6

Zamiast Merico + Nico mamy Olmo za 60mln. Jeszcze sezon się nie zaczął a ja juz mam dość i nie chce mi się go oglądać, dzięki Barca zawsze moge na was liczyc. Szkoda, ze ten klub stał się takim posmiewiskiem. Kupujemy gościa na pozycję na której mamy 5 innych zawodnikow, który zagral 3 dobre mecze na turnieju i od kilku sezonów jest wiecznie kontuzjowany.

0

@ViscaelBarca2007 Jak najbardziej jednak biorę poprawkę na to, że przyszedl z Brazylii, a tam tak teraz wygląda gra w piłkę niestety.

0

Co do Roque to irytuje mnie to, że sprowadzamy zawodnika za 30+30mln a nie wystawiamy go na jego nominalnej pozycji tylko rzucamy po skrzydle. Walczył w obronie, widać, że chce tylko czemu Flick nie wystawia go na 9.

0

@MessiSuarezNeymar Tez prawda, ale czuje, ze jego stać na wiele więcej.

0

@Kengo No tak, ale czemu nasz zarząd nie pomyslal wcześniej tylko miał wywalone na to.

0

@Kengo Szkoda, że nie wykupiliśmy go w czerwcu. Teraz mamy jedynie 50% praw do niego.

2

Torre, Pau Victor i Peña najlepsi w tej pierwszej połowie.

2

Ładna akcja brawo! Casado :0

0

Poszły konie po betonie!

1

Na stadionie panuje optymizm więc zagramy spokojnie ;)

0

Dawac już tą Flickoniete!

13

No, ale przecież Laporta mowil, ze mamy kasę. Czyli znowu nas okłamał kurczę kto by się tego spodziewal :(

1

@kuz Tylko wtedy użyliśmy dźwigni finansowych, których teraz nie możemy ponownie wykorzystać. Jedynie kasa od libero i deal z Nike może to ułatwić. Poza tym za Nico trzeba wpłacić cała kasę odrazu, a tamte transfer były i zapewne są splacane dalej w ratach.

1

Co do tej całej sagi jestem przekonany, że Nico chce do nas przyjść, a przedłuża decyzje przez to, że nie jest pewny czy mamy na niego kase i jak najbardziej go rozumiem. Nie zamknęliśmy żadnego deala, kasy od libero i Nike dalej nie ma, a gadania Laporty nie ma co brac na poważnie.

3

@blakkudium Pamiętam jak chcieliśmy podpisać po wygaśnięciu kontraktu tego Moukoko, a widzę, że teraz nie za ciekawie u niego.

2

@ikar34 Po co? Przecież Ferran nie sprawdził się przez 3 sezony dlatego lepiej sprzedać Roque, który przyszedl z innego kontynentu majac 18 lat i nie poszło mu przez pół roku ;))

5

Każdy kibic wie, że to niepotrzebny i zdecydowanie za drogi transfer, tylko nie zarząd Barcelony.

0

Ter Stegen, Gundo, Gavi i Araujo jeśli przedłuży umowę, jeśli nie to Lewy. Kolejność obojętna.

6

Yamal nasz agencie dzialaj tam w tej Marbelli ;)

1

@macio_944 Niech to lato się kończy i te upały razem z nim.

0

Mam nadzieję, że ten Alfred dostanie pozew za bezpodstawne oskarżenia.

6

Dzien kiedy wypie*dola tego pseudo dyrektora sportowego będzie jednym z najpiękniejszych w tym klubie.

1

@blakkudium Problem jest jeden żaden z zawodnikow nie chce odejść, więc nie wiem jakich sprzedazy dokonamy. Pewnie same wypożyczenia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@TR3YWAY Przeciez to wina Nike, a nie klubu XD

0

@partymaker To jest wymysł naszego wspaniałego dyrektora sportowego.

0

@bartas97 Oo dobrze wiedzieć.

1

@bartas97 dzięki :)

0

Jest jakaś w miarę wiarygodna stronka do sprawdzenia jakie wynagrodzenie maja nasi zawodnicy?

1

Już kiedyś ściągnęliśmy pewnego hiszpana za około 60mln z City. Za dobrze na tym nie wyszło plus dla niego taki, że chociaż nie jest szklanką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?