2

@Pawel13sz A po co nam? Przecież ostatni sezon pokazal, że nam nie potrzebny żaden defensywny pomocnik.

6

Jak kupimy go za 60mln to będziemy pośmiewiskiem, mając juz w drużynie tyłu zawodnikow na tą pozycję. Ahh szkoda strzępić.

0

Nie no zaciąganie kredytu na transfery w naszej sytuacji to nie jest zbyt mądre posunięcie.

3

Jakich słów użylibyście żeby określić zarzad, który chce wymienić Gundogana czyli najlepszego zawodnika ostatniego sezonu na Olmo? I najlepsze płacąc 60mln za to. Jeżeli do tego dojdzie to Laporta powinien podać się do dymsij z chwilą potwierdzenia tej informacji.

0

@PatrychoO Gdyby tak było to Valverde raczej nie mówiłby w wywiadzie że liczy na Nico i zobaczy go na treningu w sierpniu. Poza tym nie wierze, ze ogarniemy ten transfer w 3/4 dni.

1

@PatrychoO Czyli według ciebie pracownik sklepu już wie o transferze, a trener Nico czyli Valverde jeszcze nie wie?

1

@Michas_13 Problemem u nas jest niestety zarządzanie minutami tych mlodych zawodników.

0

15-20 mln i jest ich. Nie można mieć pretensji, że pojechał na igrzyska, ale tym samym "skazał na siebie wyrok", bo Hansi nie ma go jak przetestować w presezonie.

0

@Faro Nie mówię, ze jest słaby, ale u nas zbędny. Gundo, Pedri, Gavi, Fermin dziesiątką to jedna z najbardziej obsadzonych u nas pozycji.

0

Nico rozumiem, ale Olmo jeżeli za maks. 30 mln to spoko, ale i tak uważam że na ten moment jest to zbędny transfer. Koniecznie trzeba kupić defensywnego pomocnika i trzymać kasę, bo za rok trzeba wyruszyć pp napastnika klasy światowej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

35

Argentyna wygrywa Copa America!! Messi vs Yamal w finalissima coś pięknego!

8

Szczerze myślałem, że klauzula uniemożliwi kompletnie transfer Williamsa Barcelonie (może tak być), ale po tym turnieju gdyby nie ona trzeba byłoby rzucić ze 100mln dla niego, więc ostatecznie dobrze, że ta klauzula jednak jest.

9

Ma smykałkę do asyst, jeszcze musi popracować nad wykończeniem i będzie cacy!

0

Lamine Yamal najmłodszym zwycięzcą Mistrzostw Europy!!!!!

1

Taaaak jest Hiszpania uratowała futbol!!!!!! Je*ac brytoli!!!

1

To jest ten duet!!!!

2

Rodri schodzi no to po Hiszpanii.

1

Yamala dzisiaj zjadła trochę presja, ale to normalne on ma 17 lat.

1

Fajne uczucie, że wreszcie mamy sztab z doświadczeniem. Ciekawe czy przyniesie jakieś pozytywne skutki.

13

Ufff już się bałem, że nie powie ze jest madridista tak jak w każdym wywiadzie

14

Tylko, żeby Yamal nie brak przykładu ;) mlody musi odpocząć.

3

Nie myślałem, że kiedyś to napisze, ale po tych mistrzostwach polubiłem Carvajala.

0

Ciekawe czy Yamal dostanie dychę.

1

@ACMaldini3 W meczu otwarcia.

0

Ale brama brawo Xavi Simons!

1

@kanver_ Hehe racja jednak Rapha często powinien być pierwszym wyborem w przyszłym sezonie, żeby Yamal wszystkiego nie grał. Do tego jak nie uda się ściągnąć Nico to lewe skrzydło może być jego. Pod koniec sezonu dobrze tam wyglądał.

1

@kanver_ O klasa! Dzięki za sprawdzenie tego :) Co nie zmienia faktu, że w przyszłym sezonie muszą na niego chuchac i dmuchać no i pozostanie Raphy to jest obowiązek.

0

@tbas Nie będzie mu potrzebny sztab medyczny jeśli uda się temu zapobiec ograniczając mu minuty w przyszłym sezonie pomimo tego, że jest kapitalny.

1

Ma ktoś porównanie minut ile rozegrał Pedri w tym feralnym sezonie z Euro i Igrzyskami, a ile minut Yamal rozegrał w tym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?