BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@abram3k Niestety nie wygląda to dobrze. Mówił Flick po meczu. Chyba wiadomo co...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pnog37 Na taką odpowiedź liczyłem :)
1
@Damian_Balde Nie mógł normalnie chodzić nawet utykac i widać było, że kolano.
0
@Szymemdymek Tez tak myślę, bardziej o Bernala się martwię.
0
Ile meczów zawieszenia dla gości w żółtych koszulkach za brak czerwonej kartki?
1
Słodko gorzki finisz, bo boje się o Pedriego i Bernala.
1
Bernal kolano czemu zawsze my nie wierze...
1
@regatta52 Ode mnie soto grado i idi*ci z varu.
1
Skandal jak oni nie zgłoszą tego sędziowania Laporta masz pole do działania.
3
Przypomne najlepszy sędzia poprzedniego sezonu hahahahahha
1
Nie no jak tu nie będzie czerwonej to to jest skandal i ci goście powinni odpocząć od sędziowania kilka meczow
3
Kabaret nie laliga
5
Ku*wa jak to nie jest ręka Xdddddd
0
Dani Olmo przepraszam!!!
0
@mrboom Do tego gosc wstał i patrzył czy padnie bramka i późnej magicznie się położył i umierał XDD
1
Hahahah jedziemy brawo Cesar na misji
1
Patrzcie na powtórce jak ten co się położył wstał i patrzył czy jest bramka Xdd
0
Pedri!!! Brawoo
1
Lewy jeszcze 10 strzałów i wpadnie...
1
Jedziemy Cesar w gazie nagroda najlepszego sędziego już czeka XD
1
Wyszarpanie remisu to maks na co nas dzisiaj stać.
0
Zawsze jak gramy z tym Rayo u nich to mi się odechciewa oglądać dramat.
3
Wiadomo, że nic się nie wydarzy, ale na przyszłość Nico czy Leao? Ja osobiście wolałbym u nas Nico
34
Laporta nie ma po prostu tyle znajomych i członków rodziny, żeby aż tyle osób w klubie było.
2
Ktoś mi racjonalnie wytłumaczy na ch*j z nim przedłużyli kontrakt XD
0
@Ronad10 Nie mam problemu do Olmo, bo to dobry grajek, ale ludzie nie kosztem Gundogana, który serio mógł zmienić coś w mentalności tej druzyny.
2
Jest jakiś inny klub, który wydał ponad 60mln, zarobil grosze a się nie wzmocnił tylko wręcz osłabił?
7
Tutaj jeden wielki lament, a w Barcelonie pewnie świętują, bo pozbyli się gościa, który nie boi się mowic prawdy i jest profesjonalistą, a takich piłkarzy tu nie potrzebujemy.
0
@cules100pro W każdym normalnym klubie z ogarniętym zarządem też bym tak pomyślał, ale ze to ci id*oci z laportą na czele to może to być ktoś z nich: Pedri, Yamal, Olmo, Gavi, Araujo. Serio bym się nie zdziwił.