie.
13
@Pawel13sz Wymarzony transfer, ale niestety nie realny :(
50
To Euro upewniło mnie w tym, że Kounde jest świetnym prawym obrońcą i mam nadzieje, ze on też to zrozumiał.
6
@insp1re A Olmo? Na chwilę obecną król strzelców 3 bramki i 2 asysty.
1
Nie no ogladam w zapętleniu to bramka Yamala i dalej nie wierze kosmos!
3
Mamy to tak jest!!
0
Co tam ten Rabiot mówił przed meczem o Yamalu? hehe
0
@Culer9002 No i prawidłowo, bo pilka ewidentnie leciała do bramki.
2
16 lat, półfinał euro, przeciwko wicemistrzowi swiata Francji, która do tego meczu miała najlepsza obronę (stracona tylko jedna bramka), a on w trudnym momencie strzela taką bramke. To nie jest normalne :)))
4
Najmłodszych zawodnik z golem i asysta w historii nie wierze, ale mamy perłę
4
Jap*erdole Yamal on jest niemożliwy kocham go
34
@Arden Gosc ma pewnie 10 lat i nie widzial żadnego sezonu jak Xavi gral w piłkę daj mu spokój.
0
@valdeq A przypomnisz mi kiedy mieliśmy ostatnio dobry sztab od przygotowania fizycznego i medyczny?
45
Jak madrytcioki pisali, że Felix nie trafił karnego, bo przesiąkł genem frajerstwa w Barcelonie, ciekawe co napiszą o Militao? Pewnie, że każdemu się zdarza XD
8
Urugwaj gra dalej, męczennik do domu :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Xdd co to było i zaś się prześlizgną
0
@takisobiektos MŚ w Katarze rozwaliły sezon?
0
MŚ, Euro i Copa America powinny być rozgrywane w środku sezonu jak MŚ w Katarze, bo inaczej wygląda to tak jak to Euro czyli większość meczów to jest dramat do oglądania.
7
A może wprowadzą przepis "Gdy sędzia nie umie sędziowac to dostaje kary, a gdy one się namnożą to zostaje zesłany lige niżej"
6
@Kapitan hawk Nie bylo Luksemburga to ronald nie mial komu strzelać taką prawda.
0
Smieszne widzieć komentarze białych na temat nie trafionego karnego przez Felixa. Dobrze wiedzieć co sądzą na temat Tchouameniego i Camavingi jak się popisali na mś :))
0
Ronaldo airport is that way hehe
0
Ale wiecie, że za 4 lata kolejna szansa dla płaczka. Tylko wtedy już nie będzie wychodził poza pole karne rywala. Czyli w sumie jak teraz więc nic się nie zmieni
0
@!34RC3!_0N4 No i jeszcze przeprosił za karnego że Słowenią to też bym dodał ;)
0
@AFA Rewanż w polfinale Niemcy - Hiszpania człowiek znowu by zobaczył to meczycho. Tylko jakiegoś sędziego co ogarnia by załatwili i byłoby pięknie.
0
Nanananbabba ronaldo na chatkę brawo dla reprezentacji Afryki!! Dzięki Felix
0
Oho komar pierwszy Xd
0
W tej Francji nie ma ktoś strzelać, portugalia w półfinale.
1
@KamQiX Podobno naruszył więzadła boczne.