BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Zamiast Merico + Nico mamy Olmo za 60mln. Jeszcze sezon się nie zaczął a ja juz mam dość i nie chce mi się go oglądać, dzięki Barca zawsze moge na was liczyc. Szkoda, ze ten klub stał się takim posmiewiskiem. Kupujemy gościa na pozycję na której mamy 5 innych zawodnikow, który zagral 3 dobre mecze na turnieju i od kilku sezonów jest wiecznie kontuzjowany.
0
@ViscaelBarca2007 Jak najbardziej jednak biorę poprawkę na to, że przyszedl z Brazylii, a tam tak teraz wygląda gra w piłkę niestety.
0
Co do Roque to irytuje mnie to, że sprowadzamy zawodnika za 30+30mln a nie wystawiamy go na jego nominalnej pozycji tylko rzucamy po skrzydle. Walczył w obronie, widać, że chce tylko czemu Flick nie wystawia go na 9.
0
@MessiSuarezNeymar Tez prawda, ale czuje, ze jego stać na wiele więcej.
0
@Kengo No tak, ale czemu nasz zarząd nie pomyslal wcześniej tylko miał wywalone na to.
0
@Kengo Szkoda, że nie wykupiliśmy go w czerwcu. Teraz mamy jedynie 50% praw do niego.
2
Torre, Pau Victor i Peña najlepsi w tej pierwszej połowie.
2
Ładna akcja brawo! Casado :0
0
Poszły konie po betonie!
1
Na stadionie panuje optymizm więc zagramy spokojnie ;)
0
Dawac już tą Flickoniete!
13
No, ale przecież Laporta mowil, ze mamy kasę. Czyli znowu nas okłamał kurczę kto by się tego spodziewal :(
1
@kuz Tylko wtedy użyliśmy dźwigni finansowych, których teraz nie możemy ponownie wykorzystać. Jedynie kasa od libero i deal z Nike może to ułatwić. Poza tym za Nico trzeba wpłacić cała kasę odrazu, a tamte transfer były i zapewne są splacane dalej w ratach.
1
Co do tej całej sagi jestem przekonany, że Nico chce do nas przyjść, a przedłuża decyzje przez to, że nie jest pewny czy mamy na niego kase i jak najbardziej go rozumiem. Nie zamknęliśmy żadnego deala, kasy od libero i Nike dalej nie ma, a gadania Laporty nie ma co brac na poważnie.
3
@blakkudium Pamiętam jak chcieliśmy podpisać po wygaśnięciu kontraktu tego Moukoko, a widzę, że teraz nie za ciekawie u niego.
2
@ikar34 Po co? Przecież Ferran nie sprawdził się przez 3 sezony dlatego lepiej sprzedać Roque, który przyszedl z innego kontynentu majac 18 lat i nie poszło mu przez pół roku ;))
5
Każdy kibic wie, że to niepotrzebny i zdecydowanie za drogi transfer, tylko nie zarząd Barcelony.
0
Ter Stegen, Gundo, Gavi i Araujo jeśli przedłuży umowę, jeśli nie to Lewy. Kolejność obojętna.
6
Yamal nasz agencie dzialaj tam w tej Marbelli ;)
1
@macio_944 Niech to lato się kończy i te upały razem z nim.
0
Mam nadzieję, że ten Alfred dostanie pozew za bezpodstawne oskarżenia.
6
Dzien kiedy wypie*dola tego pseudo dyrektora sportowego będzie jednym z najpiękniejszych w tym klubie.
1
@blakkudium Problem jest jeden żaden z zawodnikow nie chce odejść, więc nie wiem jakich sprzedazy dokonamy. Pewnie same wypożyczenia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@TR3YWAY Przeciez to wina Nike, a nie klubu XD
0
@partymaker To jest wymysł naszego wspaniałego dyrektora sportowego.
0
@bartas97 Oo dobrze wiedzieć.
1
@bartas97 dzięki :)
0
Jest jakaś w miarę wiarygodna stronka do sprawdzenia jakie wynagrodzenie maja nasi zawodnicy?
1
Już kiedyś ściągnęliśmy pewnego hiszpana za około 60mln z City. Za dobrze na tym nie wyszło plus dla niego taki, że chociaż nie jest szklanką.