0

@abram3k Niestety nie wygląda to dobrze. Mówił Flick po meczu. Chyba wiadomo co...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pnog37 Na taką odpowiedź liczyłem :)

1

@Damian_Balde Nie mógł normalnie chodzić nawet utykac i widać było, że kolano.

0

@Szymemdymek Tez tak myślę, bardziej o Bernala się martwię.

0


Ile meczów zawieszenia dla gości w żółtych koszulkach za brak czerwonej kartki?

1

Słodko gorzki finisz, bo boje się o Pedriego i Bernala.

1

Bernal kolano czemu zawsze my nie wierze...

1

@regatta52 Ode mnie soto grado i idi*ci z varu.

1

Skandal jak oni nie zgłoszą tego sędziowania Laporta masz pole do działania.

3

Przypomne najlepszy sędzia poprzedniego sezonu hahahahahha

1

Nie no jak tu nie będzie czerwonej to to jest skandal i ci goście powinni odpocząć od sędziowania kilka meczow

3

Kabaret nie laliga

5

Ku*wa jak to nie jest ręka Xdddddd

0

Dani Olmo przepraszam!!!

0

@mrboom Do tego gosc wstał i patrzył czy padnie bramka i późnej magicznie się położył i umierał XDD

1

Hahahah jedziemy brawo Cesar na misji

1

Patrzcie na powtórce jak ten co się położył wstał i patrzył czy jest bramka Xdd

0

Pedri!!! Brawoo

1

Lewy jeszcze 10 strzałów i wpadnie...

1

Jedziemy Cesar w gazie nagroda najlepszego sędziego już czeka XD

1

Wyszarpanie remisu to maks na co nas dzisiaj stać.

0

Zawsze jak gramy z tym Rayo u nich to mi się odechciewa oglądać dramat.

3

Wiadomo, że nic się nie wydarzy, ale na przyszłość Nico czy Leao? Ja osobiście wolałbym u nas Nico

34

Laporta nie ma po prostu tyle znajomych i członków rodziny, żeby aż tyle osób w klubie było.

2

Ktoś mi racjonalnie wytłumaczy na ch*j z nim przedłużyli kontrakt XD

0

@Ronad10 Nie mam problemu do Olmo, bo to dobry grajek, ale ludzie nie kosztem Gundogana, który serio mógł zmienić coś w mentalności tej druzyny.

2

Jest jakiś inny klub, który wydał ponad 60mln, zarobil grosze a się nie wzmocnił tylko wręcz osłabił?

7

Tutaj jeden wielki lament, a w Barcelonie pewnie świętują, bo pozbyli się gościa, który nie boi się mowic prawdy i jest profesjonalistą, a takich piłkarzy tu nie potrzebujemy.

0

@cules100pro W każdym normalnym klubie z ogarniętym zarządem też bym tak pomyślał, ale ze to ci id*oci z laportą na czele to może to być ktoś z nich: Pedri, Yamal, Olmo, Gavi, Araujo. Serio bym się nie zdziwił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?